Tipy a triky

sirien
31.10.2011 00:03
Tento článek pojednává o možnosti přiřadit postavě druhou tvář, další charakter, který se projevuje trochu schizofrenním způsobem. Týká se nejen toho, jak takové druhé já hrát, ale i toho, jaké všechny podoby může toto druhé já nabrat.
Autorská citace #1
31.10.2011 00:03 - EWqPrKsHUtqSx
IJWTS wow! Why can't I think of tgihns like that?
Autorská citace #2
31.10.2011 00:25 - sirien
Probably because you spend to much time learning almost unused English acronyms to use them on completely Czech board to look cool (and, by the way, you don't; especially when you mess up so simple word as "things") instead of thinking about your roleplaying ;)
Autorská citace #3
31.10.2011 09:04 - Sethi
Sirien se v tom Německu musí cítit fakt osaměle, když je ochoten si povídat s boty =)
Autorská citace #4
31.10.2011 09:19 - Sosáček
Sethi píše:
Sirien se v tom Německu musí cítit fakt osaměle, když je ochoten si povídat s boty =)

Jsem chtel neco takovyho poznamenat, a pridat ze chapu ze si s nima rozumi pac maji hodne spolecneho, ale Alnag by se zlobil.
Autorská citace #5
31.10.2011 09:25 - sirien
Občas ano. Kromě toho mám depresi protože jsem si nekoupil Apple a nemůžu si povídat se Siri. Každopádně sme o tom postu nějakou dobu kecali a nějak jsme usoudili že to bot nebude. Přiznávám že jsem včera nebyl úplně střízlivej...
Autorská citace #6
31.10.2011 09:25 - Alnag
Oranžový Traktor: Zatímco, když jenom řekneš, že jsi to chtěl říct, tak jsi to vlastně neřekl a je to v pořádku, co?

Víš, já úplně nechápu jednu věc. Když si o sirienovi a event. dalších myslíš ty věci, které deklaruješ, proč potom vyhledáváš jejich společnost? (A to nemyslím jen na netu, ale třeba i v reálu - hospody, hraní, D20 srazy a jiné.)
Autorská citace #7
31.10.2011 09:52 - Sosáček
sirien píše:
protože jsem si nekoupil Apple

Jako cely? :D Ja vim ze jobs je mrtvej, ale nevedel jsem, ze ho prodavaji :)

Alnag píše:
Víš, já úplně nechápu jednu věc. Když si o sirienovi a event. dalších myslíš ty věci, které deklaruješ, proč potom vyhledáváš jejich společnost? (A to nemyslím jen na netu, ale třeba i v reálu - hospody, hraní, D20 srazy a jiné.)

Protoze si vetsinu casu delam legraci.
Autorská citace #8
31.10.2011 10:40 - Sethi
sirien píše:
nějak jsme usoudili že to bot nebude. Přiznávám že jsem včera nebyl úplně střízlivej...

Pak ten špatný úsudek můžeš s klidným srdcem svést na alkohol =)
Autorská citace #9
31.10.2011 13:43 - pipux
Oranžový Traktor píše:
Protoze si vetsinu casu delam legraci.

Ne, vyloženě jen legraci si neděláš (!).
Onen kontroverzní výrok lze sice bagatelizovat a umírnit tvrzením, že daná myšlenka je legrací (čímž výrok na oko vypadá něžně) ............... ale ta myšlenka musela prvně někde vzniknout, v nelegrační podobě - s tím, že ničí mentální procesy nemají "legrační mód" nikdy jako "default". Muselo tedy dojít k nějakému, blíže neznámému, plíživému překódování původní hodnoty v mentální mapě na legraci.
Jaké sdělení tvoje původní myšlenka nesla, nevím. Zrovna si dokážu představit jen něco ve stylu Mlčení jehňátek.

o.O

Poznámka pod čarou: jen těžko se běžný účastník virtuální diskuze vyzná v některých zdejších příspěvcích, zatímco nemalý počet diskuzních příspěvků od kruhu místních "zasvěcených" v sobě používá skryté, implicitní ironie, sarkasmy, legrace, parodie aj., srozumitelné jen těmto zasvěceným, v rámci jejich dodatečných, non-virtuálních vztahů. Uhhh, no, mohl jsem to napsat i jednodušeji.
Autorská citace #10
31.10.2011 14:01 - Alnag
pipux: Jakkoliv máš jistě pravdu, nerad bych, aby se to tu otočilo zase v diskuzi o Sosáčkovi (to bychom vyměnili jen jednu ad-hominem diskuzi za jinou). Prostě toho nechte. Humor se dá provozovat i bez toho, aby byl mířen na jiné členy této komunity.
Autorská citace #11
31.10.2011 15:49 - pipux
Ok! stačilo ad hominem, přesuneme se ad literae, k článku ...

Článek pěkný, ještě doplnit o nějaké praktické ukázky.
Pan Brooks má jako druhé já úžasného, záporňáckého anděla.
Jaka Greena sužuje otravná, dolízavá sketa.
Lucy pohltil její odosobněný stín.
Sebenenávist hlodá v Ichiho hlavě.

... a určitě se najdou i další.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.060245037078857 secREMOTE_IP: 3.235.46.191