Tipy a triky

Autorská citace #21
5.8.2008 12:00 - Gurney
Zkoušel jsem si cvičně tenhle druh charakterizace na jednu postavu (SW: trandoshanský žoldák), opravdu z toho "vylezl" pěkný a barvitý charakter. Taky mě u něj napadlo že temné tajemství může být v určité společnosti strašlivý přečin i když pro zbytek světa je to normální nebo i morálně správné a že by onen čin nemusela provést přímo postava ale naopak někdo jí nebo někomu jí blízkému.
Autorská citace #22
5.8.2008 20:13 - Alnag
Gurney: To jsem rád, že je to inspirativní. To temné tajemství samozřejmě může být i úplná hloupost, jde o to, že postava to vnímá tak nějak podstatně. A ano, může to být třeba i, co někdo provedl jí. Jde prostě o to, aby to prostě bylo zajímavé... a tajemné. :)
Autorská citace #24
16.7.2012 23:07 - Jarik
tak to je cool.
tenhle calnek je tu uz 4 roky. A ja na nej narazim skrze Stiny nad Nertathem?
A pritom je to absolutne vystizna forma tvorby.

Sice pozde, ale... preci jen,... DEKUJI.
Autorská citace #25
17.7.2012 14:13 - Shako
Jarik: Souhlas, jeste, ze nekdo vi, co tu je a obcas to nalinkuje, aby se k tomu dostal i nekdo dalsi. Takze taky diky - zaradim na svuj reading list. :-)
Autorská citace #26
17.7.2012 14:29 - sirien
což mi připomíná rozhovor se Sathel na téma SW postav, které nejsou charakterizovány backgroundem, ale archetypem. Původně sem to chtěl zakomponovat do SW STs pravidel, ale asi to nechám jako separátní téma a jen to linknu.

Jarik: Kdysi dávno, když sem se nudil potom, co mi Markus dal jeden z mnoha banů a já otráveně převedl všechny své práce z RPG F sem na Kostku, jsem jen tak z hecu pročetl všechny články ve všech místních jádrových knihovnách (tj. všechny na Kostce, projekty sem ignoroval).
Skutečně - Kostka není diskusní server, ale obsahovej a v zaprášených částech knihoven se skrývá spousta zajímavých věcí. Když Max někdy dokončí Midday, tak tam je několik featur, které jsou přímo určené k tomu, aby tenhle datem starší obsah efektivně zpřístupnily.

Ono už teď na Sunrise pár featur na tohle funguje - výpisy z archivu, výpisy podobných článků (podle výpisu klíčů) pod boxem aktualit...
Autorská citace #27
17.7.2012 16:44 - Alnag
*Pozn pro neznalé: Sunrise a Midday jsou vývojové verze Kostky (webu). :)
Autorská citace #28
17.7.2012 18:10 - Vojtěch
Taky se připojuji - tohle k vyprofilování postavy celkem v klidu stačí.
Autorská citace #29
17.7.2012 19:30 - Alnag
Osobně mi přijde, že přečíst si článkovou sekci Tipy a Triky (celou) není vůbec od věci Většina článků je tam fakt výživná. (Vím to, psal jsem je. :)
Autorská citace #30
17.7.2012 21:59 - wlkeR
Husté. Nějaká šance, aby byly Hráčův a Vypravěčův deník nějak seřazeny do přehledné posloupnosti? Drobet v nich plavu.
Autorská citace #31
18.7.2012 12:04 - sirien
Wlker: dej si seřadit články podle data vzestupně, pak dej ctrlF a jeď postupně po vypravěčových denících.

Nebo zkus uplatit Maxe at dokončí Midday, tam je přesně to čeho si žádáš :)

Alnag: ne všechny. Většinu asi jo, ale ne všechny :)
Autorská citace #32
21.8.2014 14:01 - Arten CZ
Parádní článek, díky za něj (i když jsem ho četl až dnes :-) ).
Autorská citace #33
21.8.2014 15:17 - sirien
Naše archivy jsou plné hodnotných článků, není nutné číst jen to co září v novinkách :)
Autorská citace #34
22.8.2014 00:15 - Naoki
Mozna by nebylo od veci nejake oznaceni top clanku v archivu ;)
Autorská citace #35
22.8.2014 00:41 - sirien
To máme. U top článků které jsi ještě nečetl svítí takový žlutý puntík, to sis nevšiml?
Autorská citace #36
22.8.2014 06:20 - Naoki
Nope

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12872505187988 secREMOTE_IP: 3.215.183.194