Hlášky

Průpovídky ze hry
Hráči, hráčky, hráčata. Po většinu času se jeví jako inteligentní bytosti, po krátké okamžiky ale ne ... že ne? Čtěte!
[#82] Pri debate, či mečospev (bladesinger) môže popri bojovaní bez postihu spievať: "Už len menšiu podpornú skupinu civilov s rankami v nástrojoch elektrická gitara, bicie, klávesy a z bitky je power metalový koncert s peknými špeciálymi efektami."
[#81] DM: "Hoď si stopování."
Míša: (hází) "DEVĚT!"
DM: "Fajn. V podstatě nic nevíš."
Míša: (ke skupině) "Dobře, máme tu skuruta... v plátovce... má špatně zhojené zranění kolene, které utrpěl v dětství... v kapse má 45 měďáků... a zlomený palcát..."
Taša: "Óóóóó."
[#80] Hráčka (se představuje): "Já jsem Shell." NPC: "Kam?"
[#79] Modlidba k jednomu uvězněnému bohu: "Otče náš, jenž jsi momentálně v hajzlu..."
[#78] pseudo svět se super hrdiny. Šli jsme zabit jednoho typka do jednoho hotelu.naše tichá akce zvrhla kdy mi cíl utek za zed a ja vytahl kulomet m60 abych ho prostřelil. Bohužel tohle byla moje 3 hra mě nedoslo co se muže stat. kulky proletli zdí, cil sem netrefil a ještě sem na sebe upozornil supermana. vynecham naslednou bitku se supermanem ve ktere mi kolega omylem upalil nohy. Pote sem nehodil IQ začal patlat domek z 10 kilo C4 a dal do něj rozbušku. Superman přišel zvedl mě a říká: pujdeš do vezení za sve činy. Já: pusť mě nebo to odpalim. Nepustil. Toto byla má třetí hra a DM netušil že to opravdu udělam :-)
[#77] Hráč 1: vstanu a vidím že otec je mrtvý ihned něco zamumlám a zmizím objevím se v pevnostní nemocnici na jednom z lůžek bude ještě dlouho trvat než se zotavím
Hráč 2: TY NEVSTÁVÁŠ, PROTOŽE JSEM TĚ PRAŠTIL PŘES HLAVU TVÝM KLADIVEM!!!
Hráč 1: Tak jsem se tam rovnou objevil
Hráč 2: ale bez kladiva ----------------------
Pozn. Kladivo mocné síly... fakt něco
Hráč 1: je takovej superhrdina, co všechno přežije a Hráč 2: je to sice bojovník za dobro, ale někdy dokáže být protivnej Tahle situace nastala, když otec Hráče1 prošel portálem do trpasličí pevnosti s obrovskou nemrtvou armádou a super silným mečem, následně se oba navzájem zabili a pak přiletěl ve formě havrana bratr hráče 1 a oživil ho... Otec hráče jedna se rozpadl na prach a jeho meč a brnění zmizely
[#76] Pavučina - tenmé urbanfantasy prolezlé magií skrz naskrz - postavy před pár měsíci procitly a začínají se pomalu učit ovládat magii - a vozí se v pár průserech
Sestřenka jedné postavy, Julie, je osmnctiletá panna co studuje germanistiku, severské jazyky a stylizuje se do severské čarodějnice, je hezká a zrzavá (vymýšlela hráčka, ne já!!). Před necelým půlrokem si z Norska přivezla sněhově bílé kotě, které se postavám nezdá, protoe se chová podezřele, říká mu Mixí. Mixího si Julie tahá všude s sebou, neustále ho tahá v náručí, spí s ním atd.
Julie zavolala Dianě (Sathel), aby za ní přijela, že je někdo v jejím bytě a ona že se choulí ve skříni. Diana přijede, zjistí se že byl někdo ve sprše a v kuchyni, ale po nikom ani stopy. Převeze ji na noc k Vojtovi (Quasit) a Pavel Kučera (Vlasák), nově objevivší schopnost vidět aury (ještě neví čeho to jsou aury, ale už je tu pár tipů) je přivolán, aby se na kotě podíval. Zjistí, že zatímco Juliina aura je silně nadprůměrná, aura kotěte přímo září.
Vlasák: Voní nějak?
Sirien (GM): Jde z ní chlad
Quasit: Hm... je to severské kotě.
