Sathel
16.1.2008 13:11
Satheliny zápisky ze hry ve formě deníku postavy, kromě toho tam je jedna session zapsaná jako povídka.
Autorská citace #1
16.1.2008 13:11 - Jerson
Kdepak se tyto zápisky schovávaly? Narazil jsem na ně náhodou a moc se mi líbí, musím si je přečíst celé.
Autorská citace #2
16.1.2008 14:23 - sirien
Byly naprosto normálně na RPG F jako zvláštní téma, a potom co jsem přemístil Pavučinu na d20 jsem je přemístil sem jako extra téma, nikde se neschovávaly :)
Autorská citace #3
27.3.2008 15:29 - sirien
přibyl další zápis z posledních dvou her: Náhlá vyjasnění
Autorská citace #4
12.1.2009 18:34 - Sathel
Ha, koukám, že tu chybí ten monstrózní závěr... řečeno jinak: když to neudělám já, tak nikdo. Siriene, pokud mi dodáš materiály a osvěžíš paměť jsem ochotná to napsat.
Autorská citace #5
12.1.2009 22:33 - sirien
jo, mimochodem, tohle sem myslim ještě nikde nepublikoval, vztahuje se to k první kapitole Dianina deníku, je to ta pozvánka na tu výstavu v Otevřených sálech :)

Autorská citace #6
13.1.2009 00:12 - sirien
huuuuf, konec tohodle zápisu je někde ke konci hry... předposlední nebo předpředposlední session, ne?

...nepamatuju si to už úplně přesně. Dohadovali jste se o tom, komu předat moc, Diana chtěla Zaenielu, Li Feng preferoval spíš SenTera, ale nevyhraněně... Progan byl takřka na pokraji války...

...na konci jste se nějak dozvěděli (nebo jste už věděli?) že Pavučinu může zničit buď Kučera, když se napije vody z Brahmovy studně (načež zemře), nebo Diana když odpálí sílu která se v ní ukrývá (stylový munchkin aspekt "jsem kouzlo", samozřejmě při tom zemře), ale nějak ste to ochcali tim že ste spojili Dianinu a Pavlovu moc výsledkem čehož jste narušili základní strukturu Pavučiny a poslali jste ji na nenávratnou cestu k rozpadu v následujících jedné až dvou generacích.

...jo, ještě předtím jste se rozhodli že na předávání moci v Proganu dlabete a že Ledovej trůn dáte Li Fengovi. Ten si na něj sednul, Trůn se aktivoval, přičemž došlo k těžkýmu mentálnímu boji mezi Li Fengem a Ex Fengem, který se napájen mocí Trůnu projevoval totálním časoprosorovým chaosem okolo. Nakonec to Filip v triumfálním závěru nějak vyhrál několika děsně brutálníma hodama, ovládnul značnou část své předchozí moci, ale zůstal sám sebou a ovládnul Trůn. Taky zrušil smlouvu vázající weny k Trůnu, myslim že to bylo za to že vám nějak helfly nebo co.

Epilogy pak byly tyhle:

Li Feng zaštítil Progan. O roky později byl zatažen do jeho politiky. Filip se nerozhodl, zda přistoupí na SenTerovu nabídku aliance a ovládnutí okolního světa, nebo zda bude hrát se SenTerem politickou hru na ostří nože v Proganu. Tenhle konec zůstal otevřený.

SenTer se po své "prohře" o Progan dost uvolnil, spadly z něj starosti, rozjel zase své tradiční zábavy a studium wenovských mystérií. Později se vrátil coby lord Recewen a rozjel politické hry za Dům Recewen. Možná se spojil s Li Fengem a vytvořili spolu ohromnou říši. Možná.

Pavel Kučera po epickém závěru spojil své dvě přirozené složky, Fae a mágskou. Zůstal v Pavučině aby pomáhal lidem přecházet do Skutečného světa.

Vojta vyslyšel volání Totemů a odešel na cesty do Skutečného světa. Co se stalo s Juanitou si už nejsem úplně jistý.

Diana se stala avatarem Kouzla po vzoru Simkina z tetralogie Temného meče.

wenové vyvázaní ze smlouvy se zvětšiny vydali sledovat do Skutečného světa své vlstní cíle. Několik jich zůstalo okolo SenTera.

Další epilogy se myslim už nějak moc neřešily.
Autorská citace #7
21.1.2009 14:09 - Sathel
Uf, tos mi moc nepomohl, tohle si taky pamatuju. Nic konkrétnějšího nemáš? Tohle asi nemá smysl. Zápis se musí dělat ihned po hře, nejpozději před hrou následující, jinak to nemá smysl.
Autorská citace #8
21.1.2009 14:15 - sirien
Já mám hlavně dojem že se tam už skoro nic nedělo, jako takovýho akčnějšího.

Moment... vyvolávali jste Ásy a ty vám prozradili o co šlo s Pavučinou a Slepýma bdícíma.

Myslim že nějaká forma zakončení by tomu zápisu prospěla, na tom že to nebude úplně přesný asi nesejde, ale jak myslíš.
Autorská citace #9
23.1.2009 22:10 - Jerson
Píše:
Zápis se musí dělat ihned po hře, nejpozději před hrou následující, jinak to nemá smysl.


Vypálit do železa a pověsit na zeď herní místnosti všem na očích.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081071853637695 secREMOTE_IP: 54.225.1.66