Střípky

Sparkle
1.8.2013 15:49
DnD Day 18. 8. 2013
Datum konání: neděle, 18. srpen 2013, od 12:30

Místo konání: Klub Mephit, Arbesovo náměstí 14, Praha 5 www.mephit.cz

Co se bude dít: různá dobrodružství pro DnD Next i starší edice. Oficiální materiály Murder in Baldur's Gate, případně něco jiného.

Večer se půjde do hospody. Kdo si chce večer zahrát Dungeon Command, vemte si ho.

Vstup na akci je tentokrát zdarma.

GMy si pořeší Almi, prosím pište sem kdo plánuje dorazit. Kapacita akce je cca 30 lidí.

Přijdou určitě:
Almi
Sparkle
Vojtěch
Hunter
Kin
Meldin
2x Shakovi známí
Shako
2 lidi z Mephitu
Nerhinn + 1

Přijdou možná:
Sethi
2 lidi z Mephitu
Autorská citace #61
14.8.2013 15:52 - Almi
SHAKO: Zuřivě pracuji na tom, aby se to líbilo..ačkoli to wizardi fakt neusnadňujou...

Smud: Nu, co se dá dělat..

ALL: Pokud chcete, udělejte si postavu na 1. levelu. Povolen je 1 magický přednět do levelu 2 včetně :) Povolena jsou i character themata. A docela je v tomhle případě doporučuji, pokud si chcete ozvláštnit postavu. Peněz máte málo, téměř nic, takže žádné šílené zbraně a věci (pokud si je neodvyprávíte :))

Kdo mít postavu nebude, hrozí, že si bude vybírat z předpřipravených, a ty Themata nemají (pokud nějaká nevyberu a nepřidělám je k nim :))

Co se hraní v Nextu týče - postavy pro Next předpřipravené nebudou (tedy - alespoň ne ode mne). Tož je to na Vás. DMové zvládnou odehrát i Next... :)
Autorská citace #62
15.8.2013 16:05 - Shako
Almi: To zni dobre.

Dorazim - snad to stiham rovnou na zacatek.
Postavil jsem jednoho hobita, ktery se zrekl rodinne zlodejske tradice. :)
Autorská citace #63
15.8.2013 19:46 - Sparkle
Nějací dva cizinci se zjevili v krámě, že by se chtěli naučit rpg. Kdyby se náhodou objevili v neděli, a chtěli hrát, byl by někdo ochoten mástrovat to v angličtině? Když ne, nic se neděje, bude se jim věnovat aspoň obsluha.
Autorská citace #64
15.8.2013 21:33 - Meldin
Tak mastrovat asi ne ale rad bych se přidal do družiny kdyžtak. Potřebuju potrenovat ajinu ;)
Autorská citace #65
16.8.2013 10:40 - Almi
Sparkle: Já je určitě nepovedu.. :) ..ale to by se pořešilo za běhu.

Jinak, podle počtu lidí to vypadaá, že 3 DMové budou stačit...

..trochu jsem příběh poupravil, aby byl hezčí...a..hmm..zajímavější. Tak, snad všechno klapne.

Shako: Super, hobit se hodí vždycky! :)
Autorská citace #66
16.8.2013 11:42 - Meldin
Ja si udělám něco co ma magic missile :D
Autorská citace #67
16.8.2013 12:59 - Shako
Almi: Takze hrajeme DnD 4e na 3 stolech nebo to bude vice ruznorode?

Píše:
Ja si udělám něco co ma magic missile :D


Tak ted si vsechny prekvapil. :-D
Autorská citace #68
16.8.2013 14:40 - captain66
Bohuzel se kvuli chripce nedostavim.
Autorská citace #69
16.8.2013 15:02 - Almi
Shako: Bude připravená hra pro 3 stoly + vezmu Dungeon Commandy, co mám. Zatím se neprojevila touha někoho po něčem odlišném...

