Střípky

Rytíř
14.5.2007 21:45
Zlepšováky a vychytáníčka
Pokud máte jakýkoli podnětný návrh, kritický pohled nebo stížnost k chování těchto stránek, případně našich projektů, sem s nimi! Naši odborníci na public relations Vaše dotazy, návrhy a připomínky promptně zpracují a předají Výzkumnému oddělení, jež navrhne řešení. Po lehké diskusi na téma oprávněnosti daného příspěvku pak Programátorské oddělení zjedná nápravu/aplikuje zlepšovací návrh :)

Nebojte se prostě nic a pište sem cokoli Vás k tématu technické stránky stránek napadne.
16.2.2009 15:34 - Alnag
Rytíř: Jakejpak mainstream. Lišku už tady používáš snad jenom ty... :)) Podívej se, jak se Opera masově rozšiřuje...
16.2.2009 15:39 - Colombo
ehm
20.6.2009 08:17 - Magus
Ja sem porad pro to POCITADLO (sethi:opravdove jake se dava na stranky).... Protoze nevim jestli nekdo je onlajn nebo ne...
20.6.2009 14:50 - Dukolm
měl bych jednu chybu v kronikách u Google chrom nefungují tlačítka na přímou řeč,... a akční tlačítka občas fungují napůl odešle ale text zůstane ve formuláři
20.6.2009 15:05 - Alek
Dukolm: Tak to mě taky už pěkně dlouho štve, říkal jsem si, že to je chybka Chrome, ale když jsem vzápětí na to samé narazil v Safari, tak jsem usoudil, že problém bude asi v jádře Webkit, který mají oba prohlížeče společný. Tady na webu ale tagy fungujou dobře, takže ten problém bude možná úplně jinde...
20.6.2009 15:14 - Dukolm
Alek:nevím na jakém principu fungují tlačítka na kronikách ale zde fungují bez problému takže spíš bych vyděl na nějaký konflikt jak jsou napsané kody pro tlačítka na kronikách

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078852891921997 secREMOTE_IP: 3.89.163.156