Hlášky

Kterak být úspěšným Zlým krutovládcem
Stát se Zlým krutovládcem je zdánlivě výhodné povolání. Plat je přiměřený, nabízí se řada zaměstnaneckých výhod. Leč každý zlý krutovládce, kterého znám byl nakonec svržen a zničen. A tak, kdybych se náhodou stal Zlým krutovládcem...
[#93] Pokud do mé říše vstoupí atraktivní mladý pár, budu monitorovat jejich konání. Pokud zjistím, že jsou šťastní a láskyplní, budu je ignorovat. Avšak pokud se ukáže, že je dohromady svedly okolnosti a to proti jejich vůli, a že většinu času tráví hašteřením a kritizováním jeden druhého, vyjma občasných chvil, kdy si vzájemně zachraňují život ( v kterémžto momentě jsou k sobě sexuálně přitahováni), nechám je okamžitě popravit.
[#92] Moje kobky budou mít svůj vlastní lékařský štáb doplněný osobními strážci. Takže když vězeň onemocní a jeho spoluvězeň řekne stráží, že je to naléhavé stráž přivolá trauma tým a nebude otvírat dveře cely aby se podívala.
[#91] Pokud se rozhodnu mít dvojí popravu hrdiny a podřízeného který selhal nebo zradil, zařídím, aby hrdina šel první.
[#90] Nebudu mít takovou hlavní kontrolní místnost, kde jsou všechny pracoviště zády ke dveřím.
[#89] Před tím, než utratím peníze na obří chrliče, gotické oblouky a další drobné děsivé prvky architektury, ujistím se, že zde nejsou žádné vojenské výdaje, které by snesly vyšší rozpočet.
[#88] Pokud skupina fachmanů nesplní úkol, nevyplísním je za neschopnost jen abych je poslal zpátky znovu se o úkol pokusit.
[#87] Když se nebudou používat, budou moje zásoby nebezpečných chemikálií ukryty. Také nad nimi nepovedou žádné ochozy a podobně.
[#86] Výzdoba cel v mých kobkách nebude obsahovat odhalené trubky. Ač dodávají tísnivou atmosféru, vedou příliš dobře vybrace a mnoho věžnů zná Morseovku.
[#85] Nebudu používat plán v němž je poslední krok příliš komplikovaný, např. spoj 12 kamenů moci na svatém oltáři a potom aktivuj medailon právě ve chvíli úplného zatmění. Namísto toho se budu držet nějakého toho "Zmáčkni knolfík."
[#84] Nikdy nenechám zajatce jednoho pohlaví nechat hlídat strážemí pohlaví opačného.
[#83] Pokud večeřím s hrdinou a do poháru jsem mu podstrčil jed a pak musím z nějakého důvodu stůl opustit, objednám po návratu nové pití pro oba, namísto rozhodování zda s ním měnit nebo ne.
[#82] Před tím, než se začnu vysmívat svým nepřátelům, že mrhali časem na výrobu zařízení, které mne rozhodně nemůže zastavit, pořídím si nejprve kopii jeho nákresů, abych se ujistil, že to mne to skutečně zastavit nemůže.
[#81] Pokud dojde hlášení o opuštěných nebo zdánlivě neškodných lodích, které jsou někde, kde nemají být, budou okamžitě dezintegrovány namísto toho aby byly zajímány.
[#80] Budu dělit svoje poručíky do tří kategorií: nedůvěryhodní, důvěryhodní a zcela důvěryhodní. Povýšení do třetí kategorie bude udělováno výhradně posmrtně.
[#79] Pokud moje nejslabší jednotky selžou v eliminaci hrdiny, pošlu na něj své nejlepší jednotky namísto ztrácení času posíláním silnějších a silnějších s tím jak se blíží k mé pevnosti.
[#78] Pokud bude moje ultimátní zbraň dodávána s tlačítkem stop, bude toto roztaveno a bude se z něj vyrábět limitovaná edice pamětních mincí.
[#77] Nebudu říkat svým Legiím Hrůzy "A musíte mi ho přivést živého!" Rozkaz bude znít: "A pokuste se ho přivést živého pokud to bude proveditelné."
[#76] Pokud hrdina uprchne na střechu, nebudu ho pronálsedovat a zápasit s ním ve snaze shodit ho přes okraje. Stejně jako s ním nebudu zápasit na okraji útesu. (Uprostřed provazového mostu přes řeku žhavé lávy vůbec nepřichází v úvahu).
[#75] Nařídím mým Legiím Hrůzy aby útočily na hrdiny hromadně namísto postávání okolo a civění, žatímco hrdina bojuje o kousek dál s jedním či dvěma.
[#74] Když vytvořím multimediální prezentací mých plánů navrženou tak aby jí rozuměl i můj pětiletý poradce, neoznačím disk Projekt Krutovládce a nepohodním ho na svém stole.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.16895294189453 secREMOTE_IP: 54.157.61.68