Střípky

Vojtěch
9.5.2012 23:20
Autorská citace #21
10.5.2012 22:17 - Jerson
sirien píše:
prostě to nevidim tak dramaticky jak popisuješ.

NA to se dá říct jediné - zkus si to zahrát. Jako hráč i jako GM.
já osobně bych asi po pár testech v pěsti svíral nějaký hodně velký kámen, protože na tyhle odhady mám většinou smůlu (nebo jsem průhledný jak nanosklo.)
Autorská citace #22
11.5.2012 05:50 - Vojtěch
Mno, pokud se operuje jen s tou mírou rizika a jako hráč přestaneš řešit, jestli levou nebo pravou, tak nemusíš řešit průhlednost a jsi tam, co u kostek - na náhodě. Musíš volit poměr kamenů tak, aby jsi to přežil a tak abys měl moznost uspět, nebo aby ji neměl soupeř. Ty jako hráč si můžeš náhodnost v tomhle směru vynutit a protivník s tím nic neudělá. Vyhodnocování také myslím bude o dost rychlejší, když složité přemýšlení nad tím kterou že to ruku mám zvolit.
Autorská citace #23
12.5.2012 21:21 - skew
Random fact:
Autor Jeff Dee dělal ilustrace pro některou starší edici D&D a je co-host atheist experience.
Autorská citace #24
13.5.2012 09:43 - Vojtěch
No, kreacionisti by z tohohle RPG fakt radost neměli, i když je svět víceméně smyslený.
Autorská citace #25
13.5.2012 09:58 - klaymen
A ako by vyzeralo kreacionisticke RPG takehoto charakteru?
Biblia, par kociek a par stran pravidiel o RP a hernych mechanizmoch?

DM: "Dobre Jezis, hod si na Water Walking skill."
Autorská citace #26
13.5.2012 10:19 - Vojtěch
Jaké RPG? Pro takové tay extrémní kreacionisty by to musel být gamebook, který má odkaz kam postoupit když udělá to, co je psáno v písmu a odkaz 360, kde bude psáno: "Tak to nebylo, 3x zdrávas a vrať se na předchozí odkaz, nebo plameny pekelné!"
Autorská citace #27
13.5.2012 10:21 - Alnag
Pro kreacionisty je Gamebook o sedmi stranách. Sedmá je prázdná. A není tam moc rozhodování. U každého bodu je napsáno: jdi na další stranu.
Autorská citace #28
13.5.2012 14:15 - Vojtěch
Ale jsou tam obrázky! Heč! :D
Autorská citace #29
13.5.2012 23:26 - sirien
klaymen píše:
A ako by vyzeralo kreacionisticke RPG takehoto charakteru?

Nevim, ale myslim že pohoda - padlí andělé, nižší démoni, Lilith...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08018684387207 secREMOTE_IP: 34.204.3.195