Tipy a triky

Kasai Hendie
24.8.2020 20:31
Autorská citace #1
24.8.2020 20:31 - ShadoWWW
Toto se bude hodit. Díky.
Autorská citace #2
25.8.2020 05:54 - Nachtrose
Na 13A jsem pouzival neco podobne, jen i monstra mi vesli 4 na jednu A4. Hlavme diky tomu, ze to pocitalo s oboustrannym tiskem a teda nebylo tudiz ohybaci. Vsechno ma sva pro a proti.
Jinak mam zkusenosti, ze pokud tam chce clovek vypisovat i utoky, tak mu nikdy nestaci prostor :-D A obavam se, ze 5e v tomhle bude jeste horsi. Mozna to udelat sirsi, kdyz uz jsou monstra jenom dve na stranku? Nebo je to schvalne podobne?
Autorská citace #3
25.8.2020 10:53 - Gurney
Bez těch placeholderů na jedné kartě v každém souboru by to bylo ještě lepší. Ale jinak velmi užitečná věc, díky za překlad.
Autorská citace #4
26.8.2020 19:26 - Kasai Hendie
Nachtrose píše:
Mozna to udelat sirsi, kdyz uz jsou monstra jenom dve na stranku? Nebo je to schvalne podobne?

Ano mám v plánu úpravu buď na šířku pro více moster nebo je zvětšit. Zatím to lze kopírovat ve formátu letter.
Autorská citace #5
26.8.2020 19:38 - Kasai Hendie
Gurney píše:
Bez těch placeholderů na jedné kartě v každém souboru by to bylo ještě lepší

Jestli je tím myšlený úžasný dobrodruh Oleg Bystrozor a nekretivní Název tak ano, ty mohu odstranit a zůstanou čisté stránky bez předlohy.
Autorská citace #6
24.11.2020 15:26 - Elundel
Ahoj funguje vám vkládání obrázků monster ?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.064044952392578 secREMOTE_IP: 54.242.96.240