sirien
3.10.2012 15:05
Experience count
.


PERSONAL EXPERIENCE: 45
3 (úvod) + 6 (Mase) + 5 (Texas) + 4 (Ricardo) + 5 (Knihkupectví) + 4 (Aukce) +3 (Manhattan transport) +3 (Knížka) +3 (Páté stadium) +5 (Triády) +4 (Siviina spolužačka)

  • Jack: 1 / 64 (84) | +20 (admin)
    • 15 (Cmp3), 2 (CMS1), 2 (fRef1), 2+2 (Inv: crime scene, infor gather) / 3+3 (exp+foto) / 4 (Int1), 2 (Inv: search for people) / 6 (Ste3), 3 (Emp: behavioral sciences), 6 (Int2), 8 (Teleinfo4), 6 (Spread con3),
    • TE: 10 (CMS2,3) +6 (fire: SAP, SMG) / +2 ConLang / +2 (ste: industrial)
  • Tommy: 19 / 26 | +0
    • 8 (CMS), 6 (Prof t.), 2 (fire: pistols) / 10 (CMS5)
    • TE: 2 (ConLang)
  • Gary: 34 / 25 (27) | +14 (floating)
    • 3 (Wea1), 1+1 (stakeout, deprogramming) / 4 safe house (size1, secrecy1) / 3 (Str1), 1 (Coverfire) / 6 (Ste2), 6 (Dri2)
    • TE: 2 (ConLang)
  • Sarah: ?? / 0 | +0
    • -
    • TE:
.


TEAM EXPERIENCE: 67
8 (Mase-hit) + 7 (Ghoulové-garáž) + 2 (R&D fotky+zajatý ghoul) + 8 (Texas) + 2 (R&D fotky+ghoul laboratoř) + 4 (RP Tommy/Jack - Silvia, Tommyho hit) + 5 (Ricardo) + 2 (Knihkupectví) +3 (Debakl v hotelu) +2 (Manhattan transport) +2 (Tommy RP - kokain atp.) +3 (všeobecné RP) +2 (deprogramming 8 leté holky) +2 (úvodní interakce s knížkou) +9 (V stadium) +1 (Triády) +5 (Siviina spolužačka)
  • Team exp.: 34 / 33
    • 20 Jack, 2 Gary, 2 Tommy
    • 1 WP refresh (V stadium),
    • 8 Safe house (port+boat, size 1, secrecy 2)
.


Zápis:
zdroj expů: PE: množství (session); TE: množství (akce)
zápis expů: PE: volné / utracené (utrac i s TE) | +bonusové (již započítané, jen aby byly vidět extra);
- utracené (za co utracené) / utracené v další vlně (za co) /...
- utracení TE (za co)
Autorská citace #1
3.10.2012 16:39 - sirien
Personal experience jsem dopočítal +- z paměti - vím že poslední byla za 5 expů, předposlední za 4 (protože sem nadával, že mi tam jeden chybí do 19) a že jednou tam někde padlo 6 - vzhledem k tomu co se na session postupně řešilo to takhle vypadá poměrně smysluplně, takže jsem to tak nechal (ono je to v podstatě jedno, ale tak pro přehled).


U team experience je to přesně naopak - vím naprosto přesně kolik TE jsme dostali a v jakém pořadí, ale nejsem si vůbec jistý za co - zkusil jsem to nějak domyslet, ale popravdě... :/
Ten hit ma Mase byl první akce, tím si jsem naprosto jistý. Druhá akce byl skoro určitě ten nájezd na ghouly v garážích na závěr session. Se zbytkem jsem dost ztracenej.

Nějaké TE byly v Texasu (což docela sedí na těch 8, to byla poměrně velká akce), nějaké TE byly za ten RP a "akcičku" kolem napíchnutí telefonu Tommyho dcery (Silvia) - to sedí na 2, jenže nevím které 2 - a mám dojem, že to byly ty druhé dva. V tom případě ale netuším, za co jsme dostali ty první dva. Ostatně ty druhé dva nesedí na tu akci kolem Ricarda, na to je to hrozně málo - to když už tak spíš ty 4.
S těma 4 sem vůbec ztracenej. Za ten RP mezi mnou a Tommym chtěl Honza něco dát, ale 4 mi přijdou trochu hodně - teoreticky by to mohl být ten Ricardo, jenže tam mi to přijde také relativně divné, protože to jsme dokončili na začátku session kde proběhla i akce s knihkupectvím, za kterou by měly být nějaké TE, ale které pokud vím nebyly nijak udělené.

