Tipy a triky

sirien
8.2.2023 13:53
Autorská citace #1
8.2.2023 13:53 - LokiB
Sanctuary je město ve "světě", ve kterém vznikalo hodně knih od různých DnD autorů.
Hledej "Thieves' World"

EDIT: http://www.waynesbooks.com/ThievesWorld.html


EDIT2: teď mi to ještě došlo ... tys nečetl žádné knihy ze Světa Zlodějů? Jednu dobu to byla celkem populární fantasy série i v ČR, vycházely dokonce i překlady v češtine. Myslím, že jsem tehdy četl 3 nebo 4 knihy. Ale vzhledem k tomu, že to vydávali od roku 1978 (wow, to jsem ani netušil, měl jsem za to, že je to tak o 15 let mladší), tak to možná už za tebe nebylo "tak známé".

https://en.wikipedia.org/wiki/Thieves%27_World

Pamatuju si, že jsme z toho světa taky plánovali tehdy si dělat dobrodružství, právě pro koncept "když někdo nemůže, tak budeme hrát tuhle jinou linku, ale ve stejném prostředí"
Autorská citace #2
8.2.2023 17:27 - Log 1=0
Píše:
Koncept role tvoří problém pro použití vesmírných lodí nebo magických akademií jako center fixních lokací.

Chápu vesmírné lodě, pokud se tím myslí spíše Firefly než Enterprise. Ale magické akademie? Studenti mají semestrálky, zkoušky, zápočty, referáty, závěrečnou práci. Akademici konference, výzkumné projekty, žádosti o granty. Oboje dává dost deadlinů, vysvětlujících, proč dneska nemůžu jít s kamarády lovit bigfoota.
Autorská citace #3
9.2.2023 00:17 - LokiB
Log: Znáš ETU - East Texas University?

Velmi populární setting pro Savage Worlds, imho v Americe jeden z těch nejoblíbenějších, co se moderní doby týče
Autorská citace #4
9.2.2023 08:09 - Log 1=0
Neznám. Tam nejsou ty věci, které jsem vypsal?
Autorská citace #5
9.2.2023 11:50 - LokiB
Jsou, v rámci herních mechanik dokonec. Takže není problém pro postavy aby "plnily studijní povinnosti a současně lovili bigfoota" :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073769092559814 secREMOTE_IP: 3.227.252.87