Hlášky

Kterak být úspěšným upírem...
Obdoba hlášek o úspěšném krutovládci, tentokrát ovšem pro tento typ nemrtvého.
[#64] Nebudu na některé zločiny hledět jako že jsou pod mou úroveň. Krádeže aut jsou dobrý zdroj příjmů a nemusím se moc obávat toho, že by se něco zvrtlo.
[#63] Když budu čelit gangu smělých dětí rozhodnutých zastavit můj zlý plán, zvážím, že se vzdám. Nebo dopisní bombu.
[#62] Pokud zjistím, že v mém sousedství bydlí "Přemožitelka upírů", zvážím přesun jinam, bez ohledu na výhody poskytované současným bydlištěm.
[#61] Nebudu se s "Přemožitelkou upírů" pouštět do střetu v bojovým uměních, to zdá se funguje jen zřídka.
[#60] Jakkoliv je Přemožitelka upírů roztomilá, jsou tu i jiné roztomilé slečny, které nejsou s to mne zničit.
[#59] S velkým bohatstvím, které takto získám budu podporovat genetický program zaměřený na produkci krav, jejichž vemena dávají lidskou krev nebo její přijatelnou náhražku. Pak budu moci chodit do McDonalda místo otravování Hrdinových ženštin.
[#58] Budu provádět hodně dlouhodobých investic.
[#57] Jelikož pro mne není rakovina velký problém, budu nosit azbestové oblečení.
[#56] Důležité části mého domu budou zaplaveny nehořlavým jedovatým plynem za všech okolností. Nepotřeba dýchání je užitečná dovednost.
[#55] Všechny příbory v domě budou buď z nerezavějící oceli nebo plastu. Žádné stříbro. (Mimo to, bych se mohl nechtě říznout.) ALe ideálně bude mít ocel zvláštní povrch, díky kterému bude vypadat jako stříbro, takže bude Hrdina marnit čas snahou mne s ním bodnout.
[#54] Víc upírů znamená nižší poměr kořisti. Budu opatrně zvažovat, zda chci, aby nás okolo běhalo víc.
[#53] Nebudu posílat těla ani jejich části bývalým přátelům, příbuzným, učitelům nebo milencům Hrdiny za účelem demonstrace mého úplného mistrovství nad životem a smrtí.
[#52] Naplácám na sebe hodně makeupu a kožešiny a tu a tam budu výt na měsíc. To by mělo zmátnout Hrdinu a zřejmě mi to umožní vyváznout zasažen jen jednou či dvěma stříbrnými kulkami.
[#51] Všechna těla předchozího jídla budou likvidována takovým způsobem, který zamezí zjištění, že chybí krev a nalezení známek po kousnutí.
[#50] Ačkoliv jsou proti mně a mým konkubínám pistole a pušky neúčinné, fungují na Hrdinu a jeho přátele docela efektivně. Tudíž budou všechny konkubíny ozbrojené a budou umět střílet. Ruce a tesáky budou používat až jako poslední možnost.
[#49] Všechny konkubíny si schovají svoje průsvitné, hedvábné oděvy pro zvláštní příležitosti. Jsem moderní typ muže a proto mám rád ženu v kůži a Kevlaru, které poskytují víc ochrany a tak vydrží v boji déle.
[#48] Budu si připomínat, že jsem nesmrtelný, nikoliv nezničitelý.
[#47] Budu ignorovat všechny pokusy apelovat na můj někdejší smysl pro lidskost. Už žádný nemám. Proto je někdejší.
[#46] Všichni vesničané budou povzbuzování posílat děti do škol, které budu tajně financovat. Po pár letech moderního vzdělávání odvrhnout všechny legendy svých praotců, z nichž některá určitě obsahuje způsoby mé likvidace.
[#45] A když je ochrání, okamžitě opustím město (protože je budu sleodvat zpovzdálí několika bloků pomocí praktického, těžkovystopovatelného zařízení podle mého výběru).
[#44] Jelikož je to poslední věc, kterou by čekali, najmu si tým likvidátorů Mafie, aby sejmuli Hrdinu a jeho přátele. Uvidíme, jak je krucifix ochrání před dávkou z Uziny.