zápis TE by tudíž měl vypadat spíš jako:
8 (Mase-hit) + 7 (Ghoulové) + 2 (???) + 8 (Texas) + 2 (Silvia) + 4 (??? / Ricardo?) + X (Ricardo / Knihkupectví) (+Y (Knihkupectví))

Na další session bych to kdyžtak ujasnil (za zmatek se omlouvám, ale těch TE se nějake sešlo víc než jsem čekal, takže jsem si nepsal za co přesně byly :/ )
Autorská citace #2
7.10.2012 18:58 - sirien
ok, tak snad jsme ty TE dneska s Honzou vyjasnili a je to správně. Projistotu zálohuju ještě původní nástřel:
8 (Mase-hit) + 7 (Ghoulové) + 2 (Silvia) + 8 (Texas) + 2 (Ricardo) + 4 (RP Tommy/Jack)

Chybí tudíž TE za Ricarda a za to knihkupectví. Otázka je, jak s tím knihkupectvím - na jednu stranu v té scéně nebylo přímo přítomno nic supernaturálního, na stranu druhou jsme do ní vstoupili s jasným hunt záměrem a tudíž jsme tam teoreticky mohli používat riskování WP a podobně.

Co tak koukám do té tabulky, tak:

Ricardo: 5
+1 - witch nám ukázal schopnost kterou jsme neznali (roztékal lidi)
+1 - witch nám ukázal schopnost kterou jsme neznali (temnota ve vaně)
+1 - zachránili jsme někomu život
+3 - witche jsme zabili (+2 by bylo za imobilizovali a zajmuli, tak nevím, zabíjet mi přijde snazší...)
-1 - Ricardo jako "bystander" přišel k úhoně... teda, nevim jak moc se dá Ricardo počítat jako bystander, ale dejme tomu. (na druhou stanu za to asi nepočítám, že jsme "přímo ohrozili někoho jiného")

Otázka, zda jsme používali "nový přístup" - pokud se pamatuju, tak jsme nikdy předtím nepoužívali cíl jako návnadu... ale uznávám že to není moc "creative". dramatické faily se nekonaly, excp úspěchy pokud vím také ne. Taktiku jsme nepoužívali, natož novou. Nikdo nepracoval proti ostatním, ani se nestal obětí duševní kontroly.


Knihkupectví, if counted: 2
+1 - excp succes (mám tušení že Filipovi tam aspoň jeden určitě padnul. Obvykle se mu to stává)
+1 - úspěšně použitá taktika (Jack použil cover fire aby zaštítil Tommyho)

dramatik faily žádné, supernal powers žádné, nová taktika žádná, zachránění žádní, zahnaní a postřílení nepřátelé se netvářili supernaturálně, takže je nepočítám. Stejně tak: žádní nevinní (zastrašný pochůzkář si může stěžovat na vážné trauma, ale TE nejsou buzi-přecitlivělá americká justice), žádná aktivita proti vlastním, myšlenkové kontroly, vystavování nebezpečí třetí strany... nakonec jsme scénu sice opouštěli hekticky, ale "forced to flee" bych to nenazýval - ostatně nakonec jsme to nebyli my, kdo ujížděl v odstřelovaném autě, že jo.
Autorská citace #3
7.10.2012 19:24 - sirien
Což mě tak napadá... by se dalo sepsat i pro zbytek, takže to zkusim retrospektivně znovyvytvořit:

Mase - hit: 8
+2 - 2 excp succesy (já měl jeden v tom domě, Tommy určitě další)
+1 - viděli jsme novou creepu (vodní démon)
+1 - viděli jsme novou supernal poweru (povolání démona)
+1 - zachránili jsme život alespoň 1 osobě (holky v domě, Gary)
+1 - zahnali jsme démona na útěk (??)
+3 - zabili jsme Mase
-1 - ohrozili jsme Garyho

nevzpomínám si na použití taktiky. nikdo nepracoval proti nikomu, nikdo nebyl ovlivněn atd. Popravdě si nejsem už moc jistý za co přesně ty body byly, myslím že tam bylo míň za Mase a démona (útěk a zabití) a nějaký bonus za věci co jsme viděli / zjistili (Filip tak zkoušel různé taktiky na toho démona), ale už si nejsem úplně jistý.


