Magus
1.6.2009 14:19
Hraní WoW tcg-Šternberk
Protože v okolí Olomouce není herna budeme hrát s jednim kámošem WoW tcg v DDM ve Šternberku proto chceme další zájemce kterí už hrají nebo chcou začít hrát.....Priblizné termíny:
• Hraní se bude konat podle toho kolik bude kdy zájemcu ale sobota nebo nedêle...
• Nejlepší by bylo tak od 15:00 do 18:00...
Autorská citace #1
1.6.2009 15:32 - Máňa
Tome,zdarec..budu rád za každého,kdo se příjde alspoň podívat..jinak,dle dostupnosti by se dala herna přesunout do školy,ne?myslím že pokud řeknu řídě,tak do karet ty 2litry nalije.(říkal tata)myslím,že mi(nám)to neodepře
Autorská citace #2
1.6.2009 15:34 - Magus
Jj díky že ses stavil....good nápad...
Autorská citace #3
4.6.2009 17:58 - Dracain
Jj good nápad... :)
Já bych si docela i zahrál-plánuju,že si možná koupím zákl.sadu.Ale předpokládám že jsou pravidla v AJ,takže by mě to muselo naučit Maňadlo :) nebo ty.
Autorská citace #4
4.6.2009 18:01 - Magus
Dracain: Pravidla sou v AJ ale mám doma stahly z netu cesky pravidla takze bych ti je dal aby sis to procet at.=)
Autorská citace #5
4.6.2009 18:56 - Dracain
OK,už jsem zvědavej...dík

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076560974121094 secREMOTE_IP: 3.230.76.153