Tipy a triky

Autorská citace #1
9.7.2015 15:29 - sirien
Vzít si figurku aby jí už nikdy nebylo možné použít ve hře... to zní jak z nějakého dílu Gamers :)
Autorská citace #2
9.7.2015 17:20 - Lokken
Super počtení! Díky!
Autorská citace #3
9.7.2015 18:23 - Demonica
Pekny clanek, diky za preklad.

Ale teda cekala jsem, ze s tou figurkou neco provedou, treba riualne objetuji, aby se nemohla vratit.
Autorská citace #4
10.7.2015 08:24 - Gurney
Asi jsou na to moc civilizovaní :D
Autorská citace #5
10.7.2015 10:15 - PetrH
docela hezky clanek, je pravda, ze odchod padouchu a navrat je efetni;)
Autorská citace #6
1.6.2017 09:39 - Jerson
Tenhle článek jsem zjevně minul, tak jen doplnění. Sám o sobě je dobrý, s jedním "ale..." - příklad je strašně zmatečně napsaný. Jména se v ní vyskytují bez vysvětlení, o koho jde, a musím si složitě domýšlet, kdo je hráčská postava, jak spolu souvisí NPC, co se skutečně odehrálo a co bylo jen odvyprávěno, atd.

po přečtení mě napadla ještě další věc - závěr článku trochu vyznívá tak, že je vlastně celkem jedno, koho k protivníků hráčské postavy zlikvidují, protože dokud příběh neskončí, vždycky se objeví další a další záporák, který bude stát proti nim, a obvykle bude mít o důvod víc je zabít. A skoro to vypadá, jako by hráči neměli možnost kalkulovat s tím, že zabijou (ze svého pohledu) hlavního záporáka s tím, že uřízli hlavu celé organizaci, jejíž likvidace bude následně snazší, nebo naopak že odstranili největšího magora, který pil krev i svým podřízeným, a tak se s jeho nástupcem budou moct dohodnout na ukončení sporů nebo koexistenci, či dokonce spolupráci.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.06668496131897 secREMOTE_IP: 107.21.176.63