Střípky

Rytíř
14.5.2007 21:45
Zlepšováky a vychytáníčka
Pokud máte jakýkoli podnětný návrh, kritický pohled nebo stížnost k chování těchto stránek, případně našich projektů, sem s nimi! Naši odborníci na public relations Vaše dotazy, návrhy a připomínky promptně zpracují a předají Výzkumnému oddělení, jež navrhne řešení. Po lehké diskusi na téma oprávněnosti daného příspěvku pak Programátorské oddělení zjedná nápravu/aplikuje zlepšovací návrh :)

Nebojte se prostě nic a pište sem cokoli Vás k tématu technické stránky stránek napadne.
26.1.2009 14:29 - andtom
Sirien: Uvažujeme... a Ty jsi který z tria nebo je to už kvartet?
26.1.2009 15:00 - Alnag
Nikoliv. Jsme stále jen trio. (Nicméně vývoj d20 je veřejně přístupný - i když adresu, kde probíhá přímo nikam nepíšeme) a stejně tak je teoreticky přístupná "porada" (prakticky je to omezené kapacitou židlí v mém bytě, ale když si přinesete svou...) :)
26.1.2009 15:05 - sirien
Ne-e. Trio je Alnag Max a Rytíř. Já jsem jen jeden z těch co jim na vývoji koukaj přes rameno a drze jim do toho kecaj :D
26.1.2009 15:43 - Rytíř
No popravdě řečeno už bych klidně někam napsal, že místo Rytíře do Kostky víc kecá (a víc na ní maká) Sirien a Alek - komu chvála, tomu čest!
nebo jak to bylo ;)))
26.1.2009 15:51 - sirien
Když já sem v tom nevinně, mě se tu líbí ale něco by se mi tu občas líbilo jinak nebo mi přijde že tu něco postrádám a jedna známá řiká že líná huba holý neštěstí a...
...a prostě za to prakticky vůbec nemůžu, žejo...
26.1.2009 16:01 - Lotrando
sirien: taky se říká, "drzý čelo lepší než poplužní dvůr!"

někdy je ale méně více. méně cingrlátek, opičáren a víc místa pro text. přimlouval bych se za víc místa pro text
26.1.2009 16:21 - andtom
Lotrando píše:
někdy je ale méně více. méně cingrlátek, opičáren a víc místa pro text. přimlouval bych se za víc místa pro text
Pod to se podepisuji. Nepéct dort jako pejsek a kočička.
A k opičkám bych dodal: není nutno se opičit a dodávat hejblátka z důvodu, že jinde ty hejblátka jsou a na dalším místě na netu zas další a jsem zvyklý a je to cool apod. ... prostě ať to má svoji atmosféru a není to čtyřistapadesátýosmý klon čehosi stejného. Zatím to tady vypadá dost fajn.
26.1.2009 16:37 - sirien
No, vzhledem k tomu že si tu zatím nikdo nestěžoval na to co se tu za poslední roky měnilo a dodávalo, tak myslím že na zcestí tu zatím rozhodně nejsme :)
26.1.2009 23:32 - Lotrando
Když bych si teda jako mohl rejpnout - tak na co je vlevo v sloupci pořád stejná informace o tom, že jsem přihlášený? resp. proč zabírá toli místa

Nebo proč jsou dvě horizontální menu?

Tuším jak to asi vzniklo a zmiňuju se o tom hlavně proto, že chystáte změny. Ve smyslu - stálo by za úvahu.
26.1.2009 23:35 - Alnag
Login panel vlevo je relikt levého menu. Tomu uděláme pápá. Dvě horizontální menu s námi asi zůstanou. Jedno je projektové a jedno hlavní. Nicméně...
27.1.2009 08:44 - Lotrando
Alnag: to spodnější menu je ale vladstně podmenu toho projektového. Možná bych zdůraznil tuhle souvislost i graficky. Bohužel se tím pak více méně definuje struktura a omezuje možnost improvizace (přidávání nových projektů a jejich sekcí). Chce to zvážit.
12.2.2009 02:00 - sirien
It will be coooooooooooooool :D
12.2.2009 04:03 - Hano
Osobně bych uvítal změnu zobrazování příspěvků,protože dost často jedu přes mobilní prohlížeč a takhle při delších postech musím najet na spodek zobrazované stránky,přečíst post,tím rolovat kus dolu,pak zase popojet o post výše a čtením zase rolovat dolů.Ale je to jen taková drobnost,rozhodně mi to tady přijde hezky uspořádané.

EDIT:Nějak sem přehlídl,že se to už probralo,tak soráček
12.2.2009 10:02 - Ebon Hand
Když používám dohledávání v prvém menu "uteklo vám něco" a prokliknu se ke článku už se do toho dohledávání nedá vrátit a musí se znovu nastavovat. Múžete ho nastavit tak, aby se do něj dalo backovat a postupně si přečíst vše, co člověk nestihl?
12.2.2009 15:20 - Alnag
Nevím, jestli to bude "cooool", ale každopádně doufám, že zejména díky zpětné vazbě, kterou jsme sbírali se v dohledné době s Kostkou zase posuneme někam dál. Samozřejmě držím pěsti, aby se vám to všem líbilo :))
12.2.2009 17:30 - sirien
Ebon: Čistě provizorně doporučuji "Open in New Tab" (seznam uteklých věcí zůstane na prvním tabu) případně funkci Zpět, dočasně to snad pomůže než se to nějak domyslí.
15.2.2009 14:09 - andtom
Nějak se mi přestala správně zobrazovat stránka, používám Operu. Místo obrázků a obrázkových ikon pouze jejich slovní názvy. Nevidím ani lištu Články - Diskuze - Hlášky - Materiály - ...
Nevím o tom, že bych něco pod Operou přestavoval, ani jsem nedělal její aktualizaci. Jiné stránky mi to zobrazuje jako předtím.
Pánové z tria, dělali jste něco se stránkou nebo mám dál pátrat u sebe?
15.2.2009 14:50 - sirien
Používám Operu 9.6, nic sem neměnil ani neaktualizoval a nemám problém.
15.2.2009 15:15 - andtom
Sirien: Používám Operu 9.63. Díky za zprávu, snažil jsem se tedy hledat u sebe. Spustil jsem instalátor Opery 9.63, aby si našel chyby - nepomohlo. Projel jsem PC CCleanerem - pomohlo, stránka se zobrazuje správně. Ještě jednou díky.
16.2.2009 14:50 - Rytíř
Nojo, opera... co k tomu dodat? :)
Snad jen, přestaňte experimentovat, přikloňte se k mainstreamu, používejte lištičku!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084671974182129 secREMOTE_IP: 3.21.97.61