Quasit: Je to jasné, on /Pavel/ vidí magii a to kotě je drak!! *)
Probírají se konspirační teorie, nakonec se začne z vniknutí do Juliina bytu podezřívat ono kotě. Rozeběhne se diskuse o tom, kde bylo, když se do bytu "kdosi" "vloupal". Ve scéně je jen Julie a Diana, Quasit není u hry, protože je v kuchyni. Filipa napadne velmi chytrá a velmi vhodná otázka, ale je nanic a není položena, protože tenhle typ metagame opravdu nemám rád, v čemž jsem byl Vlasákem a Sathel podpořen . Později se to nějak rozvyne a zjistí se, že Filipova otázka je OPRAVDU důležitá a odpověď na tuto nepoloženou otázku poněkud schází...
Filip: Vy ste takový **** všichni! Ty, ty a ty!! /Quasit vejde a nechápe/ ...Ty ne, tys tu nebyl.
Později se Vojtěch /Quasit/ promění v Jaguára a jde si s kotětem popovídat přímo do ložnice, kde Julie spí s kotětem u sebe. Kotě se ukáže být pěkně oprsklé, drzé a sebejisté, Jaguára odbyde. Quasit se ale nedá a začne dotírat:
Vojta (Quasit): Ty v tom máš určitě... /váhá/ tlapky!!
...když Vojta začne pokládat moc protivné otázky, tak kotě sekne spící Julii, ta se probudí... a najednou vidí u postele jaguára. Vzhledem k tomu že julie je člověk a ne mág, tak samozřejmě začne okažitě hystericky ječet, Vojtěch (Quasit) zdrhne jedním skokem pryč z ložnice a Diana (Sathel) ji začne uklidňovat.
Julie /zcela hystericky/: Tady byl jaguár!!!
Diana /Sathel/: Vojta má jaguára!! A co!?
...
o deset vteřin později.
Julie: Ale tady byl JAGUÁR!!!
Diana: Jakej jaguár!?
Li Feng (Filip) po telefonu: Co se stalo?
Diana (Sathel): Julii se vloupal někdo do bytu a to kotě je divný
Quasit /sarkasticky/: Klidně mu to řekni, ať přijede, aspoň nás bude na to kotě víc!!
Vojtěch (Quasit) a Li Feng (Filip) se "starají o kotě"
Pavel - policista z mravnostního - (Vlasák): Tak se o to postarejte, já jedu na policii
Sirien (po hodině strašné paranoii okolo kotěte): Kvůli kotěti?
(připomínám, kotě je z Norska a je "divné" ) ) Quasit přemýšlí nahlas jak vymlátit informace z kotěte: Zavřeme ho ráno do mrazáku, si to rozmyslí... i když jak nad tím tak přemýšlím, tak by mu to mohlo i svědčit
Diana (Sathel): Zkusím julii přesvědčit, aby s ní /kotě/ nešlo zejtra do školy... ona je sobota.
Filip: To jí přesvědčíš velice jednoduše
Dobrá, přiznejme konečně barvu, nakonec se z kotěte opravdu vyklube mág-shapeshifter, takovej arogantní, protivnej, lehkomyslnej a povýšenej týpek **), kterej si skutečnost, že ho Julie pašuje do školy/obchodů/knihoven atd v tričku a to, že s ní spí v posteli atd. opravdu užívá. Po chvíli rozhovoru s Li Fengem (Filip) a Vojtou (Quasit) se zjistí, že s ním vlastně nemůžou nic dělat (Julie by je nenechala, a říct jí to nemůžou - magie se sama skrývá před lidmi, ze kterých se nestali mágové, a násilná demonstrace magie je buď zapomenuta, nebo vede k šílenství - jen v hrstce případů vede k procitnutí v mágy, ale to se jim nechce u Julie nikomu riskovat). S Mikou (jak se mág představí) není moc řeč, řekne jen že s Julií něco má (ne jako poměr, prostě jen nějaký úmysly ) a tak dojde na výhružky:
Li Feng (Filip): Jestli to máš ještě na dlouho, tak musíš k veterináři na očkování
Vojtěch (Quasit): A na kastraci
Nakonec se ještě vymýšlí, jakými všemi způsoby půjde Mikovi ztrpčit pobyt u Julie:
Vlasák: Koupim myš a Mika jí bude muset sežrat! (Mika předtím ospravedlnil vybrání Juliiny lednice tím, že ty granule se prostě nedaj žrát)
Quasit: To víš, že jo, a ještě se z něj vyklube další shapeshifter
Sirien: Tom a Jerry?
