Střípky

andtom
5.1.2010 19:32
D&D 4e - Radlická
Šťastně jsem zakotvil v Praze... a rád bych si opět po čase zaDMoval.

Hledám hráče pro D&D 4ed.

Pohodový prostor s luxusně velkým stolem zajištěn, 8 minut pěšky od stanice Radlická nebo 2 minuty od zastávky busu 137 s názvem Farkáň. Nabízím Út, Stř, Čtv (případně i Po). So a Ne nejsem k dispozici. Frekvence 1x nebo i 2x týdně v případě zájmu. Od půl šesté, šesté ... do cca půlnoci (záleží na vzájemné dohodě).

Preferuji vyzrálejší hráče, které zajímá příběh a rádi ho přes činnost svých postav formují. Rád dávám volnost a improvizuji.
10.5.2010 14:48 - Sethi
Mno. Tak já příští týden nebudu úplně způsobilá, tak jestli chcete hrát zítra bez Ko...niáše? Kociána? Nebo jak se ti tučňáci jmenují, nebo jestli chcete odkládat na neurčito, nebo zastřelit kobolda...

Necítím se způsobilá vynášet nějaké soudy nebo něco, ale potřebovala bych nejpozději zítra ráno vědět, jak to bude nebo nebude.
10.5.2010 17:35 - andtom
Almi: My nehrajem nikdy dřív než v šest.

Pokud by zítra chyběl pouze Fantozzi, nevidím problém. Pokud by chyběli dva lidé nebo jeden člověk a žena :-))) , to už by bylo málo hráčů (dva je podkritické množství).

Takže Almi, jak to vidíš zítra realisticky? Jestli ne, hrajem příští týden bez ušanky, chci říct bez ušatky ;-)
10.5.2010 19:19 - Almi
andtom: pokud stíhají ostatní,klidně budu hrát,jak jsem psal. nevím ale, jak může beltar. meldin čas má.
10.5.2010 20:28 - andtom
OK, tak zítra 11.05.2010 hrajem 18.00 :-)
10.5.2010 20:39 - Sethi
Tak ve tři čtvrtě na Radlické? (Přidávám pět minut ve zcela naivní naději, že by třeba Almi došel jako včas, nebo tak něco. Ale taková hold už jsem. Naivní dítko, světem nezkažené. Taky na to vždycky dojedu.)
10.5.2010 22:24 - Meldin
Ahoj, mohl bych být v 17:45 na Radlické a vzít někoho autem. Nevím přesně kde to je.
10.5.2010 22:30 - Sethi
No my se většinou scházíme v metru a pak jdeme cestou necestou polem nepolem... Doslova.

Ale to by se ti autem asi nechtělo...
10.5.2010 23:03 - Meldin
To teda asi ne. Přeci jen je to oktávka a k off roadu to má dost daleko. Spíš jsem myslel, že by se to někomu mohlo hodit. Když budu mít adresu, tak tam samozřejmě trefím i bez doprovodu :-)
10.5.2010 23:10 - Sethi
Si myslím... že je to tuto.



Ale ruku za to do ohně nedám.
10.5.2010 23:50 - Beltar
Já se musím nechat vést za ručičku, tentokrát přenechám tu poctu krásné Malé Ošklivé Ještěrce a budu čekat v metru
11.5.2010 00:33 - Meldin
Co to má jako být? Nějaká slepá mapka pro skautíky?

Ne dělám si legraci. Za mapku děkuju. Budu někde v tom kruhu :-)
11.5.2010 11:36 - Meldin
Tak změna. Dnes mi ukradli auto, takže se s vámi potkám v metru. grrrrr
11.5.2010 11:39 - Sethi
Eh. Já teda chápu, že ses s námi chtěl projít, ale takové drastické opatření snad nemuselo být...
11.5.2010 12:41 - Almi
Meldin: Koukám, že život stále v pohybu...držím palce, ať ho ukradla jen odtahovka... nezapomeň si postavu na 13. levelu, vybavení si nepamatuju (tuším, že 3-4 předměty level 14 max.? A jinak klasika - sušenky, pití, brambůrky a dobrá nálada především :-)

Ušatý Perníček píše:
Přidávám pět minut ve zcela naivní naději, že by třeba Almi došel jako včas, nebo tak něco. Ale taková hold už jsem. Naivní dítko, světem nezkažené. Taky na to vždycky dojedu.


..já doufám, že ti ta naděje ještě hodně dlouho vydrží, neboť nikdo ti nemůže dát to, co ti já mohu slíbit...
17.5.2010 18:39 - Meldin
Ahoj. Je nějaká změna nebo platí, že budeme hrát až příští týden?
17.5.2010 18:52 - Sethi
Já nevím vůbec nic. V následujících týdnech nabudu chaoticky chaotického přesvědčení a o všem se budu rozhodovat asi s denním předstihem. Takže se dohadujte beze mě, já vám akorát budu na poslední chvíli oznamovat přítomnost či nepřítomnost koboldů.

Edit: Vlastně skoro s jistotou, že příští týden bez koboldů. Mezi klinickou analýzu a enzymologii už žádné koboldy nevmáčknu.
17.5.2010 22:04 - andtom
Minulý týden byl blbý, úterek kdy jsem zrušil hraní jsem byl v práci skoro do osmi, což jsem se dozvěděl že bude potřeba na poradě ve čtyři. Takové zakázky bývají cca jedenkrát do měsíce, bohužel to vyšlo na špatný den.

Hraní mám nachystané, můžem i bez koboldky.

Příští týden z mé strany platí.
25.5.2010 07:02 - andtom
Dnešek kromě koboldky platí? Z mé strany OK.
25.5.2010 07:04 - Beltar
já taky OK
25.5.2010 08:46 - Almi
Ajaj..nějak jsem se v pracovním zápalu zapomněl a na dnešek slíbil sushi.. Nicméně si píšu do kalendáře příští týden, v úterý na Den dětí? (tj. 1.6.) OK? Kdyby nejhůř, nějak přežiju, že se hrálo beze mne..*slzy v očích*

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074036836624146 secREMOTE_IP: 34.238.138.162