Hlášky

Kterak být úspěšným Zlým krutovládcem
Stát se Zlým krutovládcem je zdánlivě výhodné povolání. Plat je přiměřený, nabízí se řada zaměstnaneckých výhod. Leč každý zlý krutovládce, kterého znám byl nakonec svržen a zničen. A tak, kdybych se náhodou stal Zlým krutovládcem...
[#74] Když vytvořím multimediální prezentací mých plánů navrženou tak aby jí rozuměl i můj pětiletý poradce, neoznačím disk Projekt Krutovládce a nepohodním ho na svém stole.
[#73] Nepřistoupím na to, nechat hrdiny jít pokud vyhrají mnou manipulovanou soutěž a to i přesto, že mne budou moji poradci přesvědčovat, že je to zhola nemožné vyhrát.
[#72] Pokud budou všichni hrdinové shromážděni okolo podivného zařízení a začnou mne popichovat vytáhnu na ně běžnou zbraň namísto mé nezastavitelné superzbraně.
[#71] Lana kotvící různé věci nebudou uvázána poblíž otevřených oken nebo schodišť a lustry budou ukotveny výhradně přímo do stropu.
[#70] Když mě velitel rebelů vyzve abych se s ním utkal v souboji jeden na jednoho a zeptá se, "Nebo se snad bojíš bez svých armád, které ti kryjí záda?" Moje odpověď bude znít, "Ne, jenom jsem soudný."
[#69] Pokud se mé stráže rozdělí aby pátrali po vetřelcích, budou vždy chodit ve skupinách nejméně po dvou. Budou trénování tak, že pokud jeden z nich na patrole záhadně zmizí, ten druhý okamžitě spustí poplach a zavolá posily místo toho aby zmateně nakukoval za roh.
[#68] Všechny porodní báby budou z mé říše vyhoštěny. Všechny děti budou doručeny do státem schválených nemocnic. Sirotci budou umístěni do peštounských rodin, nikoliv pohozeni v lesích aby je vychovávala divoká zvěř.
[#67] Ušetřím někoho kdo mi v minulosti zachránil život. Je to rozumné, protože povzbudí další, aby to také udělali. Avšak toto je jednorázová nabídka. Pokud budou chtít abych ušetřil jejich život znovu, měli by mi mi ten můj znovu zachránit.
[#66] Bez ohledu na to, kolik výpadků máme v systému, budou mé stráže instruovány tak, aby jakýkoliv výpadek kamery považovaly za nejvyšší pohotovost.
[#65] Moje bezpečnostní klávesnice bude veskutečnosti čtečka otisků prstů. Kdokoliv kdo bude pozorovat někoho jiného, jak mačká sekvenci čísel nebo popráší klávesnici aby zjistil, které klávesy byly stisknuty a pak se to pokusí zopakovat spustí poplašný systém.
[#64] Pokud budu mít počítačové systémy s veřejně přístupnými terminály, mapy mého komplexu budou mít jasně označenou Hlavní kontrolní místnost. Ta bude ve skutečnosti Popravčí místností. Skutečná hlavní kontrolní místnost bude označena jako Kotrolní místnost výpustí odpadních vod.
[#63] Vyhledám schopného psychiatra a nechám se zbavit všech extrémně neobvyklých fóbií a bizarních nutkavých zlozvyků, které by se mohly ukázat být nevýhodou.
[#62] Navrhnu chodby své pevnosti bez jakýchkoliv výklenků nebo sloupů, za kterými by se mohli útočníci v přestřelce krýt.
[#61] Pokud se mne můj rádce zeptá, "Proč riskujete vše kvůli takovému šílenému plánu?", nebudu pokračovat, dokud nenaleznu odpověď, která jej uspokojí.
[#60] Můj pětiletý dětský poradce bude též požádán o rozšifrování jakéhokoliv kódu, který se chystám použít. Pokud ho prolomí do 30 vteřin, nebude kód použit. Poznámka: To platí též pro hesla.
[#59] Nikdy nebudu budovat strážní počítač, který je chytřejší než já sám.
[#58] Pokud bude nutné utéct, nebudu se zdržovat abych udělal dramatické gesto a pronesl nějaký štěk.
[#57] Před tím, než použiji nějaké získané artefakty nebo stroje, vždy si pečlivě pročtu návod k použití.
[#56] Moje Legie hrůzy budou trénovány v základech míření. Kdokoliv, kdo nebude schopen trefit cíl velikosti člověka na 10 metrů bude použit jako cvičný cíl.
[#55] Deformovaní mutanti a excentričtí psychotici budou mít v mých Legiích hrůzy své místo. Avšak než je pošlu na důležitou tajnou misi, která vyžaduje takt a delikátnost, porozhlédnu se nejprve, zda k tomu účelu nemám někoho lépe kvalifikovaného, kdo přitahuje méně pozornosti.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.25268793106079 secREMOTE_IP: 3.224.127.143