Tipy a triky

Autorská citace #22
28.7.2022 21:06 - Jarik
Od Gergona? Nebo od Vás obou? Jestli tam taky budeš mluvit, nebo ne.
Autorská citace #23
28.7.2022 21:39 - sirien
Nebudu.

Původně mi Gergon nabídnul, abych namluvil Scénáristiku já s tím, že on by udělal post-produkci a dal by to na Inferno (/PJ Craft) pro už existující nemalé publikum. Zvážil jsem to několikrát a pokaždé jsem dospěl k závěru, že na tohle teď ani výhledově bohužel prostě nemám kapacitu (ani na to to udělat, natož naučit se věci co bych se potřeboval doučit, byť by postprodukce samotná šla za Gergonem, nebylo by toho málo).

V návaznosti mě Gergon požádal, jestli Scénáristiku teda může zpracovat on jako svůj obsah, s čímž jsem neměl problém a kejvnul sem mu na to. Tzn. bude se jednat o čistě Gergonovo převyprávění mých Scénáristik, s jeho pochopením tématu, interpretací a případně i dodatky. Já nemám žádnou jinou roli než že jsem vytvořil zpracovávaný podklad - přípravy zpracování, zpracování ani tvorby finální podoby se ale nijak neúčastnim (byť případně asi budu komentovat :D )
Autorská citace #24
28.7.2022 21:42 - Jezus
Za mě každopádně dobrý nápad. Alespoň budu mít co poslouchat v práci :-)
Autorská citace #25
20.2.2023 15:51 - spejcharovci
nejaky vyhled, kdy to bude k poslechu?
Autorská citace #26
20.2.2023 16:30 - Gergon
První dva díly už jsou venku několik měsíců.
Autorská citace #27
20.2.2023 16:34 - sirien
Odkazy jsou v diskusích k těm prvním dvěma dílům.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074905157089233 secREMOTE_IP: 54.235.6.60