Střípky

Night of Triumphatorr
18.8.2010 07:34
Ostravské hraní WoD a jiné...
Pokračování organizační diskuze z: Začátečník a DnD 4e. Tady můžeme domluvit podrobnosti.



Kde: čajovna ?

Kdy: 3.9. - 5.9. a/nebo 17.9. - 19.9.
pro pořádek : určitě ne v kuse :-)

Co: zatím to vypadá na WoD, Mortal/hunter
Autorská citace #41
28.8.2010 20:33 - Night of Triumphatorr
V čajovně jsem byl jednou (ve Výškovicích). Takže pokud znáte nějakou dobrou, kde je relativně klid - sem s tím
Autorská citace #42
29.8.2010 10:39 - Malfin
Jedna je u Sýkorova mostu, tam však nejsou místnosti, jen takové kóje.
Druhá je kousek od Masarykova náměstí (přesněji zde http://www.cajovna-sambala.cz/), zde jsou i jednotlivé místnosti.

Mohu se těšit na předpřipravené postavy?
Autorská citace #43
29.8.2010 10:45 - Night of Triumphatorr
tak mě napadlo
to sir thomas: pokud se ti nechce vymýšlet celý příběh, zkus použít ty SAS věci např. z Collection of Horrors... Dokonce tu byl na ně někde i odkaz (v cekci Hunter).
Autorská citace #44
31.8.2010 19:01 - Night of Triumphatorr
tak jak to vidíte? je reálný alespoň ten termín kolem 17.9. ?
Autorská citace #45
1.9.2010 01:20 - Shako
V cajove ve Vyskovicich uz jsem nebyl veky, ale byvala dobra... nevim, jak je to ted.

Na ten termin vikend 17.-19. uz se nekdo nabidnul, ze ma cas?:) To bych mohl mit i cas...

Jinak pokud je ochoten nekdo dojet a nevadi drobny neporadek okolo, tak v pokoji nejaky stul mam (vcelku velky a aktualne uklizeny), zidle nejsou problem a prostor tam je. Civilisty (rodice) informuju, ze nas maji rusit jenom na zacatku a nebo na konci a ne kdyz mame zavrene dvere.. ale tak otazka je, jak moc se to chceme pokouset delat atmosfericke.. na temnou horrorovou atmosferu bude cajovna a nebo nejake vecerni hrani v temne lese asi lepsi.:)

Jo a nejspis bych mel jeste jednoho hrace, ktery by se rad pridal... :-)
Autorská citace #46
1.9.2010 06:44 - Night of Triumphatorr
Shako: samé dobré zprávy... (může být indická atmosféra zároveň hororová? :-) ) Další hráč bude nejspíše potřeba, protože to určitě neklapne všem.

Teď už jen co tomu všemu říká ST?
Autorská citace #47
1.9.2010 11:19 - Malfin
Mě vyhovovala ta neděle 19.9. Sobota pro mě padá s oslavou rodičů.
Autorská citace #48
1.9.2010 12:11 - Night of Triumphatorr
mi je to jedno, můžu ve všechny výše uvedené termíny...
Autorská citace #49
1.9.2010 14:32 - sir thomas
Neděle 19.9. je docela dobrý termín -- bude ale třeba začít brzo, v pondělí mi v Brně začíná škola (ještě nevím, v kolik hodin, ale rád bych jel už večer). Vidím ale, že v pátek a sobotu to není nejlepší.

Předpřipravené postavy budou, kdo chce, může mi poslat koncept postavy. A kdo si rád hraje s pravidly, může si postavu vymyslet sám (možná ji trochu opravím).
Autorská citace #50
1.9.2010 14:37 - Night of Triumphatorr
jestli se ti chtějí dělat postavy, tak mi ji klidně udělej (a koncept mi je celkem jedno, pokud to nebude japonská školačka :-) ).

je ještě - co Mravnost? Bude se hrát podle WoD core nebo nějaká verze z Hunterů (napr. Monstra se nepočítají, popř místo degenerace Tell)?

EDIT: když tak mi to pošli mailem a ja si to přepíšu do CharSheetu ať to nemusíš kopírovat/tisknout.
Autorská citace #51
1.9.2010 16:59 - Malfin
já bych volil asi tu předpřipravenou postavu. Určitě není problém něco například stáhnout z netu. Pokud to bude jednorázovka (či občasovka), tak asi nemá smysl příliš vymýšlet nějaký hloubavý koncept.
Pokud jde o to tisknutí, taky si to můžu vytisknout sám.
Autorská citace #52
1.9.2010 18:56 - Colombo
Neděle určitě nee.
Autorská citace #53
5.9.2010 21:12 - Malfin
Takže ten pátek? Nebo to padá, když se nikdo nemá k diskuzi?
Autorská citace #54
6.9.2010 16:50 - Night of Triumphatorr
pátek 17.9. ? já mám volno v podstatě pořád, takže mi je to jedno. Zatím jsem bral tu neděli - záleží hlavně na Vypravěči - všichni ostatní jsme postradatelní :-)
Autorská citace #55
8.9.2010 15:12 - Malfin
Nějaká vyjádření k tomu pátku?
Autorská citace #56
8.9.2010 19:03 - Night of Triumphatorr
sice je to ještě více jak týden dopředu, ale taky bych to rád věděl...
Autorská citace #57
8.9.2010 21:52 - sir thomas
Podle toho, kolik se toho tady napsalo, bych řekl, že zájem je malý. Za sebe můžu říct, že o víkendu nakonec nemám vůbec čas (rodinná záležitost); v pátek bych asi mohl. Ale chce to alespoň tak čtyři hráče a rád bych měl do pondělka jasno, jak to nakonec bude. Bohužel teď na pět dní odjíždím a nevím, jestli během té doby budu moci přispívat.
Musím však říct, že po pátečním oneshotu, který jsem realizoval proto, abychom se poznali s (snad) budoucími hráči, se mi do toho moc nechce. Jednorázovka má trochu takový nádech "Monster of the Week", zabývá se jen a pouze jedním případem a nezbude čas na všechnu (důležitou) omáčku okolo.
Autorská citace #58
8.9.2010 21:58 - Malfin
Já bych zájem měl a pokud do toho něco pracovního nevleze tak v pátek můžu v OVě být tak okolo 15hod.
Autorská citace #59
9.9.2010 09:48 - Night of Triumphatorr
sir thomas: tomu rozumím. S jednorázovkou se počítalo především proto, že není jasné jak často budete v Ostravě a jestli vůbec budete mít chuť pak hrát (místo odpočinku a "snadnější" zábavy). Co jsem tak četl v sousedním tématu - odpadl hráč (hráči) např. proto ,že jim neseděl systém (což by se tady stát nemělo)...
Autorská citace #60
12.9.2010 17:29 - Night of Triumphatorr
takže to asi padlo co?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086205005645752 secREMOTE_IP: 3.144.187.103