Kultura

2.12.2020 08:29 - Arled
To protože se omylem připletlo do školy Vyvolání. Opravil jsem to a při další aktualizaci se to tam změní. Pro příště bych doporučil aby jsi to hned opravil, není to zas tak složité.
2.12.2020 19:58 - Dukolm
web SRD aktualizován
3.12.2020 10:48 - Necromancer
Arled píše:
Pro příště bych doporučil aby jsi to hned opravil, není to zas tak složité.

Jak? V tomhle se nevyznám.
3.12.2020 14:06 - Arled
Tady je pěkně popsaný postup.
3.12.2020 14:55 - Necromancer
Díky
11.12.2020 22:05 - Dukolm
Kdo zkoušíte editovat kapitolu 4 v příručce hráče tak si pořádně nastudujte jak se to dělá přes jaký program, pokud z toho souboru uděláte GDrive dokument tak to nebude mít efekt a navíc jste tam vytvořily pěkný bordel.

Formát a editace obsahu
13.12.2020 16:32 - sirien
Pan Bača: (nejspíš) - ty názvy kouzel si upravil v příručkách, ale ne ve snippetech, takže ve Virtuálních knihách mají zjevně stále původní názvy.
13.12.2020 16:41 - Pan Bača
No, je pravda, že se mi něco v googlu otevřelo, než jsem si vzpomněl, že to nefunguje v edgi, tak snad už to je ok

Sirien: aha, to mi nedošlo. Je třeba změnit i názvy těch souborů? tj. úplně vše?
13.12.2020 17:30 - sirien
Potřeba jsou nadpisy uvnitř souborů.

Pokud necháš názvy souborů jak jsou, tak se nic nerozbije, ale vznikne nekonzistence, což může být trochu otravné do budoucna.

Pokud změníš i názvy souborů, tak je potřeba přepsat snippet kódy uvnitř všech virtuálních knih (což by asi musel blíž popsat Dukolm)
13.12.2020 17:33 - Pan Bača
prozatím opravím ty vnitřní texty a dál uvidíme, jak se domluvíme
18.12.2020 15:07 - Pan Bača
občas, a není to nějak moc ojedinělé, se mi ve stackeditu rozhodí text (opravím něco, problikne to a písmena jsou rozházené po všech čertech).
Teď se mi to stalo u opravy pár věcí u Taši. Místo 1. kapitola bylo 1. apitola, seznam jazyků, které jsem opravil a seřadil podle abecedy byl sice seřazen, ale opravená písmena se rozletěla nezávisle na tom přesunutém textu, takže vůbec nedával smysl.
Mám teď popravdě strach do toho sahat, protože v dobré víře něco opravím a výsledek bude stát za prd.

Setkali jste se s tím někdo?
18.12.2020 15:26 - sirien
Pan Bača: tak Google by snad měl archivovat verze... ne?

Jinak ne, s timhle chovánim sem se nesetkal a zní to hodně divně.
18.12.2020 15:35 - Hranolky
Pan Bača: dneska se mi to taky stalo kdyz jsem prepisoval tashu na tasu, po oprave jsem tam mel tashša, ale po druhe oprave tam uz byla jen taša, tak neevim v cem byl problem.

edit, ten problem se opravdu vyskytuje ve stackeditu, jsem si to blbe precetl
18.12.2020 15:42 - sirien
Aha. To zní jako problém synchronizace když to má otevřené víc lidí naráz. Což... je divný, buď by to mělo vstoupit do real-time coop módu nebo by se to mělo pro ostatní uživatele uzamknout když to otevře první člověk.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.17453098297119 secREMOTE_IP: 3.239.242.55