Ghoulové - garáž: 7
+1 - excp success (??)
+1 - nový typ creepy (4. stadium flash-eatera)
+1 - úspěšné použití taktiky (cover fire)
+2 - imobilizovali jsme a zajmuli jednoho flash-eatera v prvním stadiu
+3 - vystříleli jsme všechen zbytek
-1 - Tommy ustřelil kus ruky klukovi s iPhonem


R&D fotky zajatý ghoul: 2
+1 - fotky z potratové kliniky a Masovy fotky
+1 - výslech toho flash-eatera


Texas: 8
+1 - excp. success
+1 - nová schopnost (ten týpek co se proměnil a chtěl Jackovi ukosnout půlku ramene)
+1 - nová schopnost (sheriffova regenerace)
+1 - úspěšná taktika (cover fire)
+1 - nakonec jsme zachránili tu holku
+3 - vystříleli jsme to všechno (za tenhle přístup ten bonus za "new creative approach" asi moc nedostaneme...)

ženská v autě se nepočítá jako vystavená riziku - a) byla celou dobu v autě, b) jí tam stejně chtěli odkráglovat...


R&D fotky ghoul laboratoř: 2

+1 - předpokládám fotky z Texasu?
+1 - Garyho snahy v laboratoři o určení virové/bakteriální povahy ghoulů a jejich bio-analýza a tak


RP bonus (Jack - Tommy): 4
bonus za týmově orientovaný RP:
- sledování Tommyho dcery za pomoci Jacka (aneb likvidace králíka bazukou)
- spor Jacka a Tommyho o zabitou 16.


______________________________


1. session: končí předáním zbraní Garymu
2. session: končí vystřílením ghoulů v garážích
3. session: střílečka na ranči (bylo pak ještě něco víc potom?)
4. session: končí začátkem akce při atentátu na Ricarda
5. session: končí policistkou co obviňuje Tommyho z... no, v podstatě ze všeho co udělal.
Autorská citace #4
17.10.2012 14:07 - sirien
Debakl v hotelu: 3 TE
+1 nová creepa/schopnost (propalující oči)
+1 nová creepa/schopnost (davové šílenství)
+3 eliminovaná creepa
-1 částečně přinuceni utéct (až po dokončení akce)
-1 naprosto netaktický postup v rámci toho davu

6. session končí návratem skupiny do NY po nočním útěku z Jersey
Autorská citace #5
11.11.2012 11:50 - sirien
Manhattan transport: 2 TE
+1 Successful use of tactic (stakeout)
+1 First use of tactic in the field (stakeout)
+1 Monster turned to run
-1 bystander exposed to direct danger (/kráva pitomá, si za to může sama, když se v době svý dovolený fláká na rizikovejch lokacích)

Deprogramming 8 leté holky: 2 TE
+1 informace o způsobu invokace
+1 informace o posedlosti

Tommy RP - kokain atp.: 2 TE
+1 za RP posun postavy (kokain)
+1 za RP kolem mafií a stylizování zájmu na radnici

Všeobecné RP: 3 TE
+3 (3x1) za sociální scény a konflikty plus Jack: sestra, Gary: posun postavy od minulé práce a skoro-milenky.

7. session končí předáním knih upírům
Autorská citace #6
16.11.2012 04:24 - sirien
Gary a knížka: 2 TE
+1 nějaké z knížky derivované info
+1 Gary a jeho vznikající návyk

8. session končí návratem z dolu a předáním knížky Sarkovi
Autorská citace #7
7.12.2012 15:14 - sirien
V stadium: 9 TE
+5 Except success
+1 Využití taktik
+3 Vybití potvor
+1 Creative new approach (plížení)
-1 one-man show (Jack)
Autorská citace #8
14.12.2012 13:50 - sirien
Triády: 1TE
+2 monster turned to run
-2 bystanders killed
+1 person saved
+1 taktika
-1 něco za Garyho, už nevím přesně co


Silviina spolužačka: 5TE
+3 you shall not suffer witch to live
+2 demonstrace nových schopností

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062942028045654 secREMOTE_IP: 3.133.131.168