sirien
8.12.2007 20:52
Domluva o termínech hraní, když se je nepodaří dohodnout na hraní posledním. Tento článek je určený jen k tomu aby mohla být "diskuse k:" - sice bych mohl založit pouze tu diskusi, ale to by to pak nebylo všechno tak pěkně v jedný sekci článek vedle článku :)
Autorská citace #1
8.12.2007 20:52 - sirien
Ok, pokud se nic nezmění, pak je další hraní ve čtvrtek 15.03.2007, od pěti... ještě otázka zda u Quasita či u mě...
Autorská citace #2
8.12.2007 20:52 - sirien
Dobrá... takže zase u mě?
Autorská citace #3
8.12.2007 20:52 - Sathel
Ode mě asi odpověď neočekáváš, že? Ale kdyby Tě to zajímalo, tak s tím souhlasím.
Autorská citace #4
8.12.2007 20:53 - Vlasák
Sathel: Sirien spíš očekává odpověď od Quasita... Ale kdyby náhodou - ani jedno z míst mi nevadí
Autorská citace #5
8.12.2007 20:53 - sirien
Příští hraní 29.03. 2007, pokud se nic nezmění... u mě nebo u Quasita, jako včera. Ještě se dohodneme... nicméně vzhledem k tomu, že 30. mám ples, tak bych možná až ocenil, kdyby to bylo u mě, abych se po hře dostal dřív do postele... ale tak ještě uvidíme
Autorská citace #6
8.12.2007 20:53 - Quasit
Mně je to šumák, kde se bude hrát, i když samozřejmě z pohodlnosti bych upřednostňoval u mě.
Jiná věc - rád bych si to vyjasnil s tou NPC holkou, co ji Vojta tetoval. Popis stavu zněl - těžká kocovina, fajn, není to úplně normální stav, ale jak jsi ji Siriene hrál, tak věděla očividně, o co jde, odpovídala souvisle a srozumitelně. Vojta má jednak znalost drog, druhak odhad na lidi a netetoval by holku, o které by si myslel, že si neuvědomuje svoje jednání.
Autorská citace #7
8.12.2007 20:54 - Sathel
Ocenila bych, kdyby se tentokrát hrálo u Siriena. Je možné, že budu potřebovat odjet pozdě večer nebo brzy ráno vlakem do ČB.
Autorská citace #8
8.12.2007 20:54 - sirien
Tak tohle bude vtipné... příští hra by měla být 12. dubna... a 11. dubna mám písemnou maturitu
Nicméně se na ní stejně moc připravovat nehodlám, a navíc rozvláčností minulé hry (za kterou se omlouvám, měla bejt živější, ale musel sem přesunovat nějaké děje z Q na ostatní, další změnit, nahradit, takže to nemělo tu jiskru) je způsobeno, že mám tak trochu předpřipraveno, lehce to dodělám a mělo by to být ok, takže datum 12. dubna zatím platí, podrobnosti dohodneme průběžně.
Autorská citace #9
8.12.2007 20:55 - Bobby
píše:
Tak tohle bude vtipné... příští hra by měla být 12. dubna... a 11. dubna mám písemnou maturitu
Nicméně se na ní stejně moc připravovat nehodlám, a navíc rozvláčností minulé hry (za kterou se omlouvám, měla bejt živější, ale musel sem přesunovat nějaké děje z Q na ostatní, další změnit, nahradit, takže to nemělo tu jiskru) je způsobeno, že mám tak trochu předpřipraveno, lehce to dodělám a mělo by to být ok, takže datum 12. dubna zatím platí, podrobnosti dohodneme průběžně.
No vsak co resis 12. je az po 11. ne a to uz budes mit maturitu za sebou
Bobby
Autorská citace #10
8.12.2007 20:55 - sirien
Jo, ale trpím iluzí, že bych se na ní měl třeba i připravit, takže může být těžší se připravit na hru... ale vypadá to, že na maturu kašlu a upřednostním hraní
zodpovědnost rulez
Autorská citace #11
8.12.2007 20:56 - Peekay
píše:
Jo, ale trpím iluzí, že bych se na ní měl třeba i připravit, takže může být těžší se připravit na hru...
Ked si tak spomeniem, ako si v piatok pred slezinou pisal postavy (a nemal so sebou ani len pravidla), tak nie som celkom nachylny ti to verit
Autorská citace #12
8.12.2007 20:56 - sirien
Pravidla... pche. Who needs them. RPG jsou o příbězích, ne o nějakejch pravidlech... zvlášť, když znáš pravidla zpaměti včetně (tý podstatný) půlky tabulek
Jenže připravit one-shot a připravit další session kampaně může být kapku rozdíl. Ale tak vcelku máš i pravdu
Autorská citace #13
8.12.2007 20:57 - sirien
Dobrá... Filip nemůže, protože má něco vela ve škole, a Vlasák se Sathel nemůžou v pátek, takže to výjimečně (!) přesuneme na příští týden, na čtvrtek 19.4.
Protože Quasit přijde možná o něco pozdějc, tak se bude hrát u mě, od pěti, jako normálně. Zkuste přijít všichni jak máte, ok?
Autorská citace #14
8.12.2007 20:57 - sirien
Příští středa od 17 00... pravděpodobně u mě (??? - ne nutně)
Autorská citace #15
8.12.2007 20:57 - Vlasák
Jedna horší a jedna špatná zpráva. Ta první spíš pro Siriena, aby předem věděl - zítra se pravděpodobně budu muset kolem deváté zdekovat.
Ta obecnější - další termín, co by vycházel, 10.5., je out zcela. Bohužel za sebe nemohu nabídnout ani náhradu blízkou tomu datu (jako třeba tentokrát je středa), protože od zítřka do 14.5. mám prakticky plný program večerů, takže pokud něco neodpadne (což bych asi stejně věděl až bezprostředně předtím), nevejdu se bohužel nikam. Po tom 14. už by to mělo být zase volnější... Promiňte tyto termínové komplikace.
Autorská citace #16
8.12.2007 20:57 - sirien
Ach jo... no co se dá dělat. Zítra to podle herní situace a její kompatibilnosti buď ukončíme kolem tý devátý, nebo pojedeme ještě hoďku a půl nebo dvě bez Tebe.
Toho desátýho je holt smůla a pravděpodobně to nevidim moc jinak, než že tu session asi budeme muset obětovat, což mě mrzí, ale nic nenadělám
Autorská citace #17
8.12.2007 20:58 - sirien
Desátýho... bez Vlasáka, což se tak trochu hodí, s nim aspoň odehraju jednu pasáž jindy.
Ocenil bych, kdyby se mohlo hrát u Tebe, Quasite.
Autorská citace #18
8.12.2007 20:58 - Quasit
píše:
Desátýho... bez Vlasáka, což se tak trochu hodí, s nim aspoň odehraju jednu pasáž jindy.
Ocenil bych, kdyby se mohlo hrát u Tebe, Quasite.
Není problém
Autorská citace #19
8.12.2007 20:58 - Sathel
Pokusím se dorazit včas, ale možná to nestihnu, vzhledem k testu, který píšu ve čtyři na Žižkově, což není ke Quasitovi zrovna nejblíž.
Quasite, prosím přesnou adresu tvého bydliště abych si mohla najít nejlepší spoj. Díky.
Autorská citace #20
8.12.2007 20:58 - Quasit
Sathel: PM

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072123050689697 secREMOTE_IP: 3.138.101.95