Střípky

Night of Triumphatorr
18.8.2010 07:34
Ostravské hraní WoD a jiné...
Pokračování organizační diskuze z: Začátečník a DnD 4e. Tady můžeme domluvit podrobnosti.



Kde: čajovna ?

Kdy: 3.9. - 5.9. a/nebo 17.9. - 19.9.
pro pořádek : určitě ne v kuse :-)

Co: zatím to vypadá na WoD, Mortal/hunter
Autorská citace #81
29.6.2011 14:02 - Colombo
sir thomas: to stačí napsat:D
Autorská citace #82
30.6.2011 09:11 - Shako
Ok, tak ctvrtek ne. Tak dejte jine datum. Jen tak zabit navrzeny termin umi kazdy, ale nikam se neposunem.

Strepy snu klidne, akorat si myslim, ze to ma ten problem, ze se potrebujes sejit aspon 2x - jednou, abys dohodnul, o cem se bude hrat a udelal si pripravu hry a podruhe, at se to odehraje. Nevim, jeslti je vypravec schopen udelat pripravu na strepy za par minut. Jinak pravidla klidne vezmu a mozna bych to na vzal i dalsiho cloveka...

Takze co ta sobota nebo treba pristi pondeli, ctvrtek?
Autorská citace #83
30.6.2011 09:16 - Colombo
Příští týden můžu (zatím) kdykoliv.
Autorská citace #84
30.6.2011 09:24 - sir thomas
Sobota je dobrá, další dva termíny taky, když se to dohodne včas.

Pokud by se vzaly střepy, viděl bych to spíše tak, že předherní příprava by rámcově proběhla tady -- i když těžko říct, domluva přes forum zabere neuvěřitelné množství času. V podstatě je jedno co, je ale pravda, že u oneshotu je z časových důvodů třeba přípravu přímo před hrou omezit na minimum.
Autorská citace #85
30.6.2011 09:37 - Shako
Vyborne, tak mame najake terminy.. co tedy chceme hrat? Na WoDko to nevypada. To nikdo asi pripravit nestihne a nemame na to GM.:) Takze nejaky ten oneshot? Co chceme hrat?

Nabizim k otestovani Ohnem a mecem - pravidla jsou jednoducha a je to takovy klasicky fantasy dungeon. Samozdrejme neni problem to obohatit o neco dalsiho.:) Vyhoda je hlavne jednoduchost pravidel a nejake pripravene pribehy, co tam jsou.. navic by me zajimalo, jak je to hratelne - jeste jsem to nezkousel.

Pak mam nejaky zkusenosti s mastrovanim v systemu Risus - opet jednoduche pravidla. Tema muze byt libovolne, ktere zvladnu odridit...

Strepy - hral jsem to jednou, jednou jsem to mastroval uplne si nejsem jist, ze chapu, jak to ma fungovat. Ale klidne bych si zahral. Na mastrovani se citim pouze pokud nas napadne nejake zajimave tema, ktere me inspiruje. Jinak zahraju si cokoliv.
Autorská citace #86
30.6.2011 09:46 - Colombo
Kouzlem a mečem? Anem dungeon squad?
Autorská citace #87
30.6.2011 13:31 - Shako
Colombo: yop, Skaven to vydal v ceske verzi.
Autorská citace #88
1.7.2011 15:09 - Colombo
Tak jak děti? O víkendu teď ne. Nehledě na to, že je už na domlouvání celkem pozdě. Co příští týden? A kde? Shako?
Autorská citace #89
2.7.2011 16:19 - Shako
No, klidne muzu dneska vecer.
Pondeli u me padlo, teoreticky jde ten ctvrtek, co jsem tady psal.Akorat ma pocit, ze si tady povidame ve dvou, obcas ve trech.
Autorská citace #90
2.7.2011 16:41 - Colombo
Dneska večer. No to jsi dělo. To můžeś takhle lidi zvát do hospody, ale na RPG... whoa.
takže čtvrtek. 7.7. Kdo může?
Autorská citace #91
2.7.2011 16:49 - Shako
Colombo: Jdi do haje. Psal jsem tu ty terminy uz davno... zatimco vy vzdycky akorat vsechno zabijete, ale zadny konkretni navrh z vas nevypadne. Takze o co jde, porad rikam, ze muzu ve stejne terminy a stejne na to nikdo neodpovida. Jeste si... stezuj.
Autorská citace #92
2.7.2011 18:07 - Colombo
Klid. Jen holt ty tvoje termíny jsou vždycky na zítra a to je nereálné. Nestěžuj si, že to jen "zabíjíme", takhle se prostě domlouvá skupinka, co má mimoběžné rozvrhy. Holt to trvá déle, moc lidí se toho neúčastní. Ty jsi navrhl čtvrtek, což jsem akorát přijel domů, a dnešek, což taky nešlo (nehledě na to, že kdyby jsme se dneska sešli, tak bychom byli tři). Já jsem napsal, že můžu kdykoliv příští týden, ty, že ve čtvrtek příští týden. Tak co, čtvrtek? Chce to taky odpověď od vás ostatních, haló!
Autorská citace #93
2.7.2011 18:32 - Shako
Tudle sobotu jsem navrhl, nepozdeji ve ctvrtek. Od te doby, co jste mimuly ctvrtek zabili. Stejne jako z vasich upresneni, ze pokud se to domluvi, tak muzete pristi tyden kdykoliv (sir Thomas) jsem vybral pondeli a ctvtek. To uz jsme v pruniku 3 lidi. Od te doby resim, co budeme hrat. Ale k tomu se taky nikdo moc nevyjadruje... Tezke neco domluvit. 14 dni dopredu nikdo nevi, kdy muze. Na zitra je to pozde... ne, neni to pozde. Nevim, jak to chces organizovat. Autor dizkuze pro jistotu zarite mlci, takze zadny prubezne zavery dizkuse se nedostanou ani nahoru, takze se o tom muzeme za chvili hadat zas... je to vazne tezke...

