Střípky

sdasda777
2.4.2014 19:46
Autorská citace #1
2.4.2014 19:46 - Nachtrose
Dice poker jsem hraval v zaklinacovi :-)
Autorská citace #2
3.4.2014 22:16 - Gurney
Já jsem si zase vzpoměl na Pazaak z KotORů.
Autorská citace #3
4.4.2014 10:42 - Nachtrose
Tak z toho si uz moc pravidla nepamatuju. Ale rozhodne jsem u nej stravil taky dost casu :-)
Autorská citace #4
11.2.2017 21:55 - Log 1=0
Platónův dostih
Dostihu se účastní pět koní: Tetraedr, Hexaedr, Oktaedr, Dodekaedr a Ikosaedr. Všichni hráči vsadí na svého koně libovolnou částku (nebo částku omezenou shora či zdola krupiérem). Poté vloží krupiér "koně" do kelímku a hodí. Vítězí pochopitelně kůň s nejvyšším číslem. Při remíze se celý závod opakuje. Těm, co vsadili na vítěze vyplatí krupiér výhru podle kurzu:
Tetraedr čtyři sta padesátinásobek sázky
Hexaedr padesátinásobek.
Oktaedr patnáctinásobek
Dodekaedr čtyřnásobek
Ikosaedr sázka a její polovina k tomu.
Hraje se tak dlouho, dokud všichni nedostanou rozum, nebo nepřijdou o kalhoty.

Ale nevím, mě hraní miniher neláká. Abych si zahrál kostky nebo karty nepotřebuju RPG.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075988054275513 secREMOTE_IP: 54.165.248.212