Kdo máte Dungeon Command a chcete si ho zahrát, klidně si ho přineste. Taky bude ta možnost.
Autorská citace #70
16.8.2013 15:34 - Sparkle
Včera mi potvrdili dva ze čtyř našich "lokálních" že přijdou a zahráli by si Next.
Autorská citace #71
16.8.2013 17:08 - Nerhinn
Zatím to vypadá, že přijedu v neděli a přivezu i sestřenici (pro Almiho: ano, tu hezkou) :)
Autorská citace #72
16.8.2013 20:54 - Almi
Sparkle: Fajně, pokud Next, tak ho povede Vojtěch (je to větší expert, než já :-))) Jinak - pokud Next, tak ať mají postavy. Odehrát to v nextu je snadné pro DMa (resp. mne), ale postavy a systém neznám...

Nerhinn: Moc dobře víš, že jí poznat NECHCI! jednak dle Tvého vyjádření je inteligentní a jednak komunikativní...oboje je pro muže nežádoucí.. :)

..ale vážně - přespíte obě? Problém to není...

ALL: Připravil jsem spolus Vojtěchem ze svých tajných zásob jedinečný Encounter, takže bude příběh dávat větší smysl. A nebude to jen to, co je oficiálně. Můžete se těšit na VELMI netradiční taktický souboj, kde se scéna bude proměnlivě měnit :)

..jsem zvědav, jak to bude fungovat.. ;-)
Autorská citace #73
16.8.2013 21:03 - Vojtěch
Hele, nedávej mi tu kredit za věci, co jsem netvořil. Zatím jsem akorát frflal :)
Autorská citace #74
17.8.2013 07:26 - Hunter
Rano stravim v praci, tak uvidim, jak to budu stihat (neboli se stavam nejistym) - tak jako tak bych rad dal next, abych ho videl. Postavu nemam a nejsem schopny ji pripravit, neb nemam pravidla :-)
Takze kdyby se tu nasla dobra duse, co by sfoukla valecnika s oblibenym obourucakem, ci tezkou palici pro me, bylo by to fajn :-)
Autorská citace #75
17.8.2013 11:19 - Vojtěch
Pravidla se kdyžtak dají stáhnout tuto...

http://www.d20.cz/diskuze/kultura-diskuze/51227.html
Autorská citace #76
17.8.2013 12:18 - Alnag
Tak u mně je to definitivně tak, že nedorazím. Snad někdy příště.
Autorská citace #77
17.8.2013 16:53 - ShadoWWW
Dnes večer sem nahodím nějaké překlady posledního (aktuálního) balíku Next. Jmenovitě dokumenty: Tvorba potavy, Jak hrát, Minulosti a znalosti, Rasy, Vybavení, Odbornosti, Kouzla; a z povolání sem hodím překlady barbara, bojovníka, tuláka a mága.
Autorská citace #78
17.8.2013 19:01 - Almi
Alnag: Nu, co se dá dělat...

ShadoWWW: Super! Moc Ti dík!
Autorská citace #79
18.8.2013 01:34 - ShadoWWW
Autorská citace #80
18.8.2013 01:39 - ShadoWWW
Co se týče aktuálnosti, tak vše je aktuální na nejnovější packet, kromě kouzel. Ty by měly být na 99% kompatibilní. Jde o to, že jejich konverze na nejnovější packet není úplná. V novém packetu ale více méně jen vymazali u kouzel ten atmosferický text na začátku. Někdě taky změnili obor kouzla.

Protože to není 100% převedeno na nejnovější verzi packetu, tak jsem přemýšlel, jestli ty kouzla zveřejňovat, ale pak jsem si řekl, že jo. Třeba to někomu pomůže. Jen je důležité si před hrou zkontrolovat, jestli vámi vybraná kouzla sedí vůči origošu.

Good game!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080541133880615 secREMOTE_IP: 44.211.117.101