Kultura

19.1.2024 22:40 - York
Měl jsem za to, že jsem ho tam viděl, ale očividně jsem se přehlíd, hmm.

Tak možná ještě přes html? Zkouším to přes https://codebeautify.org/html-to-markdown a něco to dělá, ale asi to nezvládá externí css.
22.1.2024 15:30 - Arled
sirien: Xanathara už neřeš. Bylo to rychlejší udělat z exportu do prostého textu.
2.2.2024 07:45 - Arled
DnD 5e SRD bylo aktualizováno o překlad Xanatharova průvodce vším a Volova průvodce netvory.
2.2.2024 10:58 - Tarfill
Dobrá práce, Arlede, díky!
6.2.2024 08:21 - Necromancer
Cool!
Jak je na tom Tasha?
29.2.2024 13:02 - Dukolm
Ve snipetech kouzel, a tedy následně v soupisech povolání a grimoárech jsem upravil skriptem všechny nadpisy co byli kapitálkami na první písmeno velké zbytek malý aby to lépe vypadalo. Je možné že to bude mít nějaký vedlejší efekt pokud by v názvu bylo jméno, ... tak na to případně koukněte někdo znalý a upravte to.
29.2.2024 18:22 - sirien
Tohle byl bug, co byl vlastně docela feature protože hned ve vyhledávání člověk viděl jestli věc je z PHB nebo odjinud :D Každopádně to určitě dalo facku chudákům Mordekainovi, Taše... snad se neurazej :)
29.2.2024 18:40 - Gergon
Díky bohu ... ehm.. Dukolmovi za to =) tyhle rozdíly mi vždycky kazí celkový dojem z jinak profesionálně provedené práce =)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071758985519409 secREMOTE_IP: 34.230.84.106