Střípky

Dalcor
7.5.2007 15:30
Upír, nebo Vlkodlak co je více super?
Upír, nebo Vlkodlak co je podle vás více super?
Autorská citace #81
1.7.2009 19:57 - trinitron
Jerson píše:
zkřížit dohromady a hrát výsledného übermunkinoidního potomka? (: )

No může to být možná nápad pro nějaké DMko a quest pro High Lvl skupinu zničit todle stvoření :)
Autorská citace #82
16.7.2009 17:24 -
jersone mozna mas pravdu ale skus premislet vlci neceni zuby kdyz se boji ale kdys maj vztek dokazou zabit i clena vlastni rodiny jo a este skus neco rostrhat neco co jeste zilo a vichutnej si ten pocit a premyslej otom jaky maj pocit ti vlci.
Autorská citace #83
16.7.2009 18:59 - Colombo
no fuj, kdo psal předchozí příspěvek?
s ceněním zubů, nemáš pravdu. Savci (a možná i někteří plazi) vyceňují zuby i když se bojí. Ale o tohle vůbec nejde, princip je někde jinde.

Představte si, že jakýkoliv souboj je nebezpečný, pro oba. I malá ranka může znamenat smrt. Proto když odhalíte, čím toho druhého můžete zabít, spíše ustoupí. Tedy: Savci ukazují zuby z důvodu zastrašení, hrozby. Útočící, agresivní, vlk je jiný, je klidnější, zaměřenější, je přikrčený, napružený.
Jaký pocit mají vlci? Z toho, že zabijou? Přemýšlej o tom sám. Ale bez toho antropomorfismu. Nemůžeš strkat do vlka lidský mozek.
Autorská citace #84
16.7.2009 23:57 - Lotrando
já viděl koně, jak se dokopali opravdu hodně, viděl jsem psi ve smečce, co si dokážou udělat. takže s tou opatrností bych to neviděl až tak žhavě. když má jedinec pocit, že má převahu, klidně do konfliktu jde. samozřejmě, když si měří síly dva samci co chtějí bejt alfa, tak patrně nejdřív zastrašují. teprve když je mladej moc drzej, dojde na zuby/kopyta
Autorská citace #85
18.3.2010 20:50 - Dracula
rozhodně upíři nic jinšího mě nebralo víc
Autorská citace #86
19.3.2010 09:01 - Magus
To sem nepsal já...ty chyby nejsou moje! Juchů...
No nic vlkodlaci jsou podle mě příšery a né lidé o upírech si to nemyslím. To se mi na vlkodlacích líbí...
Autorská citace #87
19.3.2010 10:04 - Merlin
Magus píše:
To sem nepsal já...ty chyby nejsou moje! Juchů...
No nic vlkodlaci jsou podle mě příšery a né lidé o upírech si to nemyslím. To se mi na vlkodlacích líbí...
zato tady jich několik najdu
Autorská citace #88
19.3.2010 10:11 - wraiths
Merlin: to by me zajímalo který to jsou a jsou tak zavazne, ze ti za to staly? zamen tecky za carky a mas to. :-) Jen jestli v tom neni spise antipatie. :-D
Autorská citace #89
19.3.2010 11:22 - Merlin
wraiths: ani ne...patiema netrpím :) Jen..no, těžko měnit tečky za čárky, když nejsou :) a v první větě napsat To sem...
A ano, stálo mi to za to...:) to víš, mě stačí málo.
Autorská citace #90
19.3.2010 11:34 - Nerhinn
Merlin píše:
mě stačí málo.
Autorská citace #91
19.3.2010 13:32 - Magus
Merlin: musím psát fakt spisovně aby se ti to líbilo?:)
Wraiths: dík;)
Nerhinn: =D
Autorská citace #92
19.3.2010 13:58 - Merlin
Magus: ani ne, pokud to není extrém, záleží mi spíš na obsahu :)
Autorská citace #93
19.3.2010 14:17 - Magus
Tohle, přiznávám, moc obsah nemělo...´=)
Autorská citace #94
4.4.2021 15:02 - Necromancer
Hej, teď mě napadlo, použil někdo z vás někdy hybrida? Jak byste ho navrhli? A jaké by měl mít CR? Díky.
Autorská citace #95
4.4.2021 15:06 - Aegnor
To je těžký ... vlkodlakem se musíš narodit, a aby se z něj stal upír, tak ho ten upír musí zabít a nakrmit vlastní krví. A jak všichni víme, štěkanátky moc zabít nejde. A v boji bych si na tu pijavici rozhodně nevsadil.

Takže - jak by takový hybrid vůbec vzniknul?
Autorská citace #96
4.4.2021 15:17 - shari
Aegnor píše:
Takže - jak by takový hybrid vůbec vzniknul?

V laborce šíleného vědce?

Hm... nebylo by špatný v takové laborce narazit na káď, ze které by vylezla nějaká polo-ne-chcíplá chudinka citlivá na úplněk a stříbro, dožadující se krve...
Autorská citace #97
4.4.2021 15:22 - sirien
Necromancer: copak, objevil jsi krásu Vampire Diaries? :D

Nicméně tohle byla zrovna jedna z těch myšlenek, co se mi tam moc nelíbily - obecně tuhle snahu o to dělat víc cool věci jen tím že zkombím všechno dohromady a udělám mega-mutanta mi nepřijdou zajímavý - a historicky většinou ani moc nefungujou a je to spíš známka autorského zoufalství. Ostatně i v těch Vampire diaries tohle bylo spíš z toho slabšího.
Autorská citace #98
4.4.2021 15:23 - Zarahel
Aegnor píše:
Takže - jak by takový hybrid vůbec vzniknul?


Neřešil něco takového Underworld? Tam byl tuším hlavní předpoklad nějaký gen nebo tak něco. Pokud si dobře vzpomínám. Jenže:

Aegnor píše:
To je těžký ... vlkodlakem se musíš narodit


Musíme asi prvně určit z čeho vycházíme, protože výkladů může být víc.. Teď mne tak napadlo, tenhle topic se váže jen na konkrétní setting, nebo je otázka všeobecná? :D Edit: Trochu mne mate ikonka Dragonlance.
Autorská citace #99
4.4.2021 15:33 - LokiB
Aegnor píše:
vlkodlakem se musíš narodit


Pročpak?
resp. nic proti tvým výchozím předpokladům ... ale zní na mě příliš autoritativně :)
4.4.2021 15:39 - Aegnor
Zarahel, Loki: No, vzhledem k tomu, že nebylo řečeno, o jaký svět/setting jde*, tak jsem vycházel z toho, co znám v současnosti nejlíp - Chronicles of Darkness.

No, ale trochu serióznějc. Z jakého základu tedy vycházíme? Je to upír, kterého pokousal vlkodlak? Je to vlkodlak, kterého zvládnul upír proměnit? Je to nějaká hříčka přírody (Vampire Diaries), nebo genetika (Underworld)? Je to něco, co vytvořili bohové? Experiment ze zkumavky?


*Dobře, z náznaků se dá pochopit, že by mělo jít o DnD světy, ale jak je dobře známo - muži náznaky nevidí a nechápou, je potřeba jim to přímo říct. :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091957092285156 secREMOTE_IP: 34.227.112.145