Střípky

Dalcor
10.5.2007 09:54
Alduron - nový RPG časopis
Dne 16.5. by se ve větších novinových stáncích v Čechách a na Slovensku měl objevit nový časopis o RPG, který chce nahradit Dech Draka. Cena by měla být stanovena na 39 kč, takže je to pakatel. Součástí Alduronu budou i články a konverze do prostředí D20 a dále dvě stálé kapitoly věnující se hrám z okolí D20.

- V dopisech Samara Kopretiny královně Amrauil se dozvíte o Mečovém pobřeží Zapomenutých říší krátce po událostech PC trilogie Baldurova Brána

- seznámení se světem Krynnu.


Doufám, že se vám časopis bude líbit a hlavně že ho budete kupovat.
9.7.2007 11:08 - Alnag
Tak to je ovšem docela dramatická a nenadálá změna... zeptal bych se tě Dalcore na důvod, ale... ;-) každopádně uvidíme, možná, že prodej přes speciálky bude i plus a specializovaná čísla zní velmi zajímavě...
9.7.2007 11:15 - Joe
Ako doplňujúca otázka je, že sa mi zdá, že je nejako oklieštená redakcia...?
9.7.2007 11:18 - LZJ
Já jsem si říkal, jestli to může fungovat: Rozhodit po stánkách časopis, který velkou většinu lidí vůbec nezajímá. A naopak mezi těmi, které by zajímal neudělat žádnou reklamu a cestu k němu co nejvíc zkomplikovat (vyptávání se po trafikách a pod.). Ty speciálky vidím jako rozumné řešení. V každém případě jsem zvědavý na další vývoj, třeba si Alduron taky jednou přečtu.
9.7.2007 11:29 - Dalcor
Jo spousta lidí se na to vyprdla...
9.7.2007 11:34 - Joe
píše:
Jo spousta lidí se na to vyprdla...
Hm, len či zo straty záujmu po "3 dňoch trvania senzácie" alebo z iného dôvodu?
9.7.2007 11:39 - Dalcor
ukončení distribuce, asi...
9.7.2007 12:19 - Corvus
tak krachuje to este skor ako som ocakaval... to je smutne.
9.7.2007 12:21 - Dalcor
Si
9.7.2007 12:28 - Joe
Je v tomto pripade problem "ludia - redakcia" alebo primarne "distribucia - zly system"?
Teda takrečeno "hrr hrr na ně" a potom ruky preč? Alebo "my sa snažíme, ale nepretlačíme to cez systém"?
9.7.2007 13:25 - Bajo
nic nekrachuje, akorat dochazi na k zasadnim zmenam v koncepci apod... par cisle bude na netu, nez se domluvi podrobnosti s novym distributorem a potom bude opet ve prodeji (i kdyz ne na stancich ale v e specializovanych obchodech). Co se redakce tyka, nekteri to vzdali, vykaslali se na to, apod...
Rozhodne ale tyto zmeni nemaji predznamenavat konec, ale spise neco jako zmenu.
9.7.2007 13:28 - Corvus
ok...ked povies ;-) uvidime ako sa to vyvinie.
9.7.2007 13:36 - andtom
"Co tě nezabije, to tě posílí" platí třeba i pro časopisy. Je dobré, že není všem dnům Alduronu konec.
Bude i předplatné? Ne každý má v dosahu speciálku, tak se ptám. Speciálka+předplatné by mělo stačit pokrýt všechny, kdo mají zájem.
9.7.2007 13:44 - Joe
Popri andtomovej otázke predplatného mám otázku aj na obchody, ktoré to budú, najmä na Slovensku... predpokladám, že aj taký Brloh?
9.7.2007 13:49 - Bajo
Predplatne bude urcite. Co se tyce konkretnich obchodu, tak daleko moje informovanost nesaha. Pokud bych mel rici svuj nazor, cekavam zejmena takove obchody jako Cerny rytir a prave Brloh.
12.9.2007 17:17 - Dalcor
Alduron prochází transformací - novým šéfredaktorem jmenován Qualdezar :)
12.9.2007 21:18 - andtom
Ať žije Qualduron ! :))
Já Ti věřím, pane šéfredaktore, zlom vaz!
12.9.2007 21:25 - Alnag
On to bude spíš Balduron, protože Qualdezar se nám přejmenoval na Baja. ;-)
12.9.2007 21:33 - andtom
Balduron Gaturon, pardon, Balduron Dalcuron :)
13.9.2007 09:26 - Rytíř
Gratulace Bajovi k zisku Funkce! :) A pak že u nás nejde překročit tu magickou hranici od nadšeného fandy k profíkovi, co se tím živí.. ;)
btw když sme u těch názvů, jak vznikl "Alduron", víte, povíte odkud je to jméno?
13.9.2007 09:44 - Corvus
mne sa zda to meno hrozne gycove... dufam ze ho zmenite...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087502956390381 secREMOTE_IP: 44.204.34.64