Střípky

York
2.8.2020 11:30
Grafika
Všechno o tvorbě grafiky a ilustrací.
Autorská citace #41
5.8.2020 09:08 - gergon
V diskuzi se toho moc nenaučíš - sednout k youtube a strávit hodiny a hodiny trénováním. Videa o kompozici, o barvách, o Photoshopu, o perspektivě ...
Jak jsem psal - kdyby šlo o Fan-made (jak to popsal LokiB), jen tak něco vydat a dát to ke stažení zdarma, tak je to v pohodě. Ale pokud za to chceš, nebo budeš chtít peníze, tak holt musíš něco investovat - svoje peníze nebo svůj čas.
Mě nehledáš, protože za prvé - já jsem tréninkem strávil stovky hodin zdarma a ted už si svou práci a čas nechám zaplatit a za druhé další pravidla považuju za zbytečná a to i Dračí hlídku, takže z nadšení se do toho nepustím. jen se snažím poradit, protože pokud za něco budeš chtít peníze a člověk uvidí obrázky stažené z netu a prohnané filtrem, tak ho to odradí, (pokud teda nebude prodejní cena 50,-). Nemyslím to jako kritiku, nebo urážky, ani tě nechci odradit. Jen říkám zkušenosti a svůj úhel pohledu. Co z toho pro tebe bude přínosné už je na tobě, ostatní mají třeba jiné názory. to je v pohodě. Pokud se ostatním takové obrázky budou líbit,a kupující seženeš, tak je to dobře a přeju ti úspěch.
Autorská citace #42
5.8.2020 09:17 - Lethrendis
A když si tedy necháš zaplatit, tak o kolik by sis zhruba řekl, kdybych chtěl po Tobě profi grafiku/ilustrace knihy typu pravidel?
Autorská citace #43
5.8.2020 09:50 - gergon
To záleží na mnoha věcech. Například na počtu ilustrací (je rozdíl dělat brožuru typu pirátská pravidla pro Dračí doupě 2 nebo 400 stránkovou bichli pravidel pro DnD), na složitosti, jestli celostránkové plnobarevné, nebo černobílé náčrtky tužkou atd... taky na termínu dokončení. Pokud něco spěchá a je potřeba na tom makat x hodin každý den, nebo je na to rok času a stačí to dělat průběžně... Taky bysme řešili domluvou jestli to bude hodinová sazba za práci, nebo fixní částka za každou kresbu/malbu...
Autorská citace #44
5.8.2020 10:06 - Lethrendis
Tak průměrně na nějakou knihu typu DnD - pár set stránek, ale zase nemusí být ilustrace na každé druhé stránce, ale aby to mělo nějaký celkový fešný layout? Je tohle to, o co jde Yorkovi (a nám všem, co máme v šuplíku vlastní nápady pravidel? :)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18234205245972 secREMOTE_IP: 34.200.218.187