Tipy a triky

Alnag
20.11.2006 10:06
Vypravěč: Takže ty se chceš bavit o tom, jak probíhala poslední hra? ... No, tak hele, zapomněl jsem si poznámky v autobuse a vůbec se mi nelíbilo, jak snadno jste prošli Minotauřím tunelem, takže všechno, co se minule stalo, byl vlastně sen a vrátíte všechny ZK, které jste dostali. No a co jsi to teda chtěl?
Autorská citace #21
22.11.2006 21:00 - thief
andtom: Tak to je dobrý. :-)) Taky by to mohl být Prsten Moci. :-))
Autorská citace #22
22.11.2006 21:02 - thief
Když vidím, kdo odkaď jsme, mám takovej pocit, že v našem případě by ten hrací stůl musel bejt pořádně velikej. :-) A to je asi ta největší potíž.
Autorská citace #23
23.11.2006 08:25 - wraiths
rytiř:no dojizdim jen do Pribrami to je od nas 22km ale ted to nejak zvadlo protoze nas DM je nejak zamilovanej a nejak nema cas :-)). no do slanyho je to docela dalka, ale jsi tam za chvilku po R4ce. thief: souhlasim spise stim prstenem moci !! :-)) jinak mas pravdu ten stul by musel byt teda opravdu mega velikej. jinak s organizovanym hranim to opravdu nejde, lepsi je ten barak. te nikdo nevyhani kdyz se hra nahodou vlece a protahne.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068135976791382 secREMOTE_IP: 34.203.242.200