Střípky

lopardur
9.10.2010 22:07
Hledám skupinu z Prahy
Zdravím všechny,
Přibližně před rokem jsem projevil zájem o přidání se k jakékoliv DnD skupině z prahy, ale bohužel jsem blbě odhadl svůj rozvrh času a tak z toho nakonec bohužel nic nebylo. Nyní, ale jsem plně připravený a odhodlaný. Něco málo o mně : Jsem z Prahy 4, Háje. Je mi 16 let, pohlavím jsem muž, v DnD i dračáku jsem více méně úplný začátečník, ale chuť učit se mi nechybí. Nejvíce by mi asi vyhovovali srazy každý druhý víkend, při nejhorším se přizpůsobím, ale nemůžu slíbit, že se zúčastním každého srazu. Jakékoliv další případné dotazy rád zodpovím.
Autorská citace #2
11.10.2010 08:29 - Babau14
Čau moje skupina tě veme jestli máš zájem budu začínat hrát ale až po novém roce jestli máš zájem hrajem DaD Patfainder od DaD 3.5
Hrajem o výkendech každejch 14 dní.
Autorská citace #3
11.10.2010 08:30 - Babau14
Odepiš do pošty
Autorská citace #4
11.10.2010 11:38 - Almi
Pokud bys měl chuť si něco ozkoušet, tak příští středu (20.10.2010) startují v Dungeonu (50 metrů od zastávky metra B Českomoravská) Encounters. Je to hraní DnD, hra vždy cca. od 17:30 nejpozději do devíti večer, ve středu. Postavy na 1. úrovni, předpřipravené, vhodné i pro začátečníky..

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.058180809020996 secREMOTE_IP: 3.80.24.244