Hlášky

Kterak být úspěšným Zlým krutovládcem
Stát se Zlým krutovládcem je zdánlivě výhodné povolání. Plat je přiměřený, nabízí se řada zaměstnaneckých výhod. Leč každý zlý krutovládce, kterého znám byl nakonec svržen a zničen. A tak, kdybych se náhodou stal Zlým krutovládcem...
[#116] Zničím tento web, aby hrdinovia nemali odkiaľ zistiť aké používam postupy a opatrenia.
[#114] Udobřím se s Chuckem Norrisem.
[#111] Když už budu muset na veřejnost nepojedu v otevřeném obrovském kabrioletu tak aby mě mohl každej trotl odsřelit ale v pancéřovaném smartu.
[#110] Pokud postavím bombu, budu si jednoduše pamatovat, který drát přestřihnout k její deaktivaci a červené budou všechny.
[#109] Moje zbraň konečné zhouby bude mít velmi sofistikované zařízené zvané kondenzátor pro případ, že by ji někdo odpojil pár vteřin před startem. (A pokud budu mít přístup k OPRAVDU pokročilé technologii, bude mít ještě zabudované záložní zařízené, zvané baterie.)
[#108] Pokud unikám v kamionu a hrdina mne pronásleduje v malém italském sportovním autě, nebudu čekat, až se mne hrdina pokusí předjet, abych jej srazil ze silnice. Namísto toho, šlápnu prudce na brzdy až bude přímo za mnou. (základní znalosti fyziky ukazují, že to je docela úspěšná taktika).
[#107] Pokud zjistím, že se moje krásná družka s přístupem do pevnosti bratříčkuje s hrdinou, nechám ji popravit. Je to smutné, ale novou družku dnes seženete snáz než novou pevnost a možná, že ta další bude dávat víc pozor při informačním pohovoru.
[#106] Před tím, než unesu staršího vědátora a donutím ho, aby pracoval pro mne, ujistím se, že jeho potomky nejsou ani krásná ale naivní dcera, která by udělala všechno, aby ho dostala zpátky ani syn, který pracuje ve stejném oboru, ale který se s otcem rozešel již před mnohla lety.
[#105] Dělové věže mé pevnosti se nebudou moci otočit tak, aby mohly střílet jedna na druhou.
[#104] Jelikož není nic otravnějšího, než když vás hrdina porazí díky základům matematiky, budou všechny moje osobní zbraně modifikovány tak, aby střílely o jeden výstřel víc, než je obvyklé.
[#103] I přesto, jak moc toužím po odplatně nikdy nenařídím svému podřízenému: "Nech ho. Ten je můj!"
[#102] Nikdy se hrdinou nenechám vyzvat na souboj.
[#101] Nebudu se spoléhat na "zcela spolehlivá" kouzla, která se dají neutralizovat poměrně neškodným talismanem.
[#100] Nabídnu věštcům možnost pracovat výhradně pro mne nebo být popraveni.
[#99] Jakákoliv magie a nebo technologie, která dokáže záračně oživit člověka, který se obětoval pro druhé bude zakázána a zničena.
[#98] Zbraň posledního soudu si navrhnu sám. Pokud už budu muset najmout šíleného vědce aby mi pomáhal, ujistím se, že je dostatečně šílený, aby si to později nerozmyslel a nesnažil se mne zastavit.
[#97] Moji tajní agenti nebudou mít žádné tetování, které by je identifovalo jako členy mé organizace, ani nebudou muset nosit vojenské boty nebo dodržovat nějaký jiný styl oblékání.
[#96] Ozřejmím, že znám význam slova milosrdenství, jenom jsem se rozhodl jej neprojevovat.
[#95] Nebudu ztrácet čas tím, aby smrt mého nepřítele vypadala jako nehoda - nezodpovídám se nikomu a moji ostatní nepřátelé by tomu stejně nevěřili.
[#94] Jakýkoliv datový soubor, který bude důležitý bude zvětšen na nejméně 1.45Mb.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.57367300987244 secREMOTE_IP: 3.208.22.127