sirien
17.2.2009 03:08
tohle je přesně to co říká název... popis světa Pavučiny a toho, jak v ní funguje magie.
Autorská citace #1
17.2.2009 03:08 - sirien
Jo, já věděl že sem ty Strážce severních věží odněkud měl a že to nebylo z mojí hlavy.
Měl jsem představu skorozrzavé holky vystupující ze zrcadla, jak poklepává na rameno darkulínce a říká něco jako "Byla jsem u Strážců severních věží. Zklamalas je." nebo tak, ale nebyl sem schopnej říct jestli to mám ze svojí hlavy jako představu nebo z nějakýho filmu.

Ne že by to asi někoho moc zajímalo, ale původem to je z The craft (příběh o třech darkulín teanage pseudo čarodějkách ke kterejm se přidá čtvrtá, skutečně nadaná a poskytne jim moc, kterou ty ti zneužijou... béčko, ale docela koukatelný)
Autorská citace #2
17.2.2009 03:10 - sirien
Btw., když už sem nekromancnul tenhle článek... tahle sekce byla určená ke hře, ale Pavučinu mám vymyšlenou v rozsahu kterej tu hru dost přesahoval... napadlo mě to celý sepsat do nějakýho přehlednýho sourcebooku nebo série článků nebo tak, ale netušim jestli by byl zájem - jestli jo tak se ozvěte.
Autorská citace #3
18.2.2009 10:20 - Lotrando
The Craft jsem viděl. Nebylo to tak marný.

Jelikož zvažuji hru s podobným námětem, určitě bych si případný sourcebook přečetl.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.20708703994751 secREMOTE_IP: 18.234.247.75