Střípky

Almi
5.4.2012 09:34
DnD Day
Kde: Černý Rytíř
Kdy: neděle 15.04.2012, od 12. hodin do podvečera..pak hospůdka nebo jiná socializace

Už je to nějaký čas od posledního setkání příznivců DnD a lidí z Kostky i odjinud vůbec. Poslední oficiální DnD Day v Čechách loni o prázdninách neproběhl. Dílem i proto, že Wizardi neposlali dost materiálů.

Nyní se leccos změnilo, tak nač se můžete těšit?

Na výběr tentokrát bude z více věcí. A je jen na příchozích, co se bude hrát nebo co si budou chtít zahrát. Postavy budou předpřipravené, ale lze mít i vlastní!

* DnD Day dobrodružství Gates of Neverdeath (preview k Encounters: Lost Crown of Neverwinter) pro postavy 1. úrovně
ochutnávka ze světa Forgotten Realms, a to zejména z Klenotu severu, města Neverwinter; vhodná pro začátečníky;
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 1. úroveň, zkuste použít character theme z Neverwinteru. Vyberte si 1 magický předmět do 3. úroveně včetně a 1 spotřebovatelný předmět také do 3. úrovně včetně.

* DnD Lair Assault - Forge of the Dawn Titan pro postavy 5. úrovně
dokáže družina dobrodruhů překazit rituál hrozící zničením města dřív než bude pozdě? Tentokrát o dost drsnější ochutnávka města Neverwinter určená všem munchkinům a vůbec hráčům, kteří se nebojí zemřít stejně jako všem, kteří se prostě rádi baví a mají rádi zajímavé výzvy.
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 5. úroveň; max. 3 magické předměty jakékoli rarity úrovně max. 4, 5 a 6. Máte 840 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně rovné úrovni postavy.

* DnD Lair Assault - Talon of Umberlee pro postavy 8. úrovně
opět se podíváme do Ztracených říší, tentokrát však na palubě lodi - piráti, poklady, mořské potvory, zajímavé výzvy..a rum! - kdo by odolal? :-)
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 8. úroveň; max. 3 magické předměty úrovně max. 7, 8 a 9, kde jen jeden z nich může být raritní. Máte 2600 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně rovné úrovni postavy.

* Dnd Lair Assault - Attack of the Tyrantclaw pro postavy 6. úrovně
úkol zní jednoduše - doprovodit druida na jeden opuštěný ostrov a uchránit ho po určitou dobu naživu..dokážete to? Aneb DnD v podobě "tower defense"
- pokud si tvoříte postavu vlastní, tak 6. úroveň; max. 3 magické předměty jakékoli rarity úrovně max. 5, 6 a 7. Máte 1000 gp, které můžete libovolně utratit, přičemž jen 2 věci mohou být spotřebovatelné (consumables) s úrovní maximálně rovné úrovni postavy.

EDIT: Postav od Noira bude pět. Vždy tři budou essentializované (tj. jednodušší) a dvě klasické.

Vyprávět bude (v abecedním pořadí): Almi, Alnag, Beltar, v případě potřeby Smud a Vojtěch.

Těšit se lze také na hromadu promo materiálů včetně starých figurek, co jsem získal z tajných zásob Blackfire z dob, kdy ještě Wizardi tak neškudlili :)

Tak co, přijdete?

Přijde:
Almi - vypravěč
Alnag - vypravěč
Babau14
Beltar - vypravěč
Fibriso - asi
Gaerwynn + 2 nebo dokonce 3 lidi :)
Geralt (příjde, pokud ho budou svrbět prsty)
Jarik + asi jeden začátečník
Meldin
Noir (pokud nebude Konstantin v Konstantinopoli)
Sethi + bratr
Shako + 2 další lidi (chtějí hrát Lost Crown of Neverwinter)
Sirien (rád by pirátskou storku)
Smud
Vojtěch + 2 lidi
wlkerovo agenti :)
Autorská citace #81
17.4.2012 15:29 - Beltar
Nerhinn: Díky já se taky bavil a sorry za tu smrt :p.
Autorská citace #82
17.4.2012 16:38 - wlkeR
Whee, agent si spletl datum. Nonic, doufám že příště skopnu rozvrh ze stolu a ten čas si prostě udělám sám.
Autorská citace #83
18.4.2012 08:42 - Almi
wlker: Naštěstí bylo i tak lidí dost :)

..připili jsme na vás :)
Autorská citace #84
8.5.2012 11:53 - Malfin
Omouvám se, že ruším tuhle diskuzi. Jen by mě zajímalo, mám pocit, že se jednou tady objevily překlady postav z nějakého D&D Day. Pokud to je někde k dispozici, mohl by mi někdo pomoci to najít? Moc děkuji. Mám pár lidí, kteří by chtěli vyzkoušet takovou light verzi, ale nevládnou angličtinou. A nechci použžívat ty, které jsou u Keep on the Shadofell. Díky

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.058245897293091 secREMOTE_IP: 34.204.52.16