sirien
8.12.2007 20:52
Domluva o termínech hraní, když se je nepodaří dohodnout na hraní posledním. Tento článek je určený jen k tomu aby mohla být "diskuse k:" - sice bych mohl založit pouze tu diskusi, ale to by to pak nebylo všechno tak pěkně v jedný sekci článek vedle článku :)
Autorská citace #61
12.12.2007 17:04 - Quasit
Siriene, tohle nejde. Odpovídat na otázku položenou na RPGF tady? Svý osobní animozity si řeš jak chceš, ale nekomplikuj tím normální domluvu. Na RPGF vidím na první pohled, že v Pavučině něco přibylo, ale odmítám se tady k tomu proklikávat. Je mi líto, ale tohle podporovat nehodlám.
Autorská citace #62
12.12.2007 17:49 - sirien
ejm... omlouvám se, ale tady asi došlo k očividnému omylu... v Pavučině na RPG F jsem byl naposledy když jsem odtamtud stáhnul svoje texty, tohle jsem sem postnul protože jsem se zrovna Pavučině věnoval (psal jsem teď nějaké ty věci kolem Li Fengova minulého života) a vzpoměl sem si že by to chtělo potvrdit hraní, protože se o něm dva tejdny nemluvilo. Napadlo mě že net je snazší než SMSky (zvláště protože sem na netu visel a pro mobil bych musel až do kuchyně :) ), tak sem to sem prostě napsal.
Teď sice koukám, že jsi se včera ptal i na RPG F, a že Ti tam Vlasák něco odpovídal, nicméně rozhodně jsem tu na nic a nikoho nereagoval, psal jsem sem spontálně..
(btw., akce.d20.cz a sloupec napravo také ukauje zda něco přibylo - je to vyznačené žlutě. To jen tak naokraj)
Autorská citace #63
12.12.2007 18:08 - Quasit
Eh, all right, omlouvám se. Pro domlouvání termínů tedy zůstává RPGF.
Autorská citace #64
15.12.2007 15:57 - sirien
Dobře... pokud jsem si to zapamatoval dobře tak další hra je čtvrtek 27.12.
Autorská citace #65
25.12.2007 23:49 - Sathel
Nejsem si jistá, že v sobotu dorazím včas. Budu se snažit být do pěti v Praze, ale neslibuji. Kdyžtak začněte beze mě.
Autorská citace #66
26.12.2007 00:50 - sirien
do pěti? Hm. Sem doufal že začneme v neděli třeba i dřív... i když vlastně Ty stěhuješ.
No, každopádně klíčová otázka - co byste řekli na hraní přes noc? Do nějaké pozdější nedělní hodiny? (řekněme třeba do tří?)
Autorská citace #67
27.12.2007 16:14 - Quasit
noční hraní v zásadě nevadí, ale nepřeháněl bych to. S rostoucí únavou kvalita hry klesá (vy mladý to třeba ustojíte, ale berte ohled na stařečka).
Autorská citace #68
27.12.2007 16:15 - Vlasák
Siriene! "...jsem doufal, že začneme v neděli dřív..." V jakou zase neděli? Nejdřív čtvrtek, pak neděle, a ona je to sobota Ale jo, vtip dobrý
K nočnímu hraní - nevadí, akorát se mi to sešlo blbě, že mám v pátek jednu oslavu, což taky půjde někam k ránu. Ale vezmu na sobotu red bully a půjde to, ale v duchu Quasita bych to taky až tak extrémně nepřeháněl
Autorská citace #69
27.12.2007 16:15 - sirien
samozřejmě že nemá smysl věci hrotit tak, aby se hrálo když už na to není nálada/síla.
Hrát se bude tak od pěti, takže se Vlasák může z té únavy vyspat
Kafe, čaj, od Sathel maté případně jakkékoliv jiné pozvzbuzováky co si přinesete včetně ilegálních drog jsou k dispozici
Autorská citace #70
27.12.2007 22:06 - Sathel
Naprosto netuším, kdy dorazím, ke stěhování se přidala ještě sobotní návštěva mojí sestřenice.
Autorská citace #71
7.1.2008 17:11 - Sathel
Kdy hrajeme?
Autorská citace #72
7.1.2008 17:23 - sirien
se neví... nějak sme to nedohodli, kvůli zkouškovýmu, a popravdě netušim jak to teď budu mít, protože mám pár zápočtů o kterejch nevim kdy :(
Jak koukám na Rainlendar, tak by se nejspíš hodil příští tejden ve čtvrtek, ale jenom tak na 85%... záleží i na ostatních...
Autorská citace #73
8.1.2008 00:50 - Vlasák
Já zatím taky o termínech mnoho nevím, ale příští čtvrtek by mohl jít. Ale taky to nedokážu říct stopro...
Autorská citace #74
6.3.2008 18:31 - sirien
Baf lidi :)
Příští čtvrtek (14.) - od kolika můžete?
Autorská citace #75
12.3.2008 15:40 - Sathel
Ve čtvrtek se mi to obecně vůbec nehodí.
Autorská citace #76
12.3.2008 16:03 - sirien
úterý od pěti

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086564064025879 secREMOTE_IP: 54.198.37.250