Tipy a triky

Autorská citace #21
24.5.2021 22:56 - sirien
Jerson píše:
Takže nikdy nemůže vzniknout situace...

V idealistické teorii. V praxi vzniknout může a reálně vzniká - a AW samo to podporuje tím že tahy jsou vynucené bez ohledu na jakýkoliv kontext ("když to děláš...")
Autorská citace #22
29.5.2021 19:43 - Jezus
Tak vždycky se dá "předstřít budoucí nebezpečí", když z kontextu neplyne nic jinak zajímavého. Navíc pointa "Když to děláš..." implikuje, že jde o zajímavou situaci - jinak bys to nedělal:-)

Ale souhlasím, že hráno tvrdě do důsledků to nemusí fungovat vždy hladce. Imho to v zásadě "vynucuje" u hráčů přijmout princip, že se defacto hrají jen důležité scény, po kterých se hra posouvá, žádné "prokleslovací" hraní, které sice může být zajímavé, ale v zásadě o nic nejde.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.053888082504272 secREMOTE_IP: 44.213.60.33