[#43] Budu bezúhonným, ale jinak nijak výrazným obyvatelem obce a zajistím, že budu rozvíjet dostatek přátelství, aby se ke mně doneslo varování, kdyby o mně někdo šířil nepěkné klepy.
[#42] Všechny roztomilé, ale kurážné děti v místní komunitě, které vyjádří zájem o nadpřirozeno budou identifikovány a pozorovány ohledně nenadálých změn v chování.
[#41] Všechny budoucí konkubíny budou vysvlečeny a prohledány ohledně růženců, krucifixů a česneku předtím, než se k nim přiblížím.
[#40] Nebudu osobně dorážet Hrdinu. To je to, k čemu jsou loajální služebníci, konkubíny a rozmanití otroci. Kromě toho, Pravá láska je určitě chutnější.
[#39] Všechny budoucí konkubíny budou důkladně proklepnuty ohledně své minulosti. Ty, které budou mít příbuzné se jménem Van Helsing budou vyřazeny z dalších úvah. Ta ironie není hodná rizika.
[#38] Když budu rekrutovat takříkajíc novou krev, zotročím nejprve ty, kteří by si mohli všimnout podivné chování mých konkubín. Tudíž půjde jako první na řadu učitelka v dívčí škole.
[#37] Všichni služebníci, konkubíny a přidělení otroci budou mít striktní příkazy neukazovat na veřejnosti svou přehanou oddanost mé osobě.
[#36] Nebudu pít krev lidí, kteří berou kokain, speed nebo jiné návykové látky.
[#35] Než se s někým vydám na večeři, přesvědčím se, že česnek není hlavním kořením restaurace.
[#34] Budu striktní ateista, takže bude Hrdina donucen použít výtisk "Skeptického tazatele" nebo "Kapitálu" místo Bible, což jej výrazně zbrzdí...
[#33] Budu u sebe mít vždy přinejmenším .38 a budu schopný v zacházení s ní. Pokud mne Van Helsing bude držet v šachu svatým symbolem nebo když nebudu moci z nějakého důvodu použít svoje upírské schopnosti můžu vždycky začít střílet.
[#32] Batohy a malé tašky schopné pojmout přiostřené dřevené kůly budou odebrány náštěvníkům služebníkem u dvěří. Kdokoliv, kdo se odmítne rozloučit se svými věcmi bude odveden do vedlejší místnosti a střelen do kolen, spoután a přidělán ke zdi, kde poskytne oběd pro mé konkubíny.
[#31] Budu brát vážně každého, kdo se ke mně přiblíží s vodní pistolkou a sebevědomým výrazem.
[#30] Kevlarová vesta s keramickým trauma-plátem umístěným v oblasti srdce je dneska docela trendy módní záležitost.
[#29] Donutím se vypadat šokovaně a nikoliv hladově, když se někdo náhodou řízne.
[#28] Budu schopen vysvětlit porfyrii a proč toto vzácné genetické onecmonění je důvodem, proč nemohu chodit na sluníčko.
[#27] Nestrávím na jednom místě nikdy víc jak deset let a pak se přesunu někam hodně daleko. Nevrátím se do předchozího domova po nejméně 80 let. Kdokoliv, kdo by mne znal bude buď mrtvý nebo senilní.
[#26] Nebudu se nijak spojovat s upířími divadly, nevěstinci, bary nebo motorkáři. Přitahují pozornost.
[#25] Budu chodit ke specialistovi na rétoriku a změním si jméno. "Ahoj, já jsem Petr," je méně podezřelé než "Mé... jméno... Dra.. cu... la."
[#24] Krev v ledničce bude uskladněna v nádobě na rajskou šťávu a bude v ní běžné jídlo jako kamufláž.
[#23] Všechny moje konkubíny budou naprosto přesně vědět, že nemají svádět, napadat ba ani jinak otravovat návštěvníky v mém hradě, pokud k tomu nebudou mít můj výslovný pokyn.
[#22] Nebudu se měnit v netopýra, procházet zdmi, létat nebo hypnotizovat lidi, když jsou možní svědci.
[#21] Můj domov bude mít zrcadla, ale budou v místech jako je koupelna, kde není pravděpodobné, že bych se vyskytoval ve stejnou chvíli jako Hrdina nebo jeho přátelé.