Jediny napad, ktery mam je rozhodnout se, co budeme hrat - podle toho, kdo je ochoten, co odmastrovat. Pak si to PJ/GM/ST pripravi a zacne navrhovat terminy. Pokud se prihlasi dostatecny pocet lidi, tak se muze zahrat. System dohodneme termin a pak budeme resit, kdo a co si zahrajeme je nefunkcni, protoze nejsme schopni se domluvit dostatecne brzo, aby si to nekdo pripravil.

Nemluve o tom, ze porad jsme nevyresili, kde budeme hrat.:)

EDIT: Tim chci hlavne rict, ze termin ZITRA je realny a mozny, pokud bude jasne receno, co se hraje a kdo to mastruje. A na terminu ZITRA se narozdil od dalsich terminu jsme schopni evidetne dohodnout.
Autorská citace #94
2.7.2011 18:35 - sir thomas
Čtvrtek příští týden je možný. Podle toho, kolik se nás tady baví, to vypadá spíše na nějaký ještě pozdější termín. Předem říkám, že týden od 11. se mnou nepočítejte.

Jinak ani u studentů, kteří mají teoreticky celé prázdniny volné, to většinou nefunguje tak, že se řekne a další den se všichni sejdou, ani u zaběhnuté party. Ideální je to plánovat tak dva týdny dopředu.
Autorská citace #95
2.7.2011 18:37 - Colombo
Shako: ono, když máš větší bank hráčů, tak třeba 10, a jsou ochotni se sebrat a jít, tak je termín "zítra" možný. Ale jakmile máš hráče dva, možná tři a další se musí nějak splašit...

Takže toho 7.7. jsme tři, takže: Kde a kdo další?
Autorská citace #96
2.7.2011 19:10 - Shako
Sir Thomas: No, nemam pocit, ze je schopen nekdo tady rict, ze za 14. dni muze. Pokud jo, tak proc to jeste nikdo nerekl?
btw. 7.7. je 2 tydny predem?:)) No, asi tak stejne jako zitra, co?:D

Colombo: 7.7. A co ze to hrajem? A kdo to bude vest? Nekde jsem cetl, ze tyden na pripravu nestaci...

Ne, sorry, panove, sice tu oba mate nejakou predstavu o tom, jak se to ma delat, ale vysledky z toho nejsou... a kdyz se neco snazim domluvit ja, tak je to taky spatne.. vzdavam to.. neco domluvte. Dejte mi vedet, pokud chcete, abych pripadne prisel...
Autorská citace #97
2.7.2011 19:22 - Colombo
Shako, dyť si řekl, že ten Dungeon squad?
Autorská citace #98
2.7.2011 20:13 - sir thomas
Myslím si, že je poměrně zbytečné dohadovat se o přístupu, když se, nezávisle na něm, nikdo nehlásí. Proto bych považoval za vhodné dát ostatním trochu času, ať se vyjádří. Taky, nemusíme nutně za každou cenu hrát ještě tento týden. Raději ať je nás více a uděláme něco kvalitního, než když odejdeme všichni zklamaní.
Autorská citace #99
3.7.2011 17:13 - Night of triumphator
Shako píše:
Autor dizkuze pro jistotu zarite mlci, takze zadny prubezne zavery dizkuse se nedostanou ani nahoru, takze se o tom muzeme za chvili hadat zas... je to vazne tezke...


Tu diskusi jsem založil zhruba před rokem :-) Na hraní letos jsem se nedomlouval ani neříkal že se zapojím tak nevidím důvod proč se k tomu vyjadřovat nebo to tu moderovat. Kdykoliv mám volno tak si napíšu směnu v práci - dovolenou jsem kvůli tomu taky poslal k ledu.
3.7.2011 23:52 - Shako
Colombo: Ok, ocekava se neco jineho nez dungeon, kdyz je to Dungeon squad?:) Jsou tam nejake pripravene dobrodruzstvi - vypada to jako hodne klasicka jeskyne, i kdyz na prvni pohled ne uplne hloupa (cim nerikam, ze to neni klise) - zkusim, co na druhy pohled. Ja jen, jestli se chcete nejak vyzivat v te okolni priprave - treba pokec s CPecky. Nebo zda se mam pripadne zamyslet a nastrelit uplne jiny pribeh?

Sir Thomas: Neocekavej nic velkeho, ber to jako spis setkani, at se pozname, to hraji je takovy bonus, at zjistime, kdo co od PRG ceka... a hlavne je to cele jeden velky test, zda se vubec jsme schopni domluvit a potkat.:)

Night: Tak bys aspon mohl rict, zda si chces zahrat nebo ne:)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090589046478271 secREMOTE_IP: 54.144.81.21