Poznámka - znáte na RPGnet Forums téma o RPG motivátorech? Vždycky obrázek a krátké úderné heslo jako motivace pro RPG. Jednou se tam ukázal motivátor, na kterém byla fotka ženského poprsí v tričku s hlubokým výstřihem a v podprsence, a mezi ňadry bylo uvelebené kotě. nápis pod fotkou hlásal: "It´s cool to be a shapeshifter". V okamžiku, kdy jsem tento motivátor uviděl, se mi v hlavě zrodil Mika
sorry za dýlku, Sirien
[#75] DM: "Leží před tebou mrtvá assassinka. Co uděláš?" Hráč: "Sundam jí kuklu." DM: "Hezká, blondýna, charisma tak 26..." Hráč: "Asi se dam na nekrofilii..."
[#74] Hráči jsou v tmavém lese zlodějka na Druida. "Ty se taky orientuješ jen podle sluníčka, viď? Ti zhasnou a seš v prdeli."
[#73] Hráči se nacházejí v podzemí v mučírně. NPC: "Slečno, většinu času, kterého jsem zde strávil byl na mučidlech." Hráčka: "Hmm aha, tak se nemrač."
[#72] Vstupní brána do hradu...
Hráč1: "Krolle, jdi k bráně a tlač. Conane, jdi s ním a pomož mu"
Hráč2(Kroll): "Jdu k vratům a "tlačím"".
Hráč3(Conan): usmívající se "Ok, čapnu si vedle něj a taky "tlačím".
Hráč1: nechápající pohled
DM: mezi záchvaty smíchu... "A víte co kluci? Ono se vám to povedlo!"
[#71] DM: "Zavřené dveře, prosvítá pod nimy bílé světlo."
Hráč1: " Jdu k nim, jsou zamčené?"
DM: "Ne"
Hráč2: "Ok, nech to na mě...sesílám "KNOCK", jsou stále zamčené?"
DM: "Ehmm... Ne"
Hráč2: "Sakra, musejí být fakt dobře bráněné. Ty nepůjdou ani vyrazit. Musíme najít jinou cestu."
Hráč1+3: "Dobře rozdělíme se?"
DM zamrká a nechápavě zírá. (cuká mu koutek úst)
Hráč4: Po chvilkové nechápající oční vyměně s DM "Ehm... pánové?"... pak už to nevydrží a vyprskne společně s DM smíchy...
[#70] Rozdělená družina, atmosféra by se dala krájet, zbývá jeden nerozhodný člen...
"Necra, ke které straně se přidáš? K nám? Nebo k nim?" (všichni v napětí sledují Necru)
... dlouhá pomlka ... následně Necra vykřikne... "ANO!!!"
(totálně nechápavý výraz všech, následný obrovský výbuch smíchu Killika a následně všech ostatních...:D )
[#69] Future DnD. Skupina je obklíčena ohromnou přesilou nepřátel. DM (velitel nepřátel): "Máte 10 sekund na to aby jste odhodili zbraně". Hráč vytáhne, odjistí granát a zvolá: "Kolik sekund máte vy?".
[#68] (starwars)
DM: Jo, překvapivě na tom trezoru je past. hráč: "Zkusím ji zneškodnit" zneškodňuje past... a 1 DM: Tak spálíš si ty dva force pointy na rerol nebo s tebou mam tu místnost vytapetovat?
[#67] prolog: Postavy se proberou zmasakrovány po setkání s 10 gobliny. Zachránila je stará babička.
Opět vyrazí na cestu, když...
DM: Z dáli slyšíte bubny.
Hráč 1: (vyděšeně) Asi to budou goblini...
Hráč 2: (ještě vyděšeněji) Nedej bože aby jich bylo 11...
[#66] DM: "Vidíte dřevěné dveře a zpoza nich se ozývají nějaké zvuky."
Hráč (Mág): "Jaké zvuky?"
DM: "Asi jako když někdo tahá kost na provázku po podlaze."
Hráč (Kroll): "Já ty dveře vyrazim."
DM: "Dobrá, hoď si."
6
DM: "Proběhl jsi otevřenejma dveřma a rozplác ses na zdi."
[#65] Obchodník: "Ty skvrny na té zbroji vypadají jako krev"
Hráč: "To není možný, vždyť jsem ho mlátil po hlavě!"
[#64] Hráč obhajuje úmyselne detinský role-play postavy, ktorá má vyššie hodnoty INT a WIS: "Pozri, aj Einstein mal INT 20 a WIS 18, a čo robil? Hral sa so svetlom!"
[#63] Hráč1: Ty jo ten černej rytíř mě zranil už podruhý za víc jak polovinu životů!
Hráč2: Ty a neměl bys hodit procenta na zranění?
Hráč1: (chvilka počítání) No jo, máš pravdu.
DM: Ehmm a nejsi už náhodou mrtvej?
Hráč1 (půl hodiny kouká do osobáku) To není fér

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.044737815856934 secREMOTE_IP: 44.213.60.33