Střípky

Vojtěch
26.8.2010 22:13
Hledá se...
Hledá se skupina na hraní.

- frekvence cca 1/dva týdny
- GM já, nebo rotující
- systém 3E/4E/Pathfinder (preferovaný jest Pathfinder)
- svět různě (dohoda)
- místo Praha/Beroun/Příbram (dohoda možná, preferovány první dvě lokace)

Nehledám zvlášť tuhé RP a už vůbec ne maximální mechanickou efektivitu za každou cenu. Sáhodlouhé dohady o tom, jestli se měl geroj na mapě posunout o čtvereček vlevo, nebo digonálně mi lezou na nervy. Svrbí mě kostky a chci si zahrát pohodovou hru.
Autorská citace #1
26.8.2010 22:34 - andtom
Hlásím se na Pathfinder, v úvahu u mě z technických důvodů však připadají pouze Po, Út, Stř, Čtv. Prostor mám k dispozici (Praha, nedaleko metra Radlická), frekvence 1x za dva týdny plně vyhovuje..
Hraní na pohodu naprosto akceptuji (ani maxování postav, ani sebepozorující tuhý RP, kde se nakonec člověk bojí cokoliv říct).
Autorská citace #2
26.8.2010 22:38 - Vojtěch
Znamenám si... jestli se sejdou lidi, tak se něco ukuchtí.
Autorská citace #3
28.8.2010 10:23 - Vojtěch
Málem bych zapoměl - ještě bych také mohl dát něco z Star Wars Saga a Iron Heroes (také d20 věc vycházející ze 3. Edice)

Hrát by se také dalo otevřeně v některé z heren pro ty, cobudou zrovna chtít. Pokud by byl zájem si jen tak vyzkoušet, jak to půjde.
Autorská citace #4
28.8.2010 22:21 - Redgar
Zdarec, já ti dám Vojtěchu preferované první dvě lokace. Co když těch co se k nám přidají bude většina Příbramáků? :-) Dělam si srandu :-) Snad se nám podaří někoho sehnat. Jeden nadšenec je zatím málo.
Autorská citace #5
28.8.2010 22:50 - Vojtěch
Tak hledej pořádně. Většina vypadá jinak než 1 člověk ;)
Autorská citace #6
31.8.2010 22:49 - Redgar
Už mi svrbí kostky, lidi hlašte se :-)
Autorská citace #7
1.9.2010 08:48 - wraiths
Vojtěch&Regar: pokud by byl zájem tak je možnost 4+(mota se to kolem 4-max6) hráčů právě,ale z Příbrami... :-D.
Autorská citace #8
1.9.2010 19:22 - Arya
Tak zájem by byl, spíš 4E, ale nebránim se jinýmu systému. 1x za 14 dní je naprosto v pohodě. Co se týče lokace, tak Praha a dny ještě nevim, podle toho, jak budu mít školu... Ještě jsem to neřešila... Co se týče hraní, radši mám pravidlo SYOR :-) a také pohodovou hru. Takže pokud tohle nevadí, ráda se přidám :-)
Autorská citace #9
1.9.2010 19:41 - Jarik
zneuziji ciziho tematu :D

Kdyby chtel nekdo hrat v Praze .. cca 1/2-3 tydny DnD4e, tak at mi napise do posty.
Hraje se v nedeli (to je jistota) od cca 10.00 do cca 16.00 (nebo jak je chut).
at mi posle PM.

sorry. ale mam proste jedno misto volny, co bych rad naplnil :D
Autorská citace #10
1.9.2010 21:26 - Alek
Podobně jako Arya nechci nic slibovat (škola a práce, vyvrbí se snad během týdne), ale docela mě to láká. Pohodová hra, žádný tuhý RP, 1/14 dní je ok, Praha celkem taky - s tím, že jsem lehce od Prahy a poslední bus jezdí myslím ve 23.00, takže tím bych byl omezen. Pokud by tohle neva, přizpůsobím se jak Pathfinderu, tak i 4E (čti obojí znám docela povrchně, ale dostanu se do toho rychle :-).

BTW, co je SYOR? :-)
Autorská citace #11
1.9.2010 21:57 - andtom
Pokud v Praze, přimlouvám se za Pathfinder, 4e je všude plno a jsem ji přejezený.
Autorská citace #12
1.9.2010 22:27 - Arya
SYOR: Say yes or roll... Prostě kostky se nemusí použít, když to dokážeš dostatečně dobře popsat :-) Kostky jsou na druhým místě ;-)
Autorská citace #13
1.9.2010 23:44 - Vojtěch
Mno, to se nám to pěkně schází :)

SYOR myslím není obecně aplikovatelné, ale občas se dá použít (viděl už jsem i zneužít, proto jsem opatrný).

Já osobně jsem z Berouna a Redgar dojíždí z Příbrami, proto bych s koncem tak, aby se stíhal nějaký rozumný autobus neviděl problém.

Takže bychom tu měli andtoma, mě, Aryu, Aleka a Redgara. To by se dalo už něco spáchat, zbývá stanovit datum...

Jariku, možná bych se zkusmo zúčastnil.
Autorská citace #14
3.9.2010 19:43 - Vojtěch
Mňo, přátelé. Myslím, že dobré místo k vzájemnému oťukání by mohl být Game Day příští sobotu, kam se asi většina z nás stejně chystá.

Co vy na to?
Autorská citace #15
3.9.2010 20:02 - Redgar
Já jedu, počítám s tím a už jsem doma přítelkyni vysvětlil že nemá cenu mě přemlouvat nebo se na mě mračit. Ona jde stejně do školy :-)
Autorská citace #16
3.9.2010 21:05 - Arya
No já jsem do neděle v Karlových Varech :-( Takže bohužel nebudu moct :-/
Autorská citace #17
3.9.2010 21:53 - Redgar
A do které neděle? Herní den je až příští sobotu.
Autorská citace #18
3.9.2010 22:05 - Arya
No právě, že až do té příští...
Autorská citace #19
3.9.2010 22:25 - Redgar
Sakra... :-)
Autorská citace #20
3.9.2010 22:36 - Arya
Taky si říkám ;-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.06076717376709 secREMOTE_IP: 3.140.185.147