Střípky

uzdil88
15.7.2014 12:25
DnD4e Náchodsko
Ahoj, nevím jak moc tu tolerujete zakládání nových témat, defacto, nekým absolutně neznámým ale inspiroval mě dotaz "Hledá se dobrá parta na DRD...".

Takže k dotazu: Jsme 4, zkušenosti s RPG máme každý různé ale většina kdysi hrála DrD. Rozhodli jsme se začít hrát DnD4e a byli bychom rádi pokud by nás někdo do toho malinko zasvětil, či chtěl s námi hrát i pravidelnějc.
Jsme z Broumova (cca 30km od Náchoda).

Předem moc dík za odpovědi.
Autorská citace #1
15.7.2014 12:28 - Vojtěch
Já myslím, že když to nebude spam, nebo trollení, tak s tím snad nikdo nemůže mít problém. Každopádně držím palec, aby se nějací spoluhráči našli.
Autorská citace #2
15.7.2014 12:58 - Dukolm
Nová témata tu nijak neomezujeme naopak je vítáme a nové lidi obzvláště.

Zkusím se ti poptat u známých, okolo náchodského Dčka (Nevím jestli to je oficiální název).
Autorská citace #3
15.7.2014 13:44 - Sparkle
Z Náchoda nejsem, ale vím že tam existuje komunita figurkářů a taky hráči karetních Vampírů (co předpokládám hrávali i Vampire RPG). Z nich by mohla být slušná část RPG pozitivní. Možná už je znáš, ale pokud ne, tu na ně seženeš kontakt:

http://www.hofyland.cz/?club&klub=35917
Autorská citace #4
15.7.2014 14:03 - sirien
Z Broumova?
LOL

Ozvi se Faskalovi (stačí PMka tady na Kostce nejspíš).

(kdo by si pomyslel, že taková vesnička bude mít takovou RPG koncentraci... když si vezmu jak lidi z míst jako je Plzeň nebo Ostrava řvou vzteky, že kolem nich RPG nikdo nehraje...)
Autorská citace #5
15.7.2014 14:42 - Dukolm
Sirien: Faskal a Raven jsou od slovenských hranic a broumov to není (edit: je to Brumov)
Autorská citace #6
15.7.2014 14:45 - uzdil88
Moc dík za info. Faskalovi hned napíšu.
Hofyland moc nemusím, ale když už nebudu mít kam jinam jít, tak to tam zkusím.
No my tady v Broumově děláme docela dost věcí. Magic The Gathering, blossfechten, historická lukostřelba, larpy,... :-)
Autorská citace #7
15.7.2014 15:42 - Faskal
Faskal hned odepsal.

Já a Broumov. Tenhle nikdy nezestárne, Siriene :-)
Autorská citace #8
15.7.2014 16:12 - sirien
Ouč sorry :-)

Faskal: nemusí, kdo si má pamatovat všechny hraniční obce v ČR, nevšim sem si Náchoda a přehlíd sem písmeno... To se mi u míst pod milion obyvatel mimo dosah PID stává často...
Autorská citace #9
15.7.2014 16:16 - Faskal
V pohodě, Siriene, kdybys to nepronesl s takovým nadšením, tak bych to i přešel :-)

Aspoň jsem tu PM využil ke své evangelizační činnosti ohledně Apocalypse enginu, toho není nikdy dost.
Autorská citace #10
15.7.2014 18:33 - uzdil88
No jo, stane se. Každopádně "inzerát" stále platí :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071316957473755 secREMOTE_IP: 34.230.77.67