Tipy a triky

Wild West
8.8.2011 09:09
Co je důležité, když chete hrát?
Představte si, že potkáte nějakého GM, kterému je 15 a nebo méně. A chce hrát. Co považujete za opravdu užitečnou radu? Co má udělat, a co naopak udělat nemá?
Autorská citace #61
23.8.2011 16:56 - Ebon Hand
Na to máme roleplaying, ten je pro nás svatý, mi jedeme v minimalistickcýh pravidlech, nic dalšího nepotřebujeme. A myslím, že moji hráči jsou, nebo byli promiskuitní víc než dost, aby měli do popisů co nabídnout. :-)
Autorská citace #62
23.8.2011 16:58 - alef0
A Bacchanal ste uz hrali?
Autorská citace #63
23.8.2011 17:02 - Ebon Hand
Jen jsem ho okukoval na slezině, když ho hrál Markus. Ale moc mě to nezujalo, aby hra měla správně pikantní náboj, je potřeba mít ve skupině i nějaké hráčky a to zejména takové, které se nebojí formulovat různé pikantnosti. Což už je trochu náročná kombinace, i když jsem o něm uvažoval na jednu chata s kamarádkami, mohla to být zajímavá předehra. :-)

EDIT: Mimochodem když si vzpomenu na scénu, kdy hráč ponižoval kurvu, aby vydráždil nezvaného démona v sobě a následně ji propustil v okamžiku, kdy démon začal nejvíc prahnit po její krvi (potřeboval ponížit démona), tak to je naprosto nepublikovatelné..
Autorská citace #64
23.8.2011 17:14 - Colombo
ebon: no, když už jsi to teda nakousl...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053527116775513 secREMOTE_IP: 18.226.251.22