Hlášky

Kterak být úspěšným upírem...
Obdoba hlášek o úspěšném krutovládci, tentokrát ovšem pro tento typ nemrtvého.
[#64] Nebudu na některé zločiny hledět jako že jsou pod mou úroveň. Krádeže aut jsou dobrý zdroj příjmů a nemusím se moc obávat toho, že by se něco zvrtlo.
[#63] Když budu čelit gangu smělých dětí rozhodnutých zastavit můj zlý plán, zvážím, že se vzdám. Nebo dopisní bombu.
[#62] Pokud zjistím, že v mém sousedství bydlí "Přemožitelka upírů", zvážím přesun jinam, bez ohledu na výhody poskytované současným bydlištěm.
[#61] Nebudu se s "Přemožitelkou upírů" pouštět do střetu v bojovým uměních, to zdá se funguje jen zřídka.
[#60] Jakkoliv je Přemožitelka upírů roztomilá, jsou tu i jiné roztomilé slečny, které nejsou s to mne zničit.
[#59] S velkým bohatstvím, které takto získám budu podporovat genetický program zaměřený na produkci krav, jejichž vemena dávají lidskou krev nebo její přijatelnou náhražku. Pak budu moci chodit do McDonalda místo otravování Hrdinových ženštin.
[#58] Budu provádět hodně dlouhodobých investic.
[#57] Jelikož pro mne není rakovina velký problém, budu nosit azbestové oblečení.
[#56] Důležité části mého domu budou zaplaveny nehořlavým jedovatým plynem za všech okolností. Nepotřeba dýchání je užitečná dovednost.
[#55] Všechny příbory v domě budou buď z nerezavějící oceli nebo plastu. Žádné stříbro. (Mimo to, bych se mohl nechtě říznout.) ALe ideálně bude mít ocel zvláštní povrch, díky kterému bude vypadat jako stříbro, takže bude Hrdina marnit čas snahou mne s ním bodnout.
[#54] Víc upírů znamená nižší poměr kořisti. Budu opatrně zvažovat, zda chci, aby nás okolo běhalo víc.
[#53] Nebudu posílat těla ani jejich části bývalým přátelům, příbuzným, učitelům nebo milencům Hrdiny za účelem demonstrace mého úplného mistrovství nad životem a smrtí.
[#52] Naplácám na sebe hodně makeupu a kožešiny a tu a tam budu výt na měsíc. To by mělo zmátnout Hrdinu a zřejmě mi to umožní vyváznout zasažen jen jednou či dvěma stříbrnými kulkami.
[#51] Všechna těla předchozího jídla budou likvidována takovým způsobem, který zamezí zjištění, že chybí krev a nalezení známek po kousnutí.
[#50] Ačkoliv jsou proti mně a mým konkubínám pistole a pušky neúčinné, fungují na Hrdinu a jeho přátele docela efektivně. Tudíž budou všechny konkubíny ozbrojené a budou umět střílet. Ruce a tesáky budou používat až jako poslední možnost.
[#49] Všechny konkubíny si schovají svoje průsvitné, hedvábné oděvy pro zvláštní příležitosti. Jsem moderní typ muže a proto mám rád ženu v kůži a Kevlaru, které poskytují víc ochrany a tak vydrží v boji déle.
[#48] Budu si připomínat, že jsem nesmrtelný, nikoliv nezničitelý.
[#47] Budu ignorovat všechny pokusy apelovat na můj někdejší smysl pro lidskost. Už žádný nemám. Proto je někdejší.
[#46] Všichni vesničané budou povzbuzování posílat děti do škol, které budu tajně financovat. Po pár letech moderního vzdělávání odvrhnout všechny legendy svých praotců, z nichž některá určitě obsahuje způsoby mé likvidace.
[#45] A když je ochrání, okamžitě opustím město (protože je budu sleodvat zpovzdálí několika bloků pomocí praktického, těžkovystopovatelného zařízení podle mého výběru).
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11009097099304 secREMOTE_IP: 3.94.202.172