sirien
27.3.2008 16:37
tohle je pár hlášek, které se nám objevily při některých vtipnějších session. Samozřejmě zde byly nějaké hlášky už předtím a nějaké zůstaly nezaznamenané, takže tu jsou jen ty, které se podařilo zachytit. Ponechávám je v původní verzi určené lidem kteří nejsou obeznámeni s pozadím hry
Autorská citace #1
27.3.2008 16:37 - sirien
Přihodil jsem hlášky z poslední hry. Na předposlední jsem si je bohužel zapomněl psát, tak nejsou :(
Autorská citace #2
21.5.2008 15:29 - sirien


tohle mi teď poslal Quasit... silně to připomíná dialog wenů, jen to je asi nějakej vzdálenej dialekt, ty proganský zněli spíš jako chveňu-ni-chveňu-chvň-ň...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074377059936523 secREMOTE_IP: 44.222.220.101