[#20] Jeden z mých Oddaných Služebníků bude pozorovat Hrdinu a jeho skupinu. Vždycky budu chtít varování, pokud půjdou do skladu dřeva.
[#19] Můj domov nebude mít dřevěný nábytek jehož nohy se mohou stát ostrými, špičatými kůly v nevhodných momentech.
[#18] Ačkoliv hrady a panská sídla jsou tradiční a mají jisté kouzlo, menší byteček někde na předměstí je méně nápadný.
[#17] Nebudu používat jako služebníky nějaké brouky-žeroucí imbecily. Hezké ženy oblečené do oblečků francouzských služebných jsou vizuálně přitažlivější a mohou také rozrušit Hrdinu.
[#16] Nebudu transformovat děti. Jejich těla zůstanou ve stejném věku navždy, zatímco jejich mysli budou stárnout a stanou se hádavými a neposlušnými.
[#15] Když se zmocním Hrdinovy Pravé lásky, abych z ní učinil svou konkubínu a věčnou otrokyni, nebudu se jí chlubit, abych hrdinu ponouknul k útoku. To by Hrdinu ponouklo k útoku. Bude zašita v tiché místnosti a pod dohledem mých věrných služebníků, dokud nebude Hrdina pod drnem.
[#14] Pokud tam budou muset být okna, pak budou zamalována černě a vyztužena ocelovým plátem, takže hrdina bude čelit drsnému překvapení, když do něj při východu slunce něco hodí.
[#13] V mém tajném doupěti nebudou žádná okna, dveře, výtahové šachty nebo ventilační šachty nebo nějaký druh přístupu zvenční, kterými by se daly nasměrovat paprsky slunce pomocí zrcadel.
[#12] Nepodcením Hrdinu coby pouhého smrtelníka, protože nemá moje staletí zkušenosti. I nezkušení ubožáci mívají štěstí.
[#11] Nebudu se pouštět s Hrdinou do souboje důvtipu. Plánuju ho stejně zabít, tak k čemu to je?
[#10] Pokud se nebudu moci vyhnout nošení černé a podivnému chování, budu chodit do barů, které obsluhují tento druh klientů. Tak bude pro hrdinu těžší mne vyhmátnout z davu.
[#9] Budu nosit bílé oblečení, které neodhalí mou sinalost tak zjevně jako černé.
[#8] Formální roucho s kápí bude vyhrazen pro zvláštní příležitosti. Džíny a tričko budou fajn pro každodenní nošení a jsou méně nápadné.
[#7] Budu nosit hodinky a každý den si ověřím, kdy vychází slunce.
[#6] Moje rakev bude ukrytá a bude to obyčejná dřevená bedna. Propracovaná dubová rakev se zlatým lemováním odpočívající ve sklepě bude vybavena minami určenými k tomu, roztrhat kohokoliv, kdo rakev otevře.
[#5] Vybavím svůj domov úžasným zařízením zvaným alarm s automatickým spojením na pult centrální ochrany a policii. Bude pro hrdinu obtížné mne zabít, když bude zatčen za násilné vniknutí.
[#4] Když budu kousat ženy, aby se staly mými otrokyněmi, kousnu je do do neexponovaných míst jako je vnitřní strana stehna nebo nižší partie hrudi či jiná oblast nevyžadující bolestivě zjevnou změnu oblečení nebo bláznivé doplňky k jeho zakrytí.
[#3] Hrdina přijde ozbrojen svěcenou vodou, křížem a osikovým kolíkem. Já přijdu ozbrojen s útočnou puškou 5.56 mm a granáty. Když hrdina musí překročit otevřený terén není nic lepšího než mu poslat pozdrav z odstřelovačky.
[#2] Jsou tisíce maniaků, kteří touží být upírem. Proč si vybírat někoho, kdo neche?
[#1] Nebudu likvidovat přátele, rodinu nebo sousedy Hrdiny jednoho po druhém. To Hrdinu naštve a přiměje ho k akci. Budou stále na živu, když bude mrtev.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11876106262207 secREMOTE_IP: 3.94.202.172