Střípky

Sparkle
1.8.2013 15:49
DnD Day 18. 8. 2013
Datum konání: neděle, 18. srpen 2013, od 12:30

Místo konání: Klub Mephit, Arbesovo náměstí 14, Praha 5 www.mephit.cz

Co se bude dít: různá dobrodružství pro DnD Next i starší edice. Oficiální materiály Murder in Baldur's Gate, případně něco jiného.

Večer se půjde do hospody. Kdo si chce večer zahrát Dungeon Command, vemte si ho.

Vstup na akci je tentokrát zdarma.

GMy si pořeší Almi, prosím pište sem kdo plánuje dorazit. Kapacita akce je cca 30 lidí.

Přijdou určitě:
Almi
Sparkle
Vojtěch
Hunter
Kin
Meldin
2x Shakovi známí
Shako
2 lidi z Mephitu
Nerhinn + 1

Přijdou možná:
Sethi
2 lidi z Mephitu
Autorská citace #81
18.8.2013 07:29 - Almi
ShadoWWW: Díky moc! Věřím, že to lidem pomůže.
Autorská citace #82
18.8.2013 09:59 - Shako
Next bych si zahral, ale nestiham nastudovat pravidla. Takze poprosim o rezervaci jednoho mista v Almiho potencialni TPK skupince. ;-)
Dorazim urcite, mozna s par minutovym zpozdenim.
Autorská citace #83
18.8.2013 10:47 - Vojtěch
neni co studovat. S novacky nutno pocitat.
Autorská citace #84
18.8.2013 15:14 - Hunter
Stale v praci, takze bohuzel, doufam, ze si to uzivate :-)
Autorská citace #85
19.8.2013 09:33 - Shako
Hrani i hospoda bylo fajn.
Bohuzel se neda rict, ze na tom velky podil maji WoTC - puvodni dobrodruzstvi bylo hodne podivne - spatne koncipovane.
Ani moc nelituju, ze jsem se k Nextu nakonec neodhodlal. Treba priste.
Diky Almimu za vylepseni dobrodruzstvi, Beltarovi za vedeni hry a Sparkle za celkovou organizaci.
Autorská citace #86
19.8.2013 11:21 - Almi
ALL: Děkuji všem za účast i hraní. Sic v menším poštu, ale 3 družinky zase nejsou tak špatné.

Je fajn, že si lidi mohli otestovat Next, i když je s podivej, že jejich vlajkové dobrodružství (které by mělo být cosi jako KotS pro 4e) je tak mizerně číselně připravené. Vůbec to, co jsem slyšel od Vojtěcha, nefungovalo.

Co se příběhu týče (ostatně - také byl celý připraven primárně v Nextu), tak na něm bylo znát, že je to horkou jehlou šitá upoutávka na jejich "placený betatest" Nextu, nicméně se nám podařilo společnými silami z vlastních zásob (snad) příběh okořenit a upravit tak, aby si lidé užili nejen premiobých kostek, ale i samotné hry.

Uznávám, že "kývací můstek" je vypečená záležitost. Kdo má zájem, může se podívat na tenhle docela zajímavý stand-alone encounter ještě pár dní zde.

Snad se to líbilo, bylo i pár nováčků a já si rád pokecal s pár lidma, co nemám možnost moc často vidět!

Děkuju Sparkle za její neutuchající organizační úsilí, bez níž by k tomuhle setkání nedošlo :-)
Autorská citace #87
19.8.2013 13:04 - Sparkle
Díky všem, že jste přišli na akci! Hlavně Vojtěchovi za mástrování Nextu, i když mu to Wizardi neusnadnili, a Almimu za doplnění dobrodružství.

Další akci podobného ražení navrhuju udělat nezávisle na wizardích DnD Day, abychom mohli hrát i Pathfinder / 13th Age.
Autorská citace #88
19.8.2013 16:27 - Meldin
jj. oboje bylo fajn...hraní jsem si užl a restauraci taky (ty jahodový knedlíky fakt stály za to :D )...
Autorská citace #89
19.8.2013 18:15 - Vojtěch
Mno, já děkuji svojí družince za trpělivost. Nějak se mi nedaří zbavit pocitu, že v 13th by mě to asi bavilo víc a asi to i odsýpalo, viz následný boj z kostliváky. Těším se na další akci.
Autorská citace #90
8.10.2013 10:37 - Sparkle
Tak co, dáme ještě jeden sraz před vánoci? Tentokrát bych se vybodla na Wizardí DnD Day, ať tam můžem s klidným svědomím hrát i konkurenční hry :)
Autorská citace #91
8.10.2013 19:19 - Vojtěch
*mává praporkem podpory +2*
Autorská citace #92
4.11.2013 13:31 - Sparkle
Nabízím datum neděli 15. prosince na D20 day. Co vy na to? Můžem to pojmout stylem, že si tam uděláme nějakou předvánoční tombolu / nadílku. Našla jsem doma nějaká dobrodružství pro ADnD, vcelku relikvie, tak je můžu poskytnout :)
Autorská citace #93
4.11.2013 14:04 - noir
Za mě bez šance, takhle těsně před svátky je to pro mě nerealistické. I když to zní fakt dobře, nějaké to kruté retro :)
Autorská citace #94
4.11.2013 15:08 - Meldin
Ja s termínem problem nemam.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085516929626465 secREMOTE_IP: 52.91.67.23