Hlášky

Kterak být úspěšným Zlým krutovládcem
Stát se Zlým krutovládcem je zdánlivě výhodné povolání. Plat je přiměřený, nabízí se řada zaměstnaneckých výhod. Leč každý zlý krutovládce, kterého znám byl nakonec svržen a zničen. A tak, kdybych se náhodou stal Zlým krutovládcem...
[#53] Pokud mi krásná princezna, kterou zajmu řekně: "Nikdy si te nevezmu. Nikdy, slyšíš, NIKDY!!!", řenu, "No dobře," a zabiju ji.
[#52] Najmu si tým složený ze zkušených diplomovaných architektů a topografů, aby prozkoumali můj hrad a informovali mne o všech tajných chodbách a opuštěných tunelech o kterých bych nemusel vědět.
[#51] Pokud jeden z mých vězeňských strážných začně mít námitky ohledně podmínek v cele krásné princezny, okamžitě ho nechám převelet někam, kde bude mít méně sociálních kontaktů.
[#50] Moje počítače budou mít vlastní operační systém který bude naprosto nekompatibilní se standardy IMB nebo Macintosh PowerBooks.
[#49] Pokud zjistím, kde se ukrývá jediný artefakt, který mne může zničit, nepošlu tam všechny moje jednotky aby ho získaly. Na místo toho, je pošlu aby získaly něco jiného a potichoučku dám inzerát do místních novin do rubriky Sháním.
[#48] Budu se ke každému monstru, které budu řídit pomocí magie nebo technologie chovat citlivě a s respektem, takže i když bude jeho ovládání zničeno, nepůjde okamžitě po mně aby se mi pomstilo.
[#47] Pokud se dozvím, že se nezkušený mladík vydal na výpravu aby mne zničil, nechám ho popravit dokud je to ještě nezkušený mladík a nebudu čekat až dospěje.
[#46] Pokud mi nějaký z mých rádců řekne: "Můj pane, je jenom jeden, co by nám tak mohl udělat?", odpovím "Tohle." a zabiju rádce.
[#45] Budu mít jednoznačný přehled o tom, kdo je zodpovědný za co v mé organizaci. Například pokud můj generál něco pokazí, nevytáhnu zbraň, nenamířím na něj a neřeknu "A tohle je cena za selhání," a pak se neotočím abych zastřelil nějakého náhodného podřízeného.
[#44] Zaměstnám jenom ty lovce lidí, kteří pracují pro peníze. Ti, kteřé pracují pro zábavu z lovu, mají tendenci věci kazit tím způsobem, že se snaží vyrovnat výhody na obou straných aby ten chlápek dostal férovou šanci.
[#43] Udržím si zdravou míru skepticismu, pokud zajmu krásnou rebelku a ona se bude dušovat, že je omámena mojí mocí a šarmantním vzhledem a že ráda zradí svoje společníky, když ji zasvětím do svých plánů.
[#42] Když zajmu hrdinu, ujistím se, že jsem také dostal jeho psa, opici, lasičku nebo jakékoliv jíné nepříjemně roztomiloučké zviřátko které mu patří, schopné překousat provazy a ukrást klíče.
[#41] Jakmile je jednou moje moc upevněna, zničím všechna ta otravná zařízení pro cesty časem.
[#40] Nebudu ani rytířský ani sportovní. Pokud budu mít nezastavitelnou superzbraň, použiji jí zavčas a tak často jak jen to bude možné, namísto toho, abych si ji schovával pro horší chvíle.
[#39] Pokud bude nevyhnutelné jet do bitvy, rozhodně nepojedu v čele svých Legií hrůzy ani nebudu usilovat o to, střetnout se s velitelem druhé strany, obklopen jeho armádou.
[#38] Pokud nepřítel, kterého jsem právě zabil má někde mladšího sourozence nebo potomstvo, najdu je a okamžitě zabiji, namísto toho, abych čekal než vyrostou, pěstujíc si vůči mne nenávist.
[#37] Pokud by mi můj věrný poručík zdělil, že moje Legie hrůzy prohrávají bitvu, věřil bych mu. Konec konců, je to můj věrný poručík.
[#36] Neuvězňoval bych členy stejné skupiny do stejného vězeňského bloku a už vůbec ne do stejné cely. Pokud by šlo o důležité vězně, nechal bych si jedinou kopii klíče sám, na místo toho, aby měl kopii i ten nejnižší strážný.
[#35] Nenechal bych si narůst kozí bradku. Dříve vám dodávaly ďábelského vzezření, ale dnes v nich vypadáte jako neloajální člen Generation X.
[#34] Nikdy bch se neměnil v hada. Stejně to nezabere.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.15426993370056 secREMOTE_IP: 3.208.22.127