Střípky

sirien
24.3.2020 19:57
Autorská citace #1
24.3.2020 19:57 - sirien
Vzhledem ke karanténě která vede k rozmáhajícímu se virtuálnímu hraní jsem se kvůli vám teda šel naučit dělat i interaktivní PDFka (nebo aspoň základy věci), abyste měli karty postav co budou fungovat i na počítači (výhledově asi udělám totéž i pro Fate - btw. nebyl by problém to udělat i pro DnD...)

Bohužel, možnosti interaktivity tvořitelné v InDesign jsou dost omezené (jakože mě až překvapilo jak strašně moc omezené, v podstatě sotva základy věci) a abych se s těma souborama po vyexportování ještě patlal dál v Acrobatu - tak rád vás zas nemám :)

Graficky to myslim vcelku funguje, jen při ukládání musíte skutečně dát "uložit jako" - prosté ctrl+s nic neudělá (doslova, ani vás to nevaruje, že ot nic neudělalo), takže bacha při vypínání, jinak ty vypuntíkovaný a vepsaný věci zas ztratíte. Jo, a asi na to navíc potřebujete poměrně novou verzi Adobe Readeru, tak si možná nejdřív vyzkoušejte, že vám to vůbec funguje a kdyžtak si stáhněte novou.

Btw. prošel sem si ty originální materiály ke stažení a přišlo mi, že nejsou uspořádané úplně nejlíp, takže v těch českých sice najdete totéž (plus něco víc), ale je to uspořádané trošku jinak.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.27567291259766 secREMOTE_IP: 3.235.29.190