Tipy a triky

Alnag
14.2.2008 14:43
Spousta lidí říkala, že by si chtěla Vypravěčovy deníky stáhnout a vytisknout, v tomto jedinečném případě máte tu možnost...
Autorská citace #1
14.2.2008 14:43 - Lotrando
Fajn tahák, dobrá práce.
Autorská citace #2
14.2.2008 15:06 - Alnag
Díky. Přemýšlel jsem udělat takových věcí víc na různá témata nebo z nich udělat i malou knížečku, ale řekněme, že prvotní ohlas byl dost bídný, takže kromě této "pilotní verze" jsem se rozhodl nepokračovat. Nicméně, pokud přijde někomu vhod, tak super.
Autorská citace #3
14.2.2008 15:15 - Corvus
uz som dnes pindal Markusovi do formatu tak budem aj tebe :-P co tak odstranit ten cierny printer-unfriendly podklad v lavom stlpiku?
Autorská citace #4
14.2.2008 21:05 - Lokken
Paráda,díky!
Autorská citace #5
14.2.2008 22:20 - Rytíř
Mě se líbí, jak je to udělaný, moc pěkný! Tleskám.
Je to pravda určený spíš na monitor (nebo barevnou laserovku), ale to mi vyhovuje ;)
Autorská citace #6
14.2.2008 22:22 - Alnag
Hlavně to bylo dělané i jako náhled layout pro to tehdy zamýšlenou knížku...
Autorská citace #7
14.2.2008 22:30 - Lotrando
Alnag: mě se to líbilo hned, jen jsem chvilku váhal, jestli jako mám hned veřejně jásat. Ale pak jsem si řekl, že těžko můžeš poznat, jestli se to líbí, když to nikdo neřekne. Tak asi tak. Právě jsem si zkusil svoji přípravu na hru nalejt do tohodle taháku a vykouklo na mě pár potenciálních průšvihů. Bez taháku bych na ně přišel až při hře. Takže marný to není.
Autorská citace #8
14.2.2008 22:40 - Alnag
Lotrando: Tak to rád slyším... :-) Normálně je mi to jedno, ale je fakt, že speciálně u tohohle jsem byl dost zklamaný, protože jsem si od toho docela dost sliboval.
Autorská citace #9
15.2.2008 10:50 - Quentin
alnag píše:
Přemýšlel jsem udělat takových věcí víc na různá témata nebo z nich udělat i malou knížečku, ale řekněme, že prvotní ohlas byl dost bídný, takže kromě této "pilotní verze" jsem se rozhodl nepokračovat. Nicméně, pokud přijde někomu vhod, tak super.
Je to skvele, zrovna takovyhle maly navod jsem hledal, a pokracovani bych urcite uvital. Diky za me (a moje spoluhrace)
Autorská citace #10
15.2.2008 11:22 - Gurney
Výborný, myslím že většina těch principů už v různých článcích byla, ale takhle shrnuto je to mnohem užitečnějším, přehlednější a mnohem líp to vypadá. Další články v tomhle stylu by byly super.
Autorská citace #11
15.2.2008 12:17 - Lotrando
také se přimlouvám za pokračování
Autorská citace #12
15.2.2008 13:03 - Jerson
Já jsem Alnagovi říkal, že by vydáví všech článků v podobě knihy našlo čtenáře, ale on mi nevěřil. Tak to můžete zkusit rozhodit po svých známých a třeba místo do příruček použitelných jen u jednoho typu hry budou ochotni investovat do příručky pro jakékoliv RPG.
Autorská citace #13
15.2.2008 13:10 - Gurney
A určitě je to mnohem lepší investice než DMG (který, přesto že si ho můžu kdykoli stáhnout mi nikdy ani tak moc nechybělo).
Autorská citace #14
18.2.2008 21:21 - Gurney
Btw šlo by něco podobného i o jiných strukturách příběhu? Nebo třeba přehled těch struktur a jak fungují, třeba i s nějakým komentářem jak moc je která vhodná pro rpg.
Autorská citace #15
18.2.2008 22:49 - ilgir
Nádherný, ale opravdu nádherný design ;-)
Autorská citace #16
18.2.2008 22:58 - Alnag
Ilgir: Díky, díky...
Gurney... no, ono překvapivě až tolik opakujících se struktur není. Buď je to variace na tuto, nebo speciální pro určitý konkrétní případ... ale ještě to prozkoumám důkladněji. Jako námět by to bylo zajímavé...
Autorská citace #17
19.2.2008 09:05 - LZJ
Taky se přidám a pochválím - na první pohled to vypadá užitečně - zkusím vytisknout a použít.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070026159286499 secREMOTE_IP: 44.193.80.126