Alnag
4.8.2008 19:41
Autorská citace #61
19.11.2008 07:41 - Lotrando
Hrana mi přišlo zajímavější :)
Autorská citace #62
19.11.2008 08:18 - wraiths
a co to zkloubit... hrana ve veku mytu ;-)
spise mozna nez nazev by to chtelo se domluvit na nejakem datumu.
Autorská citace #63
19.11.2008 13:03 - Ebon Hand
Taky si myslím, že první důlažitá věc je datum. Já tenhle víkend nemůžu. Ostatní mám zatím otevřené.
Autorská citace #64
19.11.2008 13:08 - Alnag
Tenhle a příští je na mne moc brzo... takže nějaký ten další. Spíš sobota než neděle, ale přizpůsobím se.

Budu rád, když si buď uděláte postavy svoje nebo mi pošlete specifikace dopředu, abyste měli hratelnou postavu připravenou. Protože to bude epické a mýtické, chtěl bych, aby ty postavy byl fakt "cool" hrdinské.

Moje první nápady se točí někde okolo sestupu do posvětí... (trochu antická tématika a tak).
Autorská citace #65
19.11.2008 13:14 - wraiths
takze 6.12 pokud se nemylim je jedno datum? a potom dalsi vec, kdo co bude hrat? a je na vyber ty postavy co jsou v prispevku... neb je mozne si vzit treba clovek-zlodej( nenarusi to nejak zapletku TitanQuest-Alnag One)?
Autorská citace #66
19.11.2008 13:16 - Alnag
Wraiths - klidně si vezmi zloděje, ale musí to být řádný hrdina. Přinejmenším polobůh - šibal - (něco jako Loki) ...
Autorská citace #67
19.11.2008 13:21 - wraiths
Alnag: BOZE!!! ja byl teda strizlivejsi. ja si chtel udelat neco jako Discobola, ci Odysea. ale jeste zvazim zdali nebude treba ten hobit lepsi Loki :D.
Autorská citace #68
19.11.2008 13:24 - Rytíř
Uff, hrát rovnou mýtického hrdinu? Jakej že bude lvl? Neříkej Alnagu, že víc jak 4, to bych normálně upad, u tebe :)

Mám-li se rozmáchnout, už mě napadl první hero, atletickej polonahej lučištník, s kouzelným zlatým lukem, kterej nikdo nenapne než on... a on s ním dokáže neuvěřitelný věci. takovej malej budoucí Apollon :)
Autorská citace #69
19.11.2008 13:27 - Alnag
Rytíř: Ve 4e jsou ty postavy takové docela nabušené, závisí na kontextu. A každá by měla mít nějakou tu svou rozhodující zbraň. U tebe rytíři předpokládám, že mám postavu udělat. U Wraithse předpokládám totéž a u Ebona (až se rozhodne, taky).
Autorská citace #70
19.11.2008 14:30 - wraiths
Rytíř: ty hnusnej "opisovaku" ja chtel lucisnika...ja napsal,ze chci Odysea(ten mel preci luk co mohl napnout jen on...jako knihovnik by jsi to mel vedet :D) prga!(zert). A docela jsi me prekvapil.ja cekal ze si udelas nejakyho Herakla s dvoumetrovejma rukama. :D
Alnag:takze prvni level. jo a muzeme mit jako zbran hlavu jedny z sester gorgon(treba Medusa) a Hadovu vidlicku? (vtip)
beru tedy ze se hraje na prvnim levelu+ zajimavy pozadi.
Autorská citace #71
19.11.2008 14:56 - Ebon Hand
Obávám se, že víkend 5.-7.12. budu muset na Slovensko.
Já si vezmu člověka válečníka s dlouhým mečem a štítem, kopí a válečný oř. (jsem na tu klasiku..:-). Navrhnu si charakteristiky a backround. Převod do čísel budu muset svěřit Alnagovi..
Autorská citace #72
19.11.2008 14:58 - Alnag
Wraiths: První level asi ne, ale nízký level ano. Ještě to upřesním. Jen co rozdělám postavu pro rytíře a Ebona a předpokládám i pro tebe Wraithsi. Nebo si jí děláš sám???
Autorská citace #73
19.11.2008 15:05 - wraiths
Alnag: no ja se priznam bez muceni,ze bych asi radej to nechal na tobe. ;-)
Autorská citace #74
19.11.2008 15:21 - Rytíř
Takže co, dáme předvánoční víkend, christmas párty?? :)

Ad ten lučištník, sry Wraithsi, to mi fakt nedošlo. Vymyslím něco jinýho, klidně počkám co se bude hodit do prostředí a party. Máme válečníka i střelce, Fibriso chce divine bijce, jestli si to pamatuju dobře... no, podumám, jak by moh vypadat mytickej kouzelník, jestli by mě lákal! :)

Pomoc s postavou uvítám, Alnagu, díkes.
Autorská citace #75
19.11.2008 15:30 - wraiths
Rytíř: to byl jen zert,doufam ze to neberes vazne(coz u tebe nikdy v posledni dobe nevim, se zas umravnim).
Alnag: klidne neco vymysli at se taky hodim do party. me jde jen o to videt jaky schopnosti(vyuziti( ma zlodej v 4e.
Autorská citace #76
19.11.2008 16:02 - Fibriso
ja si ji taky udělám sám, zrovna jsem dotáhl Martial Power...ok, just joking
predpokládám tradicní 2-3 level (3), ještě se zeptám na něco alnaga v poště (když divine Shifter, tak divine shifter)
rytíř: jestli mýtickej kouzelník, skus jako vzor Zeus přes blesky nebo Kagutsuchi - fire nebo Skadi přes led
Autorská citace #77
19.11.2008 16:08 - Merlin
jééééé..proč sakra bydlíte v takový díře a ještě tak moooc daleko..taky bych si zahrál....
Autorská citace #78
19.11.2008 18:26 - Rytíř
ech, kdo je Skadi??? Neznám!
si koukám budu muset rozšířit obzory ;)
Autorská citace #79
19.11.2008 18:26 - Ebon Hand
Malý dotaz: Co je divine shifter? Abych se v tom orientoval. :-)

Rytíř nebo nějaké kouzelník, jež ovládá síly země! Bouře, blesky, přívalové vlny, zemětřesení, sněhový blizzard.
Autorská citace #80
19.11.2008 19:12 - Fibriso
Divine shifter - Toje postava co používá divine (jako třeba klerik nebo druid a shifter je .... shifter (třeba takovej Vlkodlak, muhehe) coby rasa.
Ok, trochu mytologie... Zeus je známej, Kagutsuchi je bůh ohně, z jehož těla bylo stořeno japonsko a je k vidění ve Scionu jako titán, a Skadi je Severská bohyně mrazu a zimy :p

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078084945678711 secREMOTE_IP: 3.22.249.158