Tipy a triky

Alnag
6.11.2017 01:33
Inspirováno diskusí na RPGfóru, zvláštní díky patří hlavně Jersonovi, Bajovi a Sirienovi.
Autorská citace #1
6.11.2017 01:33 - sirien
How to Write Scary & Effective Antagonists

Tuhle holčinu sem už myslim postoval jinde a mluví o psaní, ale má poit :)
Autorská citace #2
6.11.2017 14:09 - Log 1=0
Pokud vím, postoval jsem ji sem já, a tys to jen komentoval půlminutu po půlminutě.
Autorská citace #3
6.11.2017 14:28 - sirien
nebo tak, trochu se v těhle youtuberech který sám nesleduju ztrácim :)
Autorská citace #4
21.12.2018 17:37 - Šaman
Tohle je sice už starší vlog, ale říkám si, že o většina věcí se už obecně zmínila na Kostce. Jen to už nemohu dohledat (např. o tom, že dobrý záporák je aktivní, plánuje, vytváři hiearchii, odměňuje…) Týká se to tohohle a ještě jiného článku (tipoval jsem na scénáristiku, ale tam jsem to nenašel).

Pán prstenů: Jak stvořit úžasné záporáky

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079957008361816 secREMOTE_IP: 54.82.44.149