Hlášky

Co nechce mág od učedníka slyšet
Učedník je někdo kdo by měl svému mistrovi pomáhat. Co se ale stane pokud tomu tak není ?
[#71] Pane, v salónku na vás čeká takový velký rohatý pán. Vyletěl z té lampy, co na ní bylo napsáno NESAHAT.
[#70] TJgLm7 <a href="http://cqmfohdmijyw.com/">cqmfohdmijyw</a>, [url=http://vjutabjjdelp.com/]vjutabjjdelp[/url], [link=http://cxhjqxqsilxd.com/]cxhjqxqsilxd[/link], http://wxpakcxbsxdr.com/
[#69] Včera jsem potkal fajn dívku. V posteli se mě vyptávala, co je vaší silnými stránkámi a naopak slabostmi. Tak jsem jí to řekl. Třeba si s vámi chce něco začít.
[#68] (sech necromancerů)
"Oživ upíra!......Mistře, mistře, jak je ten rituál na podvolení nemrtvých?"
[#67] ...Už mě to kouzlení přestává bavit!...
[#66] Ehm, mistře? Náhodou jsem nahoře v knihovně našel vaše vysvědčení... Neříkal jste, že jste byl premiant?
[#65] "Mistře, budíček!"
[#64] Mimochodem pane konečně se mi podařilo otevřít ten zaseklej zámek na těch dveřích do sklepa co sou na nich nakreslený ty podivný obrázky...
[#63] "A co je na tom špatného? Viděl jsem to dělat Harryho Pottera."
[#62] "Mistře, testoval jsem tu novou hůlku ohnivých koulí, a zjistil jsem, že byste měl zavírat dveře do knihovny."
[#61] "Ona může být na magii taky alergie, Mistře?"
[#60] (absolutní ticho, hodinu za hodinou) ... "AAAAAAA!!! Ty proklatý učedníku! Vím, ze jsi vzhůru, slyším tvůj dech. Slyším tvůj dech!!! Kde jsi? Řekni něco!!! Přivedeš mne k ŠÍLENSTVÍ!!! Ponaučení: Občas je tichý učedník ještě děsivější než ten, který bez přemýšlení otevře pusu...
[#59] "Poslouchete vy blbý prosťáci!!! Buď poslechnete mýho mistra nebo vás všechny promění v ropuchy! JO!!! Myslíte si, že jen proto že jste si sebou přivedli čtyři paladiny, že se vás lekne? NEPŘIPADÁ V ÚVAHU!! A jen co vyleze ze záchoda tak vám dá lekci na kterou do smrti nezapomenete!"
[#58] "Poslouchejte mistře, tohle parádní kouzlo: 'Jak čtete toto kouzlo Jazykové vady, vy a všichni ve vašem okolí postubně ztlatíte schoupnoust kouminikovet f jafika ktend blablablabla..."
[#57] "Představte si to! Ha, ha! Zaměnil jsem lektvar nezvratného stárnutí za salátový dressing. Ha, ha! Víte... ty bílé vlasy vám sluší, pane!"
[#56] "Je mí líto mistře, ale nenašel jsem žádný česnek. Ale třeba toho upíra vyděsí stejně dobře i brokolice!"
[#55] "Poslouchejte, tady na tomto svitku se píše: 'K seslání permanentního zastavení čas do prostoru na dohled od vás, stačí říct slovo Blablabla.' Hmmm! Myslíte, že to bude fungovat? ... Mistře, mluvím s vámi. ... Mistře? ... Mistře?"
[#54] "Prosím mistře, dovolte mi abych vám připálil pomocí svého kouzla Hořící ruce." PUF! "Jsem si jist, že vám to obočí zase doroste, pane."
[#53] "Ne, vy jděte první... Já šel první posledně."
[#52] "Takovej pomenší chlapík z toho cechu dole z města se tu stavil aby si půjčil věrtel mouky. Ale když jsem se otočil byl pryč... a s ním i většina vašich kouzelnických knih!"
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18738198280334 secREMOTE_IP: 18.207.102.38