Střípky

sirien
18.3.2022 16:05
Autorská citace #1
18.3.2022 16:05 - Arled
Odložím si sem chyby co jsem našel v SRD.
Arcimág - poznámka pod kouzly
Mág - posunuta tabulka
Autorská citace #2
18.3.2022 16:08 - strucky
Taky si odložím, akorát nevím, jestli to tak náhodou není úplně všude.
V celém textu Alchymisty jsou občas spojená slova, bez mezery. Jestli to vzniklo copypastou z PDF, to nevím (dělává to tak, to vím:), ale je to tam...
Autorská citace #3
18.3.2022 16:20 - sirien
Spojená slova mohou být relikt exportu :/

Osobně sem našel nějaké další chybky jako např. že některé schopnosti pro 2. Úroveň propadly na 1. Úroveň - nicméně průběžně je v SRD zdrojácích rovnou opravuju.
Autorská citace #4
22.3.2022 09:29 - Arled
Moc díky za upozornění na Alchymistu.

Export s následnými automatickými úpravami nadělaly pořádnou paseku. Myslel jsem, že jsem to úspěšně vyčistil, ale vidím, že tam stále je hodně chyb.
Když na něco narazíte a nemůžete/nechcete to sami opravovat, nahlaste to to prosím alespoň sem, ať můžeme SRD dostat do stavu s minimem chyb.
Autorská citace #5
6.4.2022 22:52 - ReXoR
Chodec Tabulka Krajiny

V Tabulke krajiny Hory a Mesto je pre Kuzlo 3. stupna uvedene kuzlo "Vejdi do kamene"
Ziadne take kuzlo som v prirucke nenasiel. Pravdepodbne ide asi o kuzlo "Splyň s kamenem"

Je to tak v Knihe, PDFku aj SRD.
Autorská citace #6
29.8.2022 12:53 - cyrasil
v srd (http://dnd5esrd.d20.cz/jeskyne-a-draci/4-povolani.html#tajemna-vzyvani) u cernokneznika je rozhozene formatovani u vzyvani - chybi tam konce radku u predpokladu (napr u Hruzy, ale i u dalsich).
Autorská citace #7
29.8.2022 20:35 - sirien
opraveno, projeví se po dalšim updateu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073691129684448 secREMOTE_IP: 18.191.240.243