Tipy a triky

Dracain
31.7.2009 08:46
Příprava dobrodružství
(nevím, jestli to tu už nebylo)

PJ:Do jaké míry si připravujete dobrodružství a svět, ve kterém se odehrává, předem?

Improvizujete občas při hře?

Děláte si poznámky, ve kterých je napsáno předem, co se stane, když hráči zareagují tak a tak?

Dokážete ze sebe vychrlit větu, která perfektně navodí atmosféru, vše správně popíše a ještě ji řeknete bez zaseknutí? (já teda ne)

A poslední, trochu nesouvisející dotaz: Hráli jste někdy RPG s jedním hráčem, kterému je ještě ke všemu 9 let? :) (vím, že to s bráchou nemá cenu, ale třeba s tím má někdo zkušenosti...?)
Autorská citace #61
4.8.2009 14:39 - Sethi
jednání s dětmi zdaleka není tak psychicky náročné jako jednání s některými z mých spoluhráčů... klidně ji přivez, horší než sirien být nemůže =)
Autorská citace #62
4.8.2009 14:43 - sirien
Argonantus píše:
Osm let? To je v poho věk na RPG.

Tady nejde o věk ohledně RPG. Tady jde prostě o osmileté děti jako takové. V zájmu jejich vlastní bezpečnosti je že se jim vyhybám :)

ušijakořidítka píše:
klidně ji přivez, horší než sirien být nemůže

Mladší sestřičky je očividně občas potřeba sem tam fackovat aby se do nich dostala trocha úcty...
Autorská citace #63
4.8.2009 14:47 - Sethi
sirien píše:
Mladší sestřičky je očividně občas potřeba sem tam fackovat aby se do nich dostala trocha úcty...

docela jasně si vzpomínám na ten včerejší pohlavek (ne však už, za co vlastně byl), takže máš zase na pár let dopředu vybráno.
Autorská citace #64
4.8.2009 14:47 - Colombo
DMka se stává ze mne, brácha říká, že bych už s tím žehlením a čučením na Muže na stromech měl přestat:(
Autorská citace #65
4.8.2009 14:49 - sirien
ušijakořidítka píše:
ne však už, za co vlastně byl

Za grammarnacismus.
Autorská citace #66
4.8.2009 15:02 - Sosáček
Jo, jen tak dal.
Autorská citace #67
4.8.2009 15:04 - Sethi
co to má za logiku? on mě požádá, abych mu udělala korekturu, a pak mě bije, když to udělám?
Autorská citace #68
4.8.2009 15:11 - Argonantus
No, chtěl získat záminku, aby tě mlátil.
Celkem chápu, že dáš přednost osmičkám a barbínám.
Autorská citace #69
4.8.2009 15:12 - sirien
Život neni fér, co? :)
Tys mi neopravovala gramatiku. Tys mi opravovala slovotvar z hovorové podoby. Potom co sem pět hodin v kuse psal zápis ze hry a ještě sem měl půl hodiny nebo hodinu psaní před sebou.
A, co na tom bylo totálně nejhorší, Ty si nic nečetla. Podívala ses mi přes rameno a to jediný, co si z celýho textu viděla, byl tenhle jeden chybnej slovotvar. To už je gramanacistická degenerace kdy Tvoje oči samy vyhledávají podobné chyby a takové degenerace je nutno léčit dříve, než se rozrostou.
Vem si příklad z komunismu. Kdyby se hned na začátku, včas, léčil B-komplexem (B1, B2, B52), tak by se to nerozrostlo do problému na několik desetiletí...
Autorská citace #70
4.8.2009 15:13 - Sosáček
"Bij svoji zenu kazdy den, ona uz bude vedet za co to bylo."
-- arabske prislovi
Autorská citace #71
4.8.2009 15:21 - Argonantus
Sethi:

hele, a čistě ze zvědavosti - on tě fakt praštil?
Autorská citace #72
4.8.2009 15:34 - Sethi
čistě pro ukojení zvědavosti: ano, dostala jsem pohlavek, ale myslím, že ho zaškatulkuju pod přátelské škádlení.

asi jsem právě promarnila jedinečnou šanci udělat ze siriena hnusného surovce.
Autorská citace #73
4.8.2009 15:46 - Nachtrose
v dobe srazu ji bude skoro 7 a 3/4. Jen jedna drobnost: neumi prohravat. Ani trosku a v nicem ( ani v kvartetu, cernym petru nebo clobrdu... ) ( a ne, ja ji to nenaucil ).
Autorská citace #74
4.8.2009 17:00 - ShadoWWW
Jaký řetěz přeseknete, abyste prošli dveřmi?

Autorská citace #75
4.8.2009 17:05 - Sosáček
Toe docela cool.
Autorská citace #76
4.8.2009 17:15 - Colombo
ten pravý
Autorská citace #77
4.8.2009 18:02 - Nachtrose
jj, pravy. jen by ten obrazek mohl byt vetsi.
Autorská citace #78
4.8.2009 18:30 - Alnag
Já bych je přesekal všechny. A pak bych ty za... dveře vyrazil. :D
Autorská citace #79
4.8.2009 18:34 - Alnag
uši píše:
čistě pro ukojení zvědavosti: ano, dostala jsem pohlavek, ale myslím, že ho zaškatulkuju pod přátelské škádlení.


Ty jo... znamená to, že můžeme siriena také poškádlit? Pochopitelně čiště přátelsky, že jo... :D
Autorská citace #80
4.8.2009 18:38 - Argonantus
Jinak stran dveří - ježto jsem dlouho nepochopil, co jsou dveře, a doteď nepochopil, kam se pohybují, je úloha buď neřešitelná, nebo jsou správně oba.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070846080780029 secREMOTE_IP: 18.232.169.110