Střípky

Night of Triumphatorr
18.8.2010 07:34
Ostravské hraní WoD a jiné...
Pokračování organizační diskuze z: Začátečník a DnD 4e. Tady můžeme domluvit podrobnosti.



Kde: čajovna ?

Kdy: 3.9. - 5.9. a/nebo 17.9. - 19.9.
pro pořádek : určitě ne v kuse :-)

Co: zatím to vypadá na WoD, Mortal/hunter
Autorská citace #1
18.8.2010 07:36 - Night of Triumphatorr
Takže za sebe nemůžu tento pátek-neděle. Možná se to ještě změní, protože máme jet na fesťák, ale venku je zima a moc se mi nechce.

Ke hře - zatím to vypadá na co - WoD Hunter nebo Mortal (z počátku to je místy stejné...)?
Autorská citace #2
18.8.2010 07:55 - Malfin
Já bych se případně taky mohl přidat, pokud by to šlo. Bohumín.
Autorská citace #3
18.8.2010 08:06 - Night of Triumphatorr
určitě by to šlo.

Další technická - kdo bude Vypravěč?
Autorská citace #4
18.8.2010 11:40 - Colombo
Ok, tak řekněme Příští týden...
Autorská citace #5
18.8.2010 11:53 - Night of Triumphatorr
to můžu kdykoliv nebo to zařídím abych čas měl.
Autorská citace #6
18.8.2010 14:32 - Shako
Uvidim, jak mi to vyjde na pristi tyden, ale zatim planuju nebyt doma.
Teoreticky mam pak volne zari. Ale klidne zacnete bez me, pokud to date dohromady.
Autorská citace #7
18.8.2010 14:43 - Night of Triumphatorr
Kdy vám začíná škola - to je nějak předěl konec září/začátek října? Stejně musíme nejdříve domluvit co a jak - co se bude hrát, kdo bude Vypravěč,DM, PJ, El Presidente... prostředí apod. Máte někdo nějaký nápad?
Autorská citace #8
18.8.2010 14:52 - Shako
hraju cokoliv, pokud budu k dispozici, coz je kdo vi jak...
Pokud budou k dispozici i pravidla, tak klidne i neco nastuduju, abych nebyl uplna lama.
Ale urcite zadnou hru nepovedu. Leda tak oneshot - ted a tady.
Autorská citace #9
18.8.2010 14:57 - Night of Triumphatorr
tak vedení hry bych taky někomu přenechal. nWoD má jednoduchá pravidla. V podstatě jedna mechanika, která se aplikuje na cokoliv (pár vyjímek tam asi bude). Pokud by se hráli mortalové/hunteři tak stačí základní kniha World of Darkness.
Autorská citace #10
18.8.2010 15:08 - Shako
Nejsem proti. Mam nahrano oWoD. Na nWoD jsem hral 2 oneshoty (jednou mortaly, jednou huntery), takze predstavu o systemu mam. Navic nekdy byli pravidla zdarma, takze zakladni prirucku mam nekde v pdfku.

Skupina lovcu je mozna i vhodnejsi nez skupinka hunteru, ne? Lovci se nemusi vzdycky vsichni potkat. A kazdy "lov" muze byt na jedno sezeni.

Takze nejaky ochotny ST?:)
Autorská citace #11
18.8.2010 15:11 - Night of Triumphatorr
proto jsem navrhoval tu hospodu. Domluvit základ.
A pro pochopení základu pravidel stačí stáhnout to demo ze stránek WhiteWolfů.
Autorská citace #12
18.8.2010 20:47 - sir thomas
Pokud se bude hrát WoD, jsem ochotný (a nejspíše i schopný) to odvyprávět. Jen nevím, kolik budu mít na hraní v Ostravě času.
Osobně jsem pro to, sejít se nejdříve v hospodě (nebo jinak mimoherně).

Mimochodem, nestuduje někdo z vás, Ostraváků, v Brně? Sháním ještě tak jednoho až dva hráče na dlouhodobější kampaň ve Světě temnoty (příšlušná diskuse).
Autorská citace #13
18.8.2010 21:05 - Night of Triumphatorr
Ono se tak nějak počítá s tím, že na pravidelné hraní to asi nebude. Když už nic můžeš to třeba použít jako doplněk k té dlouhodobější kronice...


takže sir thomas = Vypravěč, kdo se teda hlásí dále k hraní: Shako a Colombo + Kubulinek?
Autorská citace #14
19.8.2010 09:58 - Malfin
Já bych se taky hlásil. Mám malé zkušenosti s WoD Maškarádou. Dál už jsem nehrál. Ostatní asi netřeba zmiňovat, když je rozhodnuto o WoDu :) Za což jsem rád. Na vypravěče si rozhodně netroufám. S mým časem je to taky tak trochu na štíru, ale snad by se něco domluvit dalo.
Autorská citace #15
19.8.2010 18:43 - Colombo
oneshot, nWoD, mortal->hunters nebo jen huntery... Případně nakombinovaná družina?
Autorská citace #16
19.8.2010 19:00 - Night of Triumphatorr
ZA SEBE: já hlavně moc nechápu jaký je rozdíl (pravidlově) mezi hunterama (lovci) mezi mortalama (civilisti). Snad jen, že H. můžou "riskovat vůli". Upřímě klidně budu hrát prometheany (ha ha). Jinak ať určí Vypravěč cokoliv, je mi to jedno...
u kombinované buňky - (něco jako cancer cell) - např jeden upír zbytek lidi? Jestli neplánujeme něco dlouhodoběji tak je to jedno (tj. ostatní cells nebudou mít čas po nás jít, respektive my nebudeme mít čas aby po nás šly :-) ).
Autorská citace #17
19.8.2010 19:08 - Colombo
night: právě, že pravidlově v tom rozdíl není (jak už bylo zmíněno) a jde spíž o téma, než pravidla. Teda pokud se jedná o low tier huntery... ti vyžší už můžou mít nějaký support od své organizace.
Právě tím, že jedeme jen příležitostný oneshot se moc s nekonzistencí skupiny trápit nemusíme a já si konečně můžu zahrát charakter co vyvolá armádu nemrtvých a ovládne svět:)
Autorská citace #18
19.8.2010 19:18 - Night of Triumphatorr
opět za sebe - říkám jdi do toho. Klidně u toho (rád a nějak příběhově zajímavě)zemřu (a mamince řekněte, že jsem umřel hrdinsky - záchrana malých dětí nebo tak něco). Já bych rád zahrál nějákého "přizdisráče" s kamerou se zálibou v konspiračních teoriích
:-)

u oneshotu zase nevyniknou ty spory ve skupině... alespoň ne naplno
Autorská citace #19
20.8.2010 06:09 - Malfin
Já osobně se v těchle pravidlech nevyznám vůbec, takže pokud s tím souhlasíte, budete mě muset trochu seznámit. Nicméně nejsem proti žádnému hraní. Zkusím cokoli a rád :)
Autorská citace #20
20.8.2010 08:57 - Night of Triumphatorr
jestli jsi hrál Maškarádu tak nWoD je proti tomu (pravidlově) sranda.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087080001831055 secREMOTE_IP: 3.238.228.237