Pravidla

Autorská citace #21
5.3.2020 14:35 - York
Sirien: Jednotná neutrální grafika je taky možnost, ale sborník by neplnil to, co nadhodil Petr (a co mi přijde jako užitečnej use-case), tj. stáhnout si výcuc jedněch konkrétních pravidel na mobil nebo tak.
Autorská citace #22
5.3.2020 14:53 - sirien
Tak jako teoreticky si můžete říct Eximu / Pilchowskemu / ShadoWWWovi ať vám to hoděj do DnD layoutu (popř. komukoliv dalšímu okolo, ale tahle trojice by ty stylové šablony měla mít hodně snadno při ruce...)

Problém je, že z praxe vim, že tyhle články maj tendenci si chvíli "sedat", než se ustálej a předělávat pak to PDF pokaždé když se v tomhle článku něco doladí...
Autorská citace #23
5.3.2020 15:58 - PetrH
Za sebe klidně může být i obyč d20 skin pdf a do něj uložit tto html (třeba přes ph knihovnu mpdf a podobné) nepotřebuji extra fíčury, mě se jen líbil ten článek a říkám si, že prostě některé jsou fajn offline a pro přenos mi pdf přišlo ok.
Autorská citace #24
5.3.2020 16:01 - Jezus
sirien píše:
Spíš si řikám jestli by nebylo zajímavější zvolit nějakou neutrálnější grafiku a neudělat sborník systémů v kostce jako celku.


Mít Kostka pro svý věci vlastní grafiku... To už byste tu vypadali jako totální profíci :-)
Autorská citace #25
6.3.2020 10:51 - Tarfill
Petře,
ale dyk si to pro své vlastní potřeby můžeš uložit do pdf během chvilky ne? ;-)
Autorská citace #26
6.3.2020 14:01 - PetrH
Ale jo, taky už jsme to udělal, jen jsem chtěl prudit a říkat dole by se hodila ikonka z šhitpressů a pod, uložit článek jako pdf ;)
Autorská citace #27
28.9.2020 21:15 - sirien
Gediman píše:
už vím, odkud se W40K Wrath & Glory inspiroval s tím záchranným hodem proti smrti (i když bych řekl, že ho má zajímavější)

ha, tohle sem svého času minul.

Jak to má udělané Wrath&Glory?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.063823938369751 secREMOTE_IP: 54.85.255.74