Tipy a triky

andtom
7.10.2009 22:23
Předáváte jako dějmistr hráčům dostatek informací? A jak to děláte? Překlad článku Andyho Collinse z časopisu Dragon č. 375
Autorská citace #21
9.10.2009 11:35 - Jarik
Nekolik poznatku
Mazatelny fix - je vzdy znacen jako Whiteboard maker. U her, kde nezalezi prilis na rozmisteni figurek,ale jen o schematicnosti situace je vyborny v kombinaci s A3 ci A4 stiratelnou deskou (v tomto se mi libil napad plechu a malych magnetu)
Iniciativa - na to se da pouzit napriklad tabulka iniciativy pro DrD+. Jedno s positiv, ktere umoznuje prehledny presun delay (a pod)
Bojova mapa - jednoznacne jsem pro modely 1:50 {WH, D&D} a pak pro bojiste znacene cimkoliv, kde jsou zretelne ctverce.
Autorská citace #22
9.10.2009 11:43 - Nachtrose
wlkeR: Abychom se spravne pochopili, tak ja mel na mysli takovy ten plastovy obal jak se nosival treba na vysvedceni. Delali se ruznych pevnosti i textur.
Autorská citace #23
9.10.2009 12:09 - Jarik
lepsi nez takovy plastik na vysvedceni je ten tuhy plastik na popisovani tuzkama.
na zivoty je to daleko lepsejsi :D
Autorská citace #24
9.10.2009 13:35 - Blaine
Na psani zivotu pouzivame papiry, ktere mame popsane z jedne strany nejakymi vecmi na uceni z vysokych skol.
Autorská citace #25
11.10.2009 15:15 - wlkeR
Nachtrose: Vim, co myslíš, a asi by to bylo lepší... Minimálně pevnější.
Jarik: Jenže ten se blbě porcuje a já při svý epický šikovnosti nechci přijít o obě tlapy kvůli tuctu combat karet.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076359033584595 secREMOTE_IP: 18